Bebru pagasta senioru tikšanās Ziemassvētku noskaņā

16.12.2017 12:00 kur : Bebru pamatskola

Bebru pamatskolas durvis 16. decembrī viesmīlīgi bija atvērtas pagasta senioriem, kuri tradicionāli aizejošā gada nogalē satikās Ziemassvētku ieskaņas pasākumā. Bebru pagasta pensionāru padome „Mārtiņroze” bija parūpējusies, lai svētki noritētu sirsnīgā gaisotnē pie spoži iedegtas Ziemassvētku eglītes, skaisti klāta svētku galda un kopā ar iemīļoto kapelu „Aizezeres muzikanti”.

Tikšanās iesākās ar kopīgo nodziedāto Bebru pensionāru padomes „Mārtiņroze” himnu un padomes vadītājas Mārītes Andersones atskatu par šajā gadā notikušajiem pasākumiem un kopīgajām ekskursijām. Seniori dzīvo radoši! Par to varēja pārliecināties ikviens, kurš šajā gadā iesaistījās „Mārtiņrozes” rīkotajās aktivitātēs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Senioru klubiņa “Pīlādzītis” oktobra mēneša aktivitātes27.10.2017

11. oktobrī senioru klubiņa biedri pulcējās Kokneses novada sociālā dienesta zālē, lai tiktos ar Kokneses dzejniekiem - dzejoļu krājuma „MAZĀ TAKA” autoriem – Maiju Stepēnu, Āriju Āri un Juri Siliņu. Tā bija ļoti jauka tikšanās, pēc dzejas mākslas baudīšanas visi devās uz senioru klubiņa telpām, lai turpinātu sarunas pie tējas vai kafijas tases. Nolēmām, ka dzejas grāmatiņa ir jauka dāvana esošajiem un bijušajiem koknesiešiem dažādos svētkos.

printēt Lasīt visu ziņu

Senioru klubiņa „Pīlādzītis” septembra hronika04.10.2017

13. septembra sanāksmē nolēmām, ka uz 5. „Pīlādzīšu” salidojumu Varakļānos 16. septembrī dosies pieci pārstāvji. 16. septembrī velobraucienā neviens no klubiņa nepiedalījās, jo nevarējām izpildīt organizatoru prasību par ķiveru nepieciešamību. Parastam braucējam tādas nav, nesteidzīgs atpūtas brauciens ar ķiveri kaut kā nav ierasts.

Pēc šī gada ekskursijām pienākusi kārta mākslas baudīšanai, tā būs novembrī - Mihaila Čehova Rīgas krievu teātrī  apmeklēsim dienas izrādi:  ODESA BURVĪGĀ PILSĒTA.

printēt Lasīt visu ziņu

„Pīlādžu” salidojumā arī Kokneses „Pīlādzītis”04.10.2017

Piekto gadu Latvijā notika salidojums, uz kuru pulcējās senioru kolektīvi, kuri lepojas ar nosaukumu „Pīlādzis” vai „Pīlādzītis”. 16. septembrī Varakļānu novadā kopīgā vārda īpašniekus uz svētkiem ielūdza novada pensionāru biedrība „Pīlādzītis”. Draudzīgajā pasākumā piedalījās arī Kokneses senioru klubiņa „Pīlādzītis” pārstāvji, kuri turp devās kopā ar Aizkraukles dienas centra „Pīlādzis” laipni piedāvāto transportu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Latgalē dzīvo darbīgi un radoši ļaudis04.10.2017

23. septembrī Bebru pagasta pensionāru padome organizēja ekskursiju uz Rēzekni un citām Latgales vietām.

Pa ceļam visiem interesēja apskatīt applūdušos Latgales laukus. Žēl, ka daudzi sējumi palikuši nenopļauti. Skatam pavērās arī Teiču purvs (dabas rezervāts). Vispirms devāmies uz Atašienu. Kultūrvēsturiska nozīme ir muižas ēkām un parkam. Muiža piederējusi grāfam Borham. Viņam bijušas vēl daudzas citas muižas – Preiļos, Siguldā, Igatē un citur. Redzējām arī Atašienes baznīcu ar diviem torņiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Senioru klubiņš „Pīlādzītis” turpina rosīgi darboties08.09.2017

Mūsu zaļās zemes vasara visus aicināja dabā, dārzā, ceļojumos un sporta aktivitātēs. Daudzi sūrojās par vēso laiku, arvien izteiktāki kļūst sausuma un mitruma periodi, zemkopjiem jāliek lietā visas prasmes, lai izaudzētu un novāktu ražu.  Laika apstākļu cikliskuma mainīgums liks vides sargiem un politiķiem atcerēties par meliorācijas sistēmu regulāru kopšanu un mazo upīšu un strautu gultņu attīrīšanu no koksnes kritalām

printēt Lasīt visu ziņu

Ekskursijā iepazīst rožu pilsētu24.08.2017

17. augusta rītā Kokneses novada represēto nodaļas biedri un viņu ģimenes devās ekskursijā uz Tukumu. Pirmais apskates objekts bija Represēto piemiņas vieta Tukumā, kur nolikām līdzi paņemtos ziedus un sveces. Vēlāk iepazinām pilsētas centru un uzzinājām, ka Tukumā dzīvo 20 000 iedzīvotāju un,  ka to dēvē par rožu pilsētu. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)
back to top