faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Atceroties skolas gaitas04.08.2016

Ir mierīgs, saulains 31.jūlija svētdienas rīts. Taču pie Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas var vērot “nesankcionētu” tautas pulcēšanos. Kā izrādās, tur pulcējas Kokneses vidusskolas 15.izlaiduma absolventi. Satiekas klases biedri, kuru matus skārusi gadu sarma. Skan priecīgi izsaucieni, smiekli, jautājumi: “Vai tu mani pazīsti?” Kopā pēc daudz gadiem pulcējušies 18 bijušie klases biedri.

Par šo pulcēšanos visi mīļu paldies saka Ievai Citko, piedodiet, tagad Ievai Puniņai. Kad nu visi mīļi apsveicinājušies, Ieva aicina pusdienās uz jaunatvērto kafejnīcu “Rūdolfs”. Liels paldies kafeijnīcas meitenēm par garšīgajām pusdienām!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Alūksnes –Apes novadu represētie ciemojas Koknesē15.07.2016

Kokneses novada politiski represēto nodaļas pārstāvji 14. jūlijā ciemos sagaidīja Alūksnes un Apes novadu politiski represēto kluba "Sarma" biedrus. Ik pēc diviem gadiem kluba „Sarma” biedri apmeklē Likteņdārzu. Arī šajā reizē kopā ar koknesiešiem atbraucēji ciemojās Likteņdārzā, nolika atvestos laukakmeņus un zemi lielajam kalnam. Savukārt bioloģiskajā saimniecībā „Janavas” enerģiskā saimniece Anta Kučere iepazīstināja ar plašo produkcijas sortimentu, ļaujot arī ciemiņiem izmēģināt, kā ar saimniecībā radītājiem tonikiem, ziedu destilātiem, krēmu „Beāte” vairot veselību un skaistumu. Radošajā mājā ar ciemiņiem tikās arī Kokneses novada domes priekšsēdētājs Dainis Vingris, bet folkloras kopas „Urgas” dalībnieces aicināja uz kopīgām dziesmām un dančiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Svētkus svin kopā

22.06.2016 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

Līgo svētkus 22.jūnijā Dienas centrs svinēja kopā ar pensionāru klubiņu "Pīlādzītis". Dienas centra aktīvākie apmeklētāji bija sagatavojuši paši savu teātra izrādi, ko parādīt pensionāru klubiņam. Vēlāk sekoja dziesmas un rotaļas ārā, kur mums pievienojās arī Sociālais dienests, kā arī visi kopīgi cepām desiņas. Kamēr gaidījām, kad izcepsies desiņas, pensionāru klubiņa aktīvistes bērniem iemācīja vēl savādāku veidu kā pīt vainadziņus. Kad vainagi bija sapīti, dziesmas nodziedātas un desas apēstas, pašiem vien bija liels prieks, ka svētkus svinējām kopā šādā kuplā pulkā. Prieks sadarboties!

Dina Bardinska,

ĢADC vadītāja

Pīlādzītis” pie draugiem Daudzevā17.05.2016

Kamēr visi Aizkraukles apriņķa kori satraukti gaidīja savus kora dziesmu skates rezultātus Aizkrauklē, tikmēr Daudzevas Saieta namā sirsnīgā atmosfērā vietējais pensionāru klubiņš uzņēma Sunākstes, Jaunjelgavas, Aizkraukles pensionārus un mūsu Kokneses klubiņa "Pīlādzītis” meitenes.

Piesakot programmu, klubiņa vadītāja Valija Lucāne izjokoja klātsošos, atvainojoties, ka pašvaldības pārstāvja uzruna viņa lielās aizņemtības dēļ atcelta. Izrādījas – 30. aprīlī arī jokošanai piemērota diena. Kad no galdiņiem, pie kuriem sēdējām, zālē atskanēja nožēlas pilnie “ vai, žēl gan”…, uz skatuves mundri uznāca pagasta pārvaldnieks Guntis Ozoliņš, sveicot kopā sanākušos viesus un novēlot mums visiem lielisku atpūtu. Tad nu arī sākās kopābūšanas svētki! Ar savu sniegumu iepriecināja gan meiteņu akordeonistu ansamblis, gan čellistu duets, gan skaists solo dziesmu izpildījums.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Senioru kruīzs uz Stokholmu26.04.2016

No 18. līdz 20. aprīlim Kokneses novada pensionāri devās Senioru kruīzā uz Stokholmu. Tas bija ne tikai izklaides brauciens ar kuģi bet arī interesanta ekskursija pa Stokholmas vecpilsētu. Kruīzā satikām vairāk kā 1000 seniorus no visas Latvijas, kā arī no Lietuvas un Igaunijas. Izklaidējāmies kopā ar seniem paziņām no Vietalvas un Pļaviņām.

Uz kuģa mūs, 16 Kokneses novada seniorus, sagaidīja arī dziesmas, dejas un lieliska atpūta. Piedalījāmies dažādās atrakcijās un konkursos, kuros liela daļa no mūsu grupas saņēma dažādas balvas. Superbingo spēlē Biruta Blaua un Jānis Piliens laimēja ceļojumus uz Stokholmu. Pārējiem nācās samierināties ar mazākam balviņām – saldumiem un ceļojumu somām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Senioru klubiņš „Pīlādzītis” nosvinējis 10 gadu jubileju24.11.2015

„2005. gada 10. novembrī Kokneses kultūras mazajā zālē cerības, ticības un mīlestības gaismā tika iestādīts „Pīlādzītis”,” – tā savā atmiņu stāstā raksta viena no senioru klubiņa dibinātājām un tā pirmā vadītāja Rita Liepiņa. Pēc viņas ierosmes klubiņam dots katrā sētā svētību nesošā koka vārds.

Šīgada 13. novembrī klubiņa dzimšanas vietā – Kokneses kultūras nama mazajā zālē sirsnīgā gaisotnē tika svinēta „Pīlādzīša” desmitgade. Par senioru klubiņa biedru čaklajām rokām vēstīja rokdarbu izstāde, bet par desmit radošiem gadiem ikviens varēja pārliecināties „Pīlādzīša” foto un preses arhīva materiālos. Svētku dienā kopā ar pašreizējiem klubiņa biedriem bija tie, kuri stāvējuši pie klubiņa šūpuļa, atbalstītāji un draugi. Dzimšanas dienas pasākums iesākās ar kopīgi nodziedātu Kokneses himnu. Muzikālus priekšnesumus dāvāja dziedošā Skuju ģimene. Inese Skuja arī kā pasākuma vadītāja aicināja klātesošos kavēties atmiņās un sveikt „Pīlādzīti” svētkos.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (43)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top