faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Senioru kruīzs uz Stokholmu26.04.2016

No 18. līdz 20. aprīlim Kokneses novada pensionāri devās Senioru kruīzā uz Stokholmu. Tas bija ne tikai izklaides brauciens ar kuģi bet arī interesanta ekskursija pa Stokholmas vecpilsētu. Kruīzā satikām vairāk kā 1000 seniorus no visas Latvijas, kā arī no Lietuvas un Igaunijas. Izklaidējāmies kopā ar seniem paziņām no Vietalvas un Pļaviņām.

Uz kuģa mūs, 16 Kokneses novada seniorus, sagaidīja arī dziesmas, dejas un lieliska atpūta. Piedalījāmies dažādās atrakcijās un konkursos, kuros liela daļa no mūsu grupas saņēma dažādas balvas. Superbingo spēlē Biruta Blaua un Jānis Piliens laimēja ceļojumus uz Stokholmu. Pārējiem nācās samierināties ar mazākam balviņām – saldumiem un ceļojumu somām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Senioru klubiņš „Pīlādzītis” nosvinējis 10 gadu jubileju24.11.2015

„2005. gada 10. novembrī Kokneses kultūras mazajā zālē cerības, ticības un mīlestības gaismā tika iestādīts „Pīlādzītis”,” – tā savā atmiņu stāstā raksta viena no senioru klubiņa dibinātājām un tā pirmā vadītāja Rita Liepiņa. Pēc viņas ierosmes klubiņam dots katrā sētā svētību nesošā koka vārds.

Šīgada 13. novembrī klubiņa dzimšanas vietā – Kokneses kultūras nama mazajā zālē sirsnīgā gaisotnē tika svinēta „Pīlādzīša” desmitgade. Par senioru klubiņa biedru čaklajām rokām vēstīja rokdarbu izstāde, bet par desmit radošiem gadiem ikviens varēja pārliecināties „Pīlādzīša” foto un preses arhīva materiālos. Svētku dienā kopā ar pašreizējiem klubiņa biedriem bija tie, kuri stāvējuši pie klubiņa šūpuļa, atbalstītāji un draugi. Dzimšanas dienas pasākums iesākās ar kopīgi nodziedātu Kokneses himnu. Muzikālus priekšnesumus dāvāja dziedošā Skuju ģimene. Inese Skuja arī kā pasākuma vadītāja aicināja klātesošos kavēties atmiņās un sveikt „Pīlādzīti” svētkos.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (43)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top