faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Senioru Ziemassvētku balle Koknesē

17.12.2016 15:00 kur : Bebru pamatskola

Bebru pamatskolā aizvadītā gada nogalē, 17. decembrī, satikās pagasta vecākā paaudze, lai sirsnīgā noskaņā atcerētos gada svarīgākos notikumus un baudītu tikšanās prieku pie Ziemassvētku eglītes. Pasākums iesākās ar Bebru pamatskolas skolēnu priekšnesumiem un skolotājas Annas Romanovskas laba vēlējumiem gada baltākajos svētkos. 2016. gadā darbu uzsāka pensionāru padomes „Mārtiņroze” jaunais sastāvs Mārītes Andersones vadībā.

„Šajā gadā kopīgi svinējām Sveču dienu pagasta bibliotēkā, Saimnieču dienu „Galdiņu” muzejā, daudz jauna iemācījāmies radošajās darbnīcās, braucām ekskursijās pavasarī un rudenī,” aizejošā gada jaukākos mirkļus atminējās Mārīte Andersone.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (25)

Piparkūku apgleznošanas darbnīca Koknesē

23.11.2016 kur : Kokneses kultūras nams

23. novembra pēcpusdienā Kokneses kultūras namā visi interesenti bija mīļi gaidīti radošajā darbnīcā "Piparkūku apgleznošana", kā arī bija iespēja tās uz vietas iegādāties.

Šī aktivitāte notika sadarbībā ar Kokneses senioru klubiņu "Pīlādzītis", IK "Ķeipenieši" un Kokneses kultūras namu. Bebrēnietis Aigars Ivans savā stāstījumā katru ieveda piparkūku valstībā. Paldies viņam par atbalstu un atsaucību Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas sākumskolas skolēnu vārdā, jo bērniem bija iespēja bez maksas apgleznot piparkūkas, mieloties ar tām, kā arī degustēt piparkūku mīklu. Arī senioru klubiņa "Pīlādzītis" aktīvistes dāvināja savas piparkūkas bērniem pēc kopīgas apgleznošanas. Paldies Mudītei Auliņai par transporta nodrošinājumu!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Labs vārds ir kā laimes vērdiņš31.10.2016

Tuvojas Ziemassvētku gaidīšanas laiks. 17. decembrī pulksten 12 Bebru pamatskolā uz gadskārtēju tikšanos pie svētku eglītes aicināti Bebru pagasta seniori, lai atcerētos šajā gadā paveikto un piedzīvoto, kā arī kaltu jaunus plānus. Kā vienmēr par priecīgu noskaņojumu rūpēsies kapela „Aizezeres muzikanti”. Lūgums pieteikties līdz 9.decembrim Bebru pagasta pārvaldē pie sekretāres un samaksāt dalības maksu – 1 eiro. Informācija pa tālruni 28767663 (Mārīte), 26423431 (Lība).

printēt Lasīt visu ziņu

Aicinājums Kokneses senioriem21.10.2016

Kokneses pagasta seniori tiek aicināti 20. novembrī doties braucienā uz Rīgu, lai apmeklētu Dailes teātra izrādi „Laulības dzīves ainas”. Izrādes sākums pulksten 15, biļetes cena EUR 5.60. Izbraukšana no Kokneses pulksten 12. Izrādes apmeklējumam pieteikties, zvanot Maritai Radvilai, T. 26173691

printēt

Ekskursija pa Vidzemi03.10.2016

Mēs, Bebru pagasta pensionāri, savā rudens ekskursijā 24. septembrī vēlējāmies tuvāk iepazīt kultūrvēsturisko Ziemeļvidzemi.

Rīta agrumā mūs sagaidīja viena no vecākajām un latviskākajām pilsētām – Cēsis. Krāšņām dabas ainavām un vēstures liecībām bagāta, šī pilsēta iemieso senatnes garu. Intriģējošs ceļojuma sākums – mūsdienīgu pašapziņu vēstošā jaunā Vidzemes koncertzāle ”Cēsis”. Akustiskajā zālē no lielās skatuves izskanēja arī mūsu, 44 senioru, dziedātā “Upe nesa ozoliņu”. Ļoti interesanta stāstījuma un visu koncertzāles telpu apskates iedvesmoti, turpinājām ceļu tālāk uz zaļo mākslas pilsētu Rūjienu. Šī mazpilsēta mūs iepazīstināja ar savu lepnumu – trim Kārļa Zemdegas veidotiem pieminekļiem, un pacienāja ar garšīgām pusdienām. Ķoņu dzirnavās izsekojām līdzi graudu ceļam. Retro stila mašīnas tur vēl joprojām plucina, kārš, vērpj un satin vilnas dziju šķeterēs. No pārstrādātās vilnas top segas, spilveni un citi izstrādājumi. Atceļā, ielūkojušies daudzveidīgajā Valmierā, taču pilnībā to neiepazinuši, devāmies uz Kocēnu novada Kokmuižas Barona pili. Vēlā pēcpusdiena mūs steidzināja apmeklēt unikālo Sietiņiezi. Ļoti skaists un iespaidīgs dabas piemineklis teiksmainās Gaujas krastā – lielākais baltā smilšakmens atsegums Baltijā. Dzirdēja izsaucienus: “Kāds skaistums! Kā Alpos!” Lūk, arī vakars klāt. Vēl tikai caur ērtā autobusa logu vērojot jau iekrāsojušos rudenīgo ainavu, pamājot sveikas Gūtmaņa alai Siguldā, devāmies mājās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (32)

Ekskursija Kokneses senioriem „Nu to Rīgu ieraudzīju!”19.09.2016

Šī gada 5. oktobrī Kokneses pagasta senioriem tiek rīkota ekskursija uz Rīgu. Izbraukšana pulksten 8 no Kokneses dzelzceļa stacijas, kā arī ekskursanti var pulcēties pie veikala „Elvi”. Ekskursijā iecerētie apskates objekti: Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, Rīgas radio un TV tornis, Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs. Pusdienas plānotas Lido kompleksā.

Ekskursijai pieteikties pie Maritas Radvilas, zvanot pa tālruņiem: 65161361; 26173691.

Esiet atsaucīgi un piedalieties gadskārtējā rudens ekskursijā!

printēt
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top