Modes skate "Spožums manā garderobē"14.03.2019

Senioru klubiņš "Pīlādzītis" rīkoja tradicionālo 8. marta modes skati – šogad pēc skaita trešo. To vadīja stila konsultante Alla Svečikova. Pasākuma norises papildināja vokāliste Ilze no Jaunpils ansambļa "Vocalica". Rosība bija ņipra - 14 dāmas un viens kungs demonstrēja 40 tērpus, skatītāji bija priecīgi un smaidīgi. Čakli strādāja žūrija, vērtējot modeļu atbilstību Diplomu nominācijām: Elegance; Grācija; Starojums; Atjautība; Pārsteigums; Daudzveidība. Skates noslēgumā modelis un modeles saņēma Diplomus, ziedus, medaļas un skatītāju aplausus. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Senioru klubiņa "Pīlādzītis" jaunumi04.03.2019

Senioru klubiņš "Pīlādzītis" 27. februārī rīkoja senioru sanāksmi, kurā novada priekšsēdētājs Dainis Vingris iepazīstināja ar plānoto projektu realizācijas iespējām un atbildēja uz interesentu jautājumiem. Sapulcē piedalījās 27 seniori, īpaši daudz pamatoti problemātisku jautājumu uzdeva Ilmārs Zemītis.

8.martā rīkosim modes skati "SPOŽUMS MANĀ GARDEROBĒ" sociālā dienesta zālē Vērenes ielā Nr-1. Stila jautājumus komentēs Alla Svečikova, būs īpaša svētku noskaņa. Nākošās sanāksmes 13.,27. martā,10.,24. aprīlī plkst.12: 00 Vērenes ielā Nr. 1-4.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Senioru sanāksme par Kokneses novada attīstību25.02.2019

27. februārī plkst. 12 00 Sociālā dienesta zālē, Vērenes ielā Nr.1

SENIORU SANĀKSME PAR KOKNESES NOVADA ATTĪSTĪBU.

Informāciju sniegs Kokneses novada domes priekšsēdētājs Dainis Vingris.

Laipni lūdzam visus interesentus.

Senioru klubiņš “Pīlādzītis”.

printēt

Senioru klubiņa "Pīlādzītis" 2019.gada izvēle23.01.2019

Šī gada augs ir parastais ķirbis ( galda ķirbis ) – Cucurbita pepo L.  Ķirbjaugu izcelsmes valsts ir Dienvidamerika, Centrālā Amerika, tie ir viengadīgi divdzimumu svešapputes augi ar dziļu, labi izveidotu sakņu sistēmu. Augļi dažāda lieluma, formas, krāsas - ir liela šķirņu un hibrīdu izvēle. Zināms, ka ķirbji ir ļoti veselīgi, bet bieži vien ir skaisti skapjaugšas dekori. Ķirbji sējami maija beigās, stādāmi ar dēstu jūnija sākumā. Pavasarī tos sēsim, stādīsim un ražu izmantosim veselīgākai pārtikai.  Dzīvnieks – kaza. Kazas ir sabiedriski dzīvnieki, pieticīgas, prot izdzīvot trūcīgos apstākļos. Viņas labi sadzīvo ne tikai ar savām sugas māsām, bet arī ar citiem dzīvniekiem – kaķi, suni, cilvēku, zirgu, govi utt. Viena īpatnība visu šķirņu kaziņām - viņām patīk brīvība. 2019.gada 30. janvārī klubiņa dalībnieki klausīsies  kazkopības praktiķu Birutas, Ilzes stāstos.   

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Senioru klubiņa “Pīlādzītis” 2018. gada notikumu mozaīka07.01.2019

Dabas apritē pagājis gads, sagaidīti un pavadīti Ziemas saulgrieži – pārziemosim un būsim atkal pavasarī. Klubiņā "Pīlādzītis" darbojas seniori ar šādu vecuma struktūru: no 64 g.- 70 g. – 8; no 71 g. – 80 g. – 16; no 81 g.- 90 g.-7,  kopā 31 dalībnieks.

2018. gada laikā esam sanākuši 26 reizes - katru mēnesi 2 reizes trešdienās  plkst. 12: 00 Vērenes ielā Nr 1-4. Sanāksmēs (vidējais apmeklējums 22 dalībnieki ) pie kafijas, tējas pārrunājam jautājumus par tā brīža aktualitātēm, sveicam jubilārus, stāstam anekdotes, minam mīklas. Piedalāmies Kokneses novada organizētajos pasākumos (vidējais apmeklējums 14  dalībnieki ).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Ik gadu tiekas pie Ziemassvētku eglītes18.12.2018

15. decembrī Bebru pamatskolā gadskārtējā pasākumā satikās Bebru pagasta vecļaudis, lai pie Ziemassvētku eglītes atskatītos uz aizejošo gadu un izsacītu laimes vēlējumus Jaunajā gadā. Bebru pagasta pensionāru padome "Mārtiņroze" bija parūpējusies par sirsnīgu pasākuma noskaņu un skaisti klātu svētku galdu.

Tāpat kā citus gadus svētku svinētājus ar muzikāliem priekšnesumiem priecēja kapela "Aizezeres muzikanti". Montas un Ineses Skuju dziedātā Jāņa Lūsēna dziesma "Mazu brīdi pirms…" aizveda tajā vārdos neizsakāmajā sajūtā, ko piedzīvojam ceļā uz gaismu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Rosība īsajās gaismas dienās03.12.2018

Novembra mēnesis pagājis klātesot mūsu valsts simtgades svinību norisēs un dažādu projektu piedāvājumos. Tā veselības veicināšanas ietvaros "Pīlādzēni" (8 dalībnieki) regulāri piektdienās apmeklē peldbaseinu. Dalībnieku vērtējums šīm fiziskajām aktivitātēm ir labvēlīgi pozitīvs. Savukārt citi brīvprātīgi apvienojušies pašiedvesmas projektā "Tievēšana". Tā ir nesteidzīgi gara pastaiga dabas vidē ar cēlu mērķi saņemt balvu prātam un dvēselei – apēdot kādu saldu našķi kafejnīcā. Ilze aicina pie sevis: "Atnāciet gar Daugavas krastu līdz manai mājai ( apm. 13 km) es Jūs uzcienāšu par velti", kas zina, varbūt līdz pavasarim arī izdosies.

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top