faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Senioru klubiņš „Pīlādzītis” izvēl Gaiļa gada augu20.02.2017

Tikšanās reizē 15. februārī senioru klubiņa „Pīlādzītis” dalībnieki sveica jubilejā Antoniju Ribakovu, apsprieda ekskursiju datumus, ceļojuma plānus, izvēlējās 2017. gada augu un risināja vēl citas aktualitātes.

Nolēmām šajā gadā ekskursijās doties 14. jūnijā un 23. augustā – atceres dienās, kad arī mēs pieminēsim latviešu tautas drūmos pagātnes notikumus. Gide Daiga Dūniņa iepazīstināja ar ceļojumu plāniem.

printēt Lasīt visu ziņu

Tikšanās Kokneses novada politiski represēto nodaļas biedriem

15.02.2017 kur : Kokneses novada domes Sociālais dienests

15. februārī pulksten 15 Koknesē, Kokneses novada Sociālā dienesta zālē, uz tikšanos aicināti Kokneses novada politiski represēto nodaļas biedri, lai kopīgi apspriestu 25. marta atceres pasākuma organizēšanu un citus jautājumus.

Seniori dzīvo aktīvi!

01.02.2017 kur : Kokneses novada domes Sociālais dienests

1.februārī Kokneses novada sociālā dienesta zālē notika senioru klubiņa „Pīlādzītis”, Bebru pagasta pensionāru padomes „Mārtiņroze” un citu interesentu tikšanās ar Kokneses novada domes priekšsēdētāju Daini Vingri un tūrisma gidi Daigu Dūniņu.

Domes priekšsēdētājs Dainis Vingris iepazīstināja ar pašvaldības realizējamiem projektiem. Lai veicas lielo darbu īstenošanā! Vislabākā bija ziņa, ka arī šogad seniori savām aktivitātēm saņems pašvaldības atbalstu – izdevumi ekskursiju rīkošanai un par transporta pakalpojumiem pasākumu apmeklēšanai šī gada budžetā ir apstiprināti.

Asa diskusija izvērtās par Vecbebru profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas slēgšanu un ceļu kvalitāti novadā. Izskanēja nepamatoti pārmetumi pašvaldībai, bet katrs kritiskais jautājums tika izskaidrots un rasta savstarpēja sapratne. Manuprāt, sabiedrības aizdomīgums neveicina darbīgumu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

Senioru Ziemassvētku balle Koknesē

17.12.2016 15:00 kur : Bebru pamatskola

Bebru pamatskolā aizvadītā gada nogalē, 17. decembrī, satikās pagasta vecākā paaudze, lai sirsnīgā noskaņā atcerētos gada svarīgākos notikumus un baudītu tikšanās prieku pie Ziemassvētku eglītes. Pasākums iesākās ar Bebru pamatskolas skolēnu priekšnesumiem un skolotājas Annas Romanovskas laba vēlējumiem gada baltākajos svētkos. 2016. gadā darbu uzsāka pensionāru padomes „Mārtiņroze” jaunais sastāvs Mārītes Andersones vadībā.

„Šajā gadā kopīgi svinējām Sveču dienu pagasta bibliotēkā, Saimnieču dienu „Galdiņu” muzejā, daudz jauna iemācījāmies radošajās darbnīcās, braucām ekskursijās pavasarī un rudenī,” aizejošā gada jaukākos mirkļus atminējās Mārīte Andersone.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (25)

Piparkūku apgleznošanas darbnīca Koknesē

23.11.2016 kur : Kokneses kultūras nams

23. novembra pēcpusdienā Kokneses kultūras namā visi interesenti bija mīļi gaidīti radošajā darbnīcā "Piparkūku apgleznošana", kā arī bija iespēja tās uz vietas iegādāties.

Šī aktivitāte notika sadarbībā ar Kokneses senioru klubiņu "Pīlādzītis", IK "Ķeipenieši" un Kokneses kultūras namu. Bebrēnietis Aigars Ivans savā stāstījumā katru ieveda piparkūku valstībā. Paldies viņam par atbalstu un atsaucību Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas sākumskolas skolēnu vārdā, jo bērniem bija iespēja bez maksas apgleznot piparkūkas, mieloties ar tām, kā arī degustēt piparkūku mīklu. Arī senioru klubiņa "Pīlādzītis" aktīvistes dāvināja savas piparkūkas bērniem pēc kopīgas apgleznošanas. Paldies Mudītei Auliņai par transporta nodrošinājumu!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Labs vārds ir kā laimes vērdiņš31.10.2016

Tuvojas Ziemassvētku gaidīšanas laiks. 17. decembrī pulksten 12 Bebru pamatskolā uz gadskārtēju tikšanos pie svētku eglītes aicināti Bebru pagasta seniori, lai atcerētos šajā gadā paveikto un piedzīvoto, kā arī kaltu jaunus plānus. Kā vienmēr par priecīgu noskaņojumu rūpēsies kapela „Aizezeres muzikanti”. Lūgums pieteikties līdz 9.decembrim Bebru pagasta pārvaldē pie sekretāres un samaksāt dalības maksu – 1 eiro. Informācija pa tālruni 28767663 (Mārīte), 26423431 (Lība).

printēt Lasīt visu ziņu
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top