Pīlādžogu ķekars24.02.2020

Olaines novada biedrība “Pīlādzis” 2020. gada 15. februārī rīkoja 15 gadu darbības jubilejas svinības ar devīzi “Saritam pīlādžogu ķekarā vienā”.  Viesu pulkā bija uzaicināti Kokneses senioru klubiņš “Pīlādzītis”, Aizkraukles novada pensionāru biedrības un dienas centra “Pīlādzis” kolektīvs, Skrīveru senioru biedrība. 

Koknesieši ļoti priecājās par Aizkraukles senioru piedāvājumu uz jubilejas svinībām doties ar kopīgu transportu. Tā mēs no trīs novadiem, apvienotā komandā, devāmies ceļā. Brauciena dienas rīts bija skaistā sarmas rotā tīts, autobuss ērts, patīkami ceļa biedri. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Lai radošs un jaunām iecerēm bagāts gads!07.01.2020

 Esam pavadījuši 2019. gadu un nokļuvuši 2020. gadā. Vēlam visiem dzīvesprieku un veselību!

Kokneses senioru klubiņā "Pīlādzītis" pastāvīgi darbojas 31 dalībnieks, pārstāvot šādas vecuma grupas: no 64 gadu vecuma līdz 70 gadiem mūsu vidū ir 10 klubiņa biedri, no  71 gada līdz 75 gadiem kopā ar mums darbojas 7 seniori, no 76  līdz  80 gadiem "Pīlādzīša" pulkā ir 10 koknesieši, no 81. dzīves gadskārtas līdz  85 gadu vecumam divi seniori, bet  vislielākā apbrīna un cieņa diviem mūsu biedriem, kuri ir vecumā no 86 gadiem līdz apaļajiem 90 gadiem.

printēt Lasīt visu ziņu

Riekstiņciema rūķi nes prieku un dāvanas07.01.2020

''Kā rūķis klusiem soļiem, 

 Tā Ziemassvētki nāk. 

 Un egle katrā mājā 

 Tad spoži mirdzēt sāk. 

  Un ļaudis katrā mājā   

  Sāk pantus skandināt.

  Kad Ziemassvētku vakars 

  Pie loga klauvēt sāk, 

   Tad rūķis klusiem soļiem

   Kā prieks pie Tevis nāk.''         

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Bebru pagasta vecļaudis tiekas pie Ziemassvētku eglītes16.12.2019

Par gadskārtēju tradīciju Bebru pagasta vecļaudīm ir satikšanās pie Ziemassvētku eglītes Bebru pamatskolas viesmīlīgajās telpās. Un tāpat kā citus gadus, arī šajā svētku reizē 14. decembrī, par sirsnīgu gaisotni rūpējās Bebru pagasta pensionāru padomes "Mārtiņroze" aktīvās kundzes un kapela "Aizezeres muzikanti". 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Kokneses novada represēto nodaļas biedri iesaistās grāmatas tapšanā 06.12.2019

18. novembrī, Latvijas valsts pasludināšanas 101. gadadienā, kinoteātrī "Splendid Palace" pirmizrādi piedzīvoja unikāla režisores Dzintras Gekas veidotā dokumentālā filma "Katra diena simtgadē – gadalaiki". 

Kokneses novada politiski represēto nodaļas biedre Lība Zukule stāsta, ka pēc filmas pirmizrādes, tiekoties ar režisori Dzintru Geku, vēlreiz tika pārrunāta ideja par represēto atmiņu stāstu iemūžināšanu jaunā grāmatā. Šogad tika izdota fonda "Sibīrijas bērni" grāmata "Skola Sibīrijā", kurā apkopotas daudzu represiju upuru atmiņas par skolas laiku Sibīrijā. Tagad ir dzimusi iecere par grāmatas "Sibīrijas maize" izdošanu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Senioru klubiņa "Pīlādzītis" dalībnieki talkā "Rudens lapa"29.10.2019

Senioru klubiņa "Pīlādzītis" 18 talcinieki oktobra nogalē ieradās Otrā pasaules karā kritušo piemiņas vietā Kokneses parkā bruņojušies ar lapu grābekļiem un slotu. Braukuši ar auto, velosipēdiem un atnākuši pastaigājoties. Lapas bija sakritušas biezā slānī, bet čaklie talcinieki ātri atrada racionālāko lapu novākšanas paņēmienu un drīz vien darbiņš bija paveikts. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top