Aicina uz talku Likteņdārzā27.08.2020

Senioru klubiņš "Pīlādzītis" un Kokneses novada politiski represēto nodaļas biedri 3. septembrī organizē talku Likteņdārzā un aicina piebiedroties citus novada iedzīvotājus. 3. septembrī pulksten 9 no Stacijas laukuma un pulksten 9:10 no veikala "Elvi" laukuma kursēs autobuss uz Likteņdārzu.

printēt Lasīt visu ziņu

Senioru ceļojums pa Latgali un Vidzemi28.07.2020

23.jūlija rīts ir drūmi lietains, pavēss - tieši tāds kā mums jau ierasts ekskursiju dienā. Ņiprie ceļotāji ir laicīgi ieradušies, tiek aizņemtas visas vietas autobusā un ceļojums ir sācies. Gide Daiga īsi informē par ceļotāju dienas darbiem. 

Piestājam pie majestātiskās, šķelto laukakmeņu mūra ēkas – Stirnienes baznīcas.  Mūs sagaida vietējā gide – Ieva Zepa, kas sirsnīgi izstāsta par dievnama likteni pagātnē un darbību tagadnē. Dievnama iekštelpa sakopta, tīra, altārgleznā mirdz dievmātes labvēlība. Ieva turpina stāstījumu par viediem Latgales cilvēkiem, par bīskapa Boļeslava Sloskāna gara spēku, aicina visus piesēst un ieklausīties ērģeļmūzikā. Katram ceļotājam ir iespēja pret nelielu ziedojumu paņemt no groziņa svētītās vaska sveces vai kādu atklātnīti. Interesanti, ka no sendienām turpinās darbīga tradīcija -  uz Lieldienām mācītājs ir svētījis visus baznīcēnus un to zirgus ar pajūgiem – tagad dara to pašu – nosvēta visas automašīnas. Uz atvadām Ieva teic: “Mēs strādājam vispirms Dievam un tad cilvēkiem – gaidām jūs atkal ciemos.” 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (22)

Aicina pieteikties ekskursijai pa Kurzemi30.06.2020

2020.gada 11.jūlijā Bebru pagasta pensionāru padome "Mārtiņroze" aicina ekskursijā pa Kurzemi, maršrutā - Tukums – Sabile – Kandava – Talsi.

Lūdzam pieteikties un dalības maksu 10 eiro samaksāt: Mārītei Andersonei (tālrunis 28767663), Lībai Zukulei (tālrunis 26423431), vai sekretārei Bebru pagasta pārvaldē.

printēt Lasīt visu ziņu

Seniori prot pielāgoties un nezaudē dzīvesprieku12.06.2020

Nākošajā dienā pēc ārkārtas stāvokļa atcelšanas senioru klubiņa "Pīlādzītis" dalībnieki pulcējās Kokneses parka labiekārtotajā estrādes teritorijā uz sanāksmi. Šī vieta bija izvēlēta, ievērojot epidemiologu ieteikumus – 2 metru distancēšanos. Apspriedām ārkārtas stāvokļa ierobežojumu ietekmi uz mūsu dzīves laika ritējumu, secinājums – nekas briesmīgs nav noticis, jo nepārtrauktā vides faktoru ietekme turpinās, ja gribi izdzīvot – pielāgojies. Ar to pielāgošanās pakāpi kā kuram, bet mūsu "Whatsapp" grupa strādā nevainojami – informācijas apritē traucējumu nav, arī dārznieki nav snauduši – stādi vienmēr bija nogādāti interesentam laikus – tas nekas, ka kādu brīdi tiem neziņā bija jākarājas kādā sētas mietā vai pažobelē. Arī visus jubilārus šajā laikā apsveicām īpašā veidā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Solo talkas ģenerālmēģinājums27.04.2020

Neatkarīgi no ārkārtas stāvokļa turpināšanās, pavasaris ir klāt! 25. aprīlis sākotnēji tika pasludināts par Lielās Talkas dienu, bet tagad tā pārcelta uz 16. maiju. Taču seniora klubiņa "Pīlādzītis" dalībnieki jau 25. aprīlī čakli talkoja savā ierastajā talkas vietā Kokneses parkā, sakopjot II Pasaules kara Brāļu kapus. Klubiņa aktīvajiem biedriem jau par tradīciju ir kļuvis divas reizes gadā sakopt šo piemiņas vietu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Vīrusa eksperiments06.04.2020

Senioru klubiņa "Pīlādzītis" dalībnieki turpina čakli rosīties, lai savstarpējā saziņa ritētu raiti. Tā Zigrīdas ģimene palīdzēja izveidot "Whatsapp" grupu, kurā sazinās 60% no klubiņa biedriem, bet pārējie ir konservatīvi – izmanto vecos mobilos telefonus. Šogad plānotās senioru ekskursijas uz Smilteni un Madonu, talkas, sanāksmes nav atceltas, tikai to norises laiks būs iespējams pēc ārkārtas stāvokļa atcelšanas. Mūsu seniori ikdienā ievēro ārkārtas stāvokļa noteiktos fiziskos ierobežojumus, bet savstarpējo saziņu un sadarbību turpinām. 

printēt Lasīt visu ziņu

Pavasari sagaida ar modes skati09.03.2020

4. martā senioru klubiņa "Pīlādzītis" rīkotajā ceturtajā modes skatē "VASARAS PERFORMANCE" piedalījās 1 modelis un 13 modeles, kuri demonstrēja 35 tērpus. Pasākumu vadīja Ieva Ūtēna, bet tērpu dizainu vērtēja žūrijas komisija. Modeļi no savām garderobēm bija izvēlējušies tērpus atbilstoši modes skates tematikai. Smieklu un pārsteigumu netrūka, viss izvērtās jautrā šova izrādē. Vērtētāji ar ziediem, balvām un atzinības nominācijām sveica tērpu demonstrētājus un skatītājus. Tagad visiem ir zināmas vietējās vasaras modes tendences dažādiem dzīves un laika apstākļu gadījumiem. Paldies Sociālā dienesta darbiniekiem par atsaucību un atbalstu! Ar skates vizuālo noformējumu var iepazīties interneta vietnē youtube.com kanāla ceriņi veriņi video ar nosaukumu DEFILĒ 2020 Koknesē.

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top