faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Senioru klubiņš darbojas arī vasarā!10.07.2017

Kokneses novada svētkos piedalījāmies svētku gājienā ar jauno karogu, kuru veidoja mākslinieks Pāvils Karps. Bijām ļoti apmierināti ar vietu gājienā, jo tiem, kuri nogura ejot, bija iespēja pabraukt ar elektromobili. Mūsu pārstāvji bija dejotāju, dziedātāju, folkloristu un skatītāju rindās. Seniori ņipri turējās kā skatītāji līdz grupas Colt koncerta pirmajai pusei - vairāk nebija izturības, jo šī mūzika der jaunākai sabiedrībai. Šoreiz Kokneses novada svētku rīkotāju un baudītāju izturību sirsnīgi pārbaudīja smidzinošais sēņu lietutiņš. Tas rimti līņājot visus rūpīgi izmērcēja. Gribi - negribi tu, cilvēk, esi tikai niecīga dabas sastāvdaļa ar visai mazām vides faktoru ietekmēšanas spējām. Te der teiciens: nav sliktu laika apstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs. Paldies svētku rīkotājiem!

5. jūlijā mūsu tikšanās klubiņa telpās nenotika, jo tieši šajā laikā pavadījām viņsaulē mūsu biedru Franci Koško. Mainīgie laika apstākļi, tāpat kā prieki un skumjas vienmēr ir tepat līdzās. 19. jūlijā pulksten 12 Kokneses novada sociālā dienesta zālē tiksimies ar domes priekšsēdētāju Daini Vingri. Aicināti visi interesenti ar ierosinājumiem, pretenzijām un rīcības risinājumiem.

23. augustā aicinām Kokneses seniorus piedalīties ekskursijā uz Līgatni un Raunu!

Izbraukšana 23. augustā pulksten 7:20 no Kokneses kultūras nama, pulksten 7:30 no veikala Elvi stāvvietas. Pieteikšanās pie Dzintras Liepiņas pa tālruni 26022730. Dalības maksa 10 eiro.

Īss ekskursijas apraksts:

*Līgatnes slepenais bunkurs - atrodas Līgatnes rehabilitācijas centra teritorijā 9 m zem zemes 200 kvadrātmetru platībā, uzbūvēts 20. gs. 80. gados politiskās valsts varas elites vajadzībām. Tā slepenības zīmogu noņēma 2003.gadā. Saglabāts autentiskais aprīkojums.

*Līgatnes ciemats un alas. Pēc apskates pusdienojam ar līdzi paņemto vai bistro.

*Rauna, Raunas Staburags - viena no skaistākajām Vidzemes apdzīvotajām vietām ar pilsdrupām, vēsturisku pieminekli Raunas koklētājs.

*Uzņēmums „Raunas ķiploks” – produkcija no ķiplokiem, piedzīvojums garšu pasaulē, degustācija iekļauta dalības maksā, iepirkšanās pēc brīvas izvēles.

*Raunas zaļā siera un mājas makaronu ražotne - iepazīsim populāro sierāboliņu, rīvējamo zaļo sieru, zelta knapsieriņu, ķiplociņu beramo sieru, zelta sviestu, beramo sieru ar garšaugiem, pikanto biezpiena knapsieriņu, kā arī 16 veidu mājas makaronu, 6 veidu mājas nūdelītes, degustācija dalības maksā un iepirkšanās pēc brīvas izvēles.

Zenta Bērziņa,

Senioru klubiņa „Pīlādzītis” vadītāja

Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top