faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Senioru klubiņa „Pīlādzītis” vasaras saulgrieži26.06.2017

Ceļojums pa Latgali veiksmīgi pārvarēts, gatavojamies Kokneses novada svētkiem un nākošajai ekskursijai 23. augustā uz Līgatni un Raunu. Pēc Līgo svētkiem ekskursijai var pieteikties pie Dzintras Liepiņas, zvanot pa tālruni: 26022730.

Senioru klubiņa „Pīlādzītis” dalībnieki 21. jūnijā vasaras saulgriežus un Līvijas dzimšanas dienu svinēja pie Ilzes Kalvišķes. Saimniece mūs uzņēma lieliski - vispirms viesojāmies viņas mājā pie bagātīgi klāta galda, sveicām mūsu jubilāri Līviju, pārrunājām jaunākos notikumus. Tad devāmies uz piknika vietu - margrietiņu pļavas pirti. Nebijām gluži bešā –līdzi bija paņemta Franča bērza pirtsslota, Zentas nātru- piparmētru slota, lietussargi un piknika uzkodas. Saimnieks pirti bija uzkarsējis un visi, kas vēlējās aukstā pavasara slimības ierobežot, varēja pērties cik tīk. Piknika iespēja bija plaša gan pirts otrajā stāvā, gan uz gludi pļautā mauriņa izvietotā koka galda, turpat bija vasaras saulgriežu ugunskurs, šūpoles un dīķis ar skaistām ūdensrozēm. Mēs jauki sagaidījām vasaru - bija pērkona negaiss, lietus, saule un vējš. Atvadoties saimniece izrādīja plašo, nepārtraukti pilnveidojamo puķu kolekciju. Paldies Ilzes ģimenei par jauko uzņemšanu, nākamgad brauksim atkal!

Kokneses novada svētkos seniori dosies gājienā ar jauno karogu, kurš ir oriģināls mākslas darbs, to izgatavoja Pāvils Karps. Mēs būsim visur - gan kā mākslinieki, gan skatītāji, gan klausītāji.

5. jūlijā tiksimies klubiņa telpās, bet 19. jūlijā pulksten 12 Sociālā dienesta zālē būs sanāksme ar Kokneses novada domes priekšsēdētāju Daini Vingri. Aicinām piedalīties visus interesentus, nāciet ar saviem ierosinājumiem, pretenzijām, vēlmēm. Tikai sadarbojoties var šeit un tagad atrisināt daudzas problēmas.

Ko mēs labu vēlēsim, līgo, līgo,

Jāņa mātei šovakar, līgo!

Ilgu mūžu, labu laimi, līgo, līgo,

No dieviņa veselību, līgo!

Zenta Bērziņa

Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top