Lapas karte
AA+A++
A AAA

Senioru klubiņa "Pīlādzītis" dalībnieki talkā "Rudens lapa"

29.10.2019

img_20191023_wa0005.jpgSenioru klubiņa "Pīlādzītis" 18 talcinieki oktobra nogalē ieradās Otrā pasaules karā kritušo piemiņas vietā Kokneses parkā bruņojušies ar lapu grābekļiem un slotu. Braukuši ar auto, velosipēdiem un atnākuši pastaigājoties. Lapas bija sakritušas biezā slānī, bet čaklie talcinieki ātri atrada racionālāko lapu novākšanas paņēmienu un drīz vien darbiņš bija paveikts. 

Pēc darba pie ugunskura, speciāli ierīkotā vietā, sveicām savus jubilārus un ēdām īpašas talkas dienas pusdienas. Kārtīgi ieturējušies, iepazināmies ar Sofijas izpētīto kultūras pasākumu piedāvājumu. Nolēmām 9. novembrī pulksten 18 apmeklēt Aizkraukles kultūras namā dziesmu un deju uzvedumu "Čigānu karaliene"  un 21. decembrī pulksten 12 būt skatītāju rindās Rīgas Nacionālā teātra vecgada koncertā "Baltā pasaka". Biļešu iegādi veiks Ilze un Lība.  

Nākošajā sanākšanas reizē 6. novembrī pulksten 12 Sociālā dienesta zālē Vērenes ielā Nr. 1 skatīsimies fonda "Sibīrijas bērni" uzņemto filmu par vietām, kur represēto ģimeņu bērni pavadīja bērnību. Šogad šajā ceļojumā piedalījās Ilga Tiltiņa. 

Vēl šajā gadā senioru klubiņa biedru sanāksmes notiks 20. novembrī,  4. decembrī,  18. decembrī pulksten 12 Vērenes iela Nr.1-4.

19. decembrī  pulksten 14 Kokneses kultūras namā notiks Senioru vecgada balle. 

Paldies visiem talciniekiem un veiksmi darbos!  

Zenta Bērziņa,

Senioru klubiņa "Pīlādzītis" vadītāja

 

 

 

                                                                                               

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top