Seniori talko Likteņdārzā07.09.2020

Kokneses senioru klubiņa "Pīlādzītis" dalībnieki ir aktīvi Likteņdārza atbalstītāji. Ik pa laikam viņi rīko talkas un aicina pievienoties ar citus, apliecinot, ka ikviens no mums var dot savu ieguldījumu Likteņdārza tapšanā. Klubiņa vadītāja Zenta Bērziņa teic: "Dodamies palīgā pēc savas ierosmes, kā arī atsaucamies uz aicinājumu palīdzēt. Lietainajā 3. septembra dienā čakli rosījāmies Likteņdārzā, jo 6. septembrī bija gaidāms nozīmīgs pasākums – svinīga piemiņas vietas atklāšana Latvijas valsts dibinātājiem un neatkarības atjaunotājiem."

Iepriekšējā talkas reizē jūlija mēnesī notika darbošanās draugu alejā, arī šajā talkā visvairāk tika paveikts vietā, kur sakuplojušas ābelītes – izravēta alejas mala, kur aug spirejas. Klubiņa vīri Likteņdārza tehniskā direktora Armanda Vitenberga vadībā veica nepieciešamos darbus bruģakmeņu sakārtošanā.

Klubiņa "Pīlādzītis" talcinieki teic paldies Kokneses novada pašvaldībai par piešķirto transportu, kā arī aicina ikvienu kļūt par Likteņdārza atbalstītāju.

Kokneses novada domes

Tūrisma un sabiedrisko attiecību nodaļa

Foto no klubiņa "Pīlādzītis" arhīva

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top