Pīlādžogu ķekars24.02.2020

Olaines novada biedrība “Pīlādzis” 2020. gada 15. februārī rīkoja 15 gadu darbības jubilejas svinības ar devīzi “Saritam pīlādžogu ķekarā vienā”.  Viesu pulkā bija uzaicināti Kokneses senioru klubiņš “Pīlādzītis”, Aizkraukles novada pensionāru biedrības un dienas centra “Pīlādzis” kolektīvs, Skrīveru senioru biedrība. 

Koknesieši ļoti priecājās par Aizkraukles senioru piedāvājumu uz jubilejas svinībām doties ar kopīgu transportu. Tā mēs no trīs novadiem, apvienotā komandā, devāmies ceļā. Brauciena dienas rīts bija skaistā sarmas rotā tīts, autobuss ērts, patīkami ceļa biedri. 

Jaunolaines kultūras namā mūs gaidīja svinību organizētāji. Iepazināmies ar biedrības “Pīlādzis” darbību no 2005. gada līdz 2020.gadam un svinību norises vietu. Gaviļnieku sveikšanas ceremonija mijās ar pārdomātu koncertprogrammu: dziedāja - Senioru vokālais ansamblis “Sarma”; dažādus deju rakstus izdejoja un jubilārus sveica – Bērnu deju kolektīvs “Pienenīte”, Eiropas deju senioru kolektīvs “Veldze”, Biedrība “Vecāku kultūras laboratorija” (tautas deju popularizēšana), Biedrība “Oriental Flowers” (popularizē eksotiskās dejas Olaines novadā).

Saviesīgajā balles daļā skanēja operu āriju valši, fokstroti, tango. Tos baudījām dziedātāja, mūziķa Dina Sumeraga izpildījumā, kuru pavadīja džeza un populārās mūzikas izpildītāja Dženifere Rumpāne. Interesanti, ka solists apguvis operdziedāšanu,kā arī studējis medicīnu un ir pazīstams balss saišu speciālists Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas otorinolaringoloģijas  nodaļas foniatrs, prot mucinieka amatu.

Paldies Olaines novada biedrības “Pīlādzis” kolektīvam un vadītājai Ausmai Konošonokai par kopā būšanu. Veselību un veiksmi darbos!

Zenta Bērziņa,

Kokneses senioru klubiņa “Pīlādzītis” vadītāja 

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top