faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Ziemassvētku pasākums Bebru pagasta pensionāriem

16.12.2017 12:00 kur : Bebru pamatskola

Bebru pagasta pensionāri! Satiksimies 16. decembrī pulksten 12 Ziemassvētku ieskaņas pasākumā Bebru pamatskolā! Dalības maksu 1 eiro lūgums samaksāt Bebru pagasta pārvaldē pie sekretāres vai pie Mārītes Andersones (T.28767663) , vai Lības Zukules (T.26423431).

Senioru balle "SAPŅU PUTENĪ"

28.12.2017 15:00 kur : Kokneses kultūras nams

Muzicēs kapela "Aizezeres muzikanti". Vēlams ierasties ar mazu dāvaniņu balles loterijai (apmēram 1 - 2 eiro vērtībā, var būt kaut kas jauks pašu gatavots), līdzi ņemam arī groziņu. Ieeja bez maksas.

Senioru klubiņa “Pīlādzītis” oktobra mēneša aktivitātes27.10.2017

11. oktobrī senioru klubiņa biedri pulcējās Kokneses novada sociālā dienesta zālē, lai tiktos ar Kokneses dzejniekiem - dzejoļu krājuma „MAZĀ TAKA” autoriem – Maiju Stepēnu, Āriju Āri un Juri Siliņu. Tā bija ļoti jauka tikšanās, pēc dzejas mākslas baudīšanas visi devās uz senioru klubiņa telpām, lai turpinātu sarunas pie tējas vai kafijas tases. Nolēmām, ka dzejas grāmatiņa ir jauka dāvana esošajiem un bijušajiem koknesiešiem dažādos svētkos.

printēt Lasīt visu ziņu

Senioru klubiņa „Pīlādzītis” septembra hronika04.10.2017

13. septembra sanāksmē nolēmām, ka uz 5. „Pīlādzīšu” salidojumu Varakļānos 16. septembrī dosies pieci pārstāvji. 16. septembrī velobraucienā neviens no klubiņa nepiedalījās, jo nevarējām izpildīt organizatoru prasību par ķiveru nepieciešamību. Parastam braucējam tādas nav, nesteidzīgs atpūtas brauciens ar ķiveri kaut kā nav ierasts.

Pēc šī gada ekskursijām pienākusi kārta mākslas baudīšanai, tā būs novembrī - Mihaila Čehova Rīgas krievu teātrī  apmeklēsim dienas izrādi:  ODESA BURVĪGĀ PILSĒTA.

printēt Lasīt visu ziņu

„Pīlādžu” salidojumā arī Kokneses „Pīlādzītis”04.10.2017

Piekto gadu Latvijā notika salidojums, uz kuru pulcējās senioru kolektīvi, kuri lepojas ar nosaukumu „Pīlādzis” vai „Pīlādzītis”. 16. septembrī Varakļānu novadā kopīgā vārda īpašniekus uz svētkiem ielūdza novada pensionāru biedrība „Pīlādzītis”. Draudzīgajā pasākumā piedalījās arī Kokneses senioru klubiņa „Pīlādzītis” pārstāvji, kuri turp devās kopā ar Aizkraukles dienas centra „Pīlādzis” laipni piedāvāto transportu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Latgalē dzīvo darbīgi un radoši ļaudis04.10.2017

23. septembrī Bebru pagasta pensionāru padome organizēja ekskursiju uz Rēzekni un citām Latgales vietām.

Pa ceļam visiem interesēja apskatīt applūdušos Latgales laukus. Žēl, ka daudzi sējumi palikuši nenopļauti. Skatam pavērās arī Teiču purvs (dabas rezervāts). Vispirms devāmies uz Atašienu. Kultūrvēsturiska nozīme ir muižas ēkām un parkam. Muiža piederējusi grāfam Borham. Viņam bijušas vēl daudzas citas muižas – Preiļos, Siguldā, Igatē un citur. Redzējām arī Atašienes baznīcu ar diviem torņiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Senioru klubiņš „Pīlādzītis” turpina rosīgi darboties08.09.2017

Mūsu zaļās zemes vasara visus aicināja dabā, dārzā, ceļojumos un sporta aktivitātēs. Daudzi sūrojās par vēso laiku, arvien izteiktāki kļūst sausuma un mitruma periodi, zemkopjiem jāliek lietā visas prasmes, lai izaudzētu un novāktu ražu.  Laika apstākļu cikliskuma mainīgums liks vides sargiem un politiķiem atcerēties par meliorācijas sistēmu regulāru kopšanu un mazo upīšu un strautu gultņu attīrīšanu no koksnes kritalām

printēt Lasīt visu ziņu
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top