faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Ekskursija Bebru pagasta senioriem15.04.2019

Bebru pagasta pensionāru padome "Mārtiņroze" informē, ka 23. maijā Bebru pagasta pensionāriem tiek organizēta ekskursija uz Kalsnavas arborētumu (trešais lielākais botāniskais dārzs), Gaiziņkalnu un Vestienu.

Bebru pagasta padome "Mārtiņroze" atvainojas par nepareizi sniegto informāciju pašvaldības izdevumā Kokneses Novada Vēstis aprīļa numurā, kurā kā ekskursijas datums norādīts 25. maijs.

printēt Lasīt visu ziņu

Kokneses novada represētie pieņemšanā pie Valsts prezidenta28.03.2019

25. martā, komunistiskā genocīda upuru piemiņas 70. gadskārtā, Valsts prezidents Raimonds Vējonis svinīgā pieņemšanā tikās ar Latvijas politiski represēto nodaļu biedriem. Rīgas pilī viesojās arī Koknese novada politiski represēto nodaļas pārstāves: Monika Dzene, Ērika Gailāne, Antoņina Midega, Maija Pumpuce un Lība Zukule.

Pirms tikšanās pie Valsts prezidenta, koknesietes piedalījās komunistiskā genocīda upuru piemiņas gājienā, kas sākās no Okupācijas muzeja un noslēdzās pie Brīvības pieminekļa. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Modes skate "Spožums manā garderobē"14.03.2019

Senioru klubiņš "Pīlādzītis" rīkoja tradicionālo 8. marta modes skati – šogad pēc skaita trešo. To vadīja stila konsultante Alla Svečikova. Pasākuma norises papildināja vokāliste Ilze no Jaunpils ansambļa "Vocalica". Rosība bija ņipra - 14 dāmas un viens kungs demonstrēja 40 tērpus, skatītāji bija priecīgi un smaidīgi. Čakli strādāja žūrija, vērtējot modeļu atbilstību Diplomu nominācijām: Elegance; Grācija; Starojums; Atjautība; Pārsteigums; Daudzveidība. Skates noslēgumā modelis un modeles saņēma Diplomus, ziedus, medaļas un skatītāju aplausus. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Senioru klubiņa "Pīlādzītis" jaunumi04.03.2019

Senioru klubiņš "Pīlādzītis" 27. februārī rīkoja senioru sanāksmi, kurā novada priekšsēdētājs Dainis Vingris iepazīstināja ar plānoto projektu realizācijas iespējām un atbildēja uz interesentu jautājumiem. Sapulcē piedalījās 27 seniori, īpaši daudz pamatoti problemātisku jautājumu uzdeva Ilmārs Zemītis.

8.martā rīkosim modes skati "SPOŽUMS MANĀ GARDEROBĒ" sociālā dienesta zālē Vērenes ielā Nr-1. Stila jautājumus komentēs Alla Svečikova, būs īpaša svētku noskaņa. Nākošās sanāksmes 13.,27. martā,10.,24. aprīlī plkst.12: 00 Vērenes ielā Nr. 1-4.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Senioru sanāksme par Kokneses novada attīstību25.02.2019

27. februārī plkst. 12 00 Sociālā dienesta zālē, Vērenes ielā Nr.1

SENIORU SANĀKSME PAR KOKNESES NOVADA ATTĪSTĪBU.

Informāciju sniegs Kokneses novada domes priekšsēdētājs Dainis Vingris.

Laipni lūdzam visus interesentus.

Senioru klubiņš “Pīlādzītis”.

printēt

Senioru klubiņa "Pīlādzītis" 2019.gada izvēle23.01.2019

Šī gada augs ir parastais ķirbis ( galda ķirbis ) – Cucurbita pepo L.  Ķirbjaugu izcelsmes valsts ir Dienvidamerika, Centrālā Amerika, tie ir viengadīgi divdzimumu svešapputes augi ar dziļu, labi izveidotu sakņu sistēmu. Augļi dažāda lieluma, formas, krāsas - ir liela šķirņu un hibrīdu izvēle. Zināms, ka ķirbji ir ļoti veselīgi, bet bieži vien ir skaisti skapjaugšas dekori. Ķirbji sējami maija beigās, stādāmi ar dēstu jūnija sākumā. Pavasarī tos sēsim, stādīsim un ražu izmantosim veselīgākai pārtikai.  Dzīvnieks – kaza. Kazas ir sabiedriski dzīvnieki, pieticīgas, prot izdzīvot trūcīgos apstākļos. Viņas labi sadzīvo ne tikai ar savām sugas māsām, bet arī ar citiem dzīvniekiem – kaķi, suni, cilvēku, zirgu, govi utt. Viena īpatnība visu šķirņu kaziņām - viņām patīk brīvība. 2019.gada 30. janvārī klubiņa dalībnieki klausīsies  kazkopības praktiķu Birutas, Ilzes stāstos.   

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Senioru klubiņa “Pīlādzītis” 2018. gada notikumu mozaīka07.01.2019

Dabas apritē pagājis gads, sagaidīti un pavadīti Ziemas saulgrieži – pārziemosim un būsim atkal pavasarī. Klubiņā "Pīlādzītis" darbojas seniori ar šādu vecuma struktūru: no 64 g.- 70 g. – 8; no 71 g. – 80 g. – 16; no 81 g.- 90 g.-7,  kopā 31 dalībnieks.

2018. gada laikā esam sanākuši 26 reizes - katru mēnesi 2 reizes trešdienās  plkst. 12: 00 Vērenes ielā Nr 1-4. Sanāksmēs (vidējais apmeklējums 22 dalībnieki ) pie kafijas, tējas pārrunājam jautājumus par tā brīža aktualitātēm, sveicam jubilārus, stāstam anekdotes, minam mīklas. Piedalāmies Kokneses novada organizētajos pasākumos (vidējais apmeklējums 14  dalībnieki ).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top