Solo talkas ģenerālmēģinājums27.04.2020

Neatkarīgi no ārkārtas stāvokļa turpināšanās, pavasaris ir klāt! 25. aprīlis sākotnēji tika pasludināts par Lielās Talkas dienu, bet tagad tā pārcelta uz 16. maiju. Taču seniora klubiņa "Pīlādzītis" dalībnieki jau 25. aprīlī čakli talkoja savā ierastajā talkas vietā Kokneses parkā, sakopjot II Pasaules kara Brāļu kapus. Klubiņa aktīvajiem biedriem jau par tradīciju ir kļuvis divas reizes gadā sakopt šo piemiņas vietu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Vīrusa eksperiments06.04.2020

Senioru klubiņa "Pīlādzītis" dalībnieki turpina čakli rosīties, lai savstarpējā saziņa ritētu raiti. Tā Zigrīdas ģimene palīdzēja izveidot "Whatsapp" grupu, kurā sazinās 60% no klubiņa biedriem, bet pārējie ir konservatīvi – izmanto vecos mobilos telefonus. Šogad plānotās senioru ekskursijas uz Smilteni un Madonu, talkas, sanāksmes nav atceltas, tikai to norises laiks būs iespējams pēc ārkārtas stāvokļa atcelšanas. Mūsu seniori ikdienā ievēro ārkārtas stāvokļa noteiktos fiziskos ierobežojumus, bet savstarpējo saziņu un sadarbību turpinām. 

printēt Lasīt visu ziņu

Pavasari sagaida ar modes skati09.03.2020

4. martā senioru klubiņa "Pīlādzītis" rīkotajā ceturtajā modes skatē "VASARAS PERFORMANCE" piedalījās 1 modelis un 13 modeles, kuri demonstrēja 35 tērpus. Pasākumu vadīja Ieva Ūtēna, bet tērpu dizainu vērtēja žūrijas komisija. Modeļi no savām garderobēm bija izvēlējušies tērpus atbilstoši modes skates tematikai. Smieklu un pārsteigumu netrūka, viss izvērtās jautrā šova izrādē. Vērtētāji ar ziediem, balvām un atzinības nominācijām sveica tērpu demonstrētājus un skatītājus. Tagad visiem ir zināmas vietējās vasaras modes tendences dažādiem dzīves un laika apstākļu gadījumiem. Paldies Sociālā dienesta darbiniekiem par atsaucību un atbalstu! Ar skates vizuālo noformējumu var iepazīties interneta vietnē youtube.com kanāla ceriņi veriņi video ar nosaukumu DEFILĒ 2020 Koknesē.

printēt Lasīt visu ziņu

Pīlādžogu ķekars24.02.2020

Olaines novada biedrība “Pīlādzis” 2020. gada 15. februārī rīkoja 15 gadu darbības jubilejas svinības ar devīzi “Saritam pīlādžogu ķekarā vienā”.  Viesu pulkā bija uzaicināti Kokneses senioru klubiņš “Pīlādzītis”, Aizkraukles novada pensionāru biedrības un dienas centra “Pīlādzis” kolektīvs, Skrīveru senioru biedrība. 

Koknesieši ļoti priecājās par Aizkraukles senioru piedāvājumu uz jubilejas svinībām doties ar kopīgu transportu. Tā mēs no trīs novadiem, apvienotā komandā, devāmies ceļā. Brauciena dienas rīts bija skaistā sarmas rotā tīts, autobuss ērts, patīkami ceļa biedri. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Lai radošs un jaunām iecerēm bagāts gads!07.01.2020

 Esam pavadījuši 2019. gadu un nokļuvuši 2020. gadā. Vēlam visiem dzīvesprieku un veselību!

Kokneses senioru klubiņā "Pīlādzītis" pastāvīgi darbojas 31 dalībnieks, pārstāvot šādas vecuma grupas: no 64 gadu vecuma līdz 70 gadiem mūsu vidū ir 10 klubiņa biedri, no  71 gada līdz 75 gadiem kopā ar mums darbojas 7 seniori, no 76  līdz  80 gadiem "Pīlādzīša" pulkā ir 10 koknesieši, no 81. dzīves gadskārtas līdz  85 gadu vecumam divi seniori, bet  vislielākā apbrīna un cieņa diviem mūsu biedriem, kuri ir vecumā no 86 gadiem līdz apaļajiem 90 gadiem.

printēt Lasīt visu ziņu

Riekstiņciema rūķi nes prieku un dāvanas07.01.2020

''Kā rūķis klusiem soļiem, 

 Tā Ziemassvētki nāk. 

 Un egle katrā mājā 

 Tad spoži mirdzēt sāk. 

  Un ļaudis katrā mājā   

  Sāk pantus skandināt.

  Kad Ziemassvētku vakars 

  Pie loga klauvēt sāk, 

   Tad rūķis klusiem soļiem

   Kā prieks pie Tevis nāk.''         

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top