Lapas karte
AA+A++
A AAA

Senioriem

Kokneses seniori sveic daudzbērnu ģimenes

11.03.2021

img_20210311_wa0001.jpg8. martā Kokneses novada seniori sveica daudzbērnu ģimenes pavasara svētkos. Apsveikumus gatavoja gan brīvprātīgās seniores, gan kultūras darba organizētājas Bebros un Iršos.

Pirmais sveicienu saņēma Iršu pansijas darbinieču kolektīvs, arī klientes. Bebru pagastā sveikšanā palīdzēja Justīne Kosmačevska, kā arī paldies par palīdzību Kokneses ģimenes atbalsta dienas centra vadītājai Ievai Ūtēnai.

Lasīt visu ziņu galerija (16)

"Pīlādzītis" turpina iesākto tradīciju

08.03.2021

Kokneses senioru klubiņam "Pīlādzītis" par tradīciju ir kļuvis pirmajā pavasara mēnesī, 8. martā, rīkot modes skati. Enerģiskās klubiņa dāmas un kungi arī šogad turpināja tradīciju, bet citādi - ievērojot noteiktos drošības pasākumus. 

Senioru klubiņa "Pīlādzītis" vadītāja Zenta Bērziņa stāsta: "Lai radītu mazu svētku noskaņojumu, saposāmies un devāmies daudzās pastaigās, kuru laikā tapa arī fotogrāfijas. Mūsu foto māksliniece Lonija Broka no iesūtītajām fotogrāfijām izveidoja skaistu sveicienu svētkos ar nosaukumu: "Es Tevi atradu sniegā". "Pīlādzīša" dāmu un kungu "Defilē 2021" Kokneses sniegotajās ainavās skatāms arī sociālā tīmekļa vietnē Youtube. Tas ir mūsu ikgadējās modes skates turpinājums."

"Pīlādzīša" mājsēdes darbošanās

11.01.2021

Senioru klubiņa "Pīlādzītis'' dalībnieki, veiksmīgi sagaidījuši Jauno 2021. gadu, prāto, kā dzīvot turpmāk, kā iepazīt un izmantot apkārtējo vidi savu darbaspēju un veselības uzlabošanai. Esam izvēlējušies, ka 2021. gada augs ir ķiploks - Allium sativum l., bet dzīvnieks zivju dzenītis - Alcedo atthis. Dažādojot uzturu ar ķiplokiem, stiprināsim imunitāti, izmēģināsim jaunas ēdienu receptes, pavasarī palielināsim ķiploku stādījumu platības mūsu dārzos. Pastaigu maršrutos gar Daugavas un Pērses upēm pētīsim, kur pie mums dzīvo zivju dzenīši. Protams, pavērosim, kā mūsu pļavās aug pļavas ķimenes, vai laukirbi kaut kur var pamanīt, bet spīļastes šķiet ir sastopamas visos mūsu dārzos. 

Lasīt visu ziņu

Pīlādzītim šogad 15!

10.11.2020

Seniora klubiņš “Pīlādzītis” tika dibināts 2005. gada 10. novembrī. Šogad mēs svinam savus 15 gadiņus ar devīzi "ĶER MIRKLI UN BAUDI DZĪVI!" Ballītes plānus izjauca nelūgtais viesis COVID – 19, bet mūs tik viegli “nesalauzt”! Ja nevaram tikties klātienē, sveicam mūsu biedrus caur video! Ar jums atmiņās par klubiņa pirmsākumiem dalīsies Emīlija Lancmane, Vilija Čunčule un Anna Lubāne, uzrunās bijušās klubiņa vadītājas Ilga Sīle, Marita Radvila.

Video tapis sadarbībā ar I. Gaiša vidusskolas skolnieku Valteru Kārkli, liels PALDIES.

Virtuālā realitāte

10.11.2020

Ierastajā dzīves ritējumā senioru klubiņa "Pīlādzītis" dalībnieki šodien, 10. novembrī, svinētu klubiņa darbības 15. dzimšanas dienu, bet valstiskie ārkārtas stāvokļa noteikumi atceļ visas klātienes tikšanās un svinības. Mums senioriem nav par ko bēdāties, jo šogad esam paspējuši pastrādāt talkās, braukuši ekskursijās, sveikuši jubilārus un rosījušies dārzos. Mums ir sava "Whatsapp" grupa – katram ir mobilais telefons, tāpēc virtuālā saziņa ir iespējama visu laiku. Ievērosim epidemiologu ieteikumus, saudzēsim sevi, būsim vērīgi.  

Lasīt visu ziņu

Talka "Rudens lapa”

05.11.2020

img_20201106_wa0002.jpgSenioru klubiņa "Pīlādzītis" dalībnieki 3. novembrī pulcējās uz 2020. gada pēdējo talku. Mūsu objekts ir Otrā pasaules karā kritušo piemiņas vieta Kokneses parkā. Čakli strādājot, tika nogrābts celiņš, piemiņas vietas teritorija, no aļģu apauguma nopulēti pieminekļa uzraksti un izveidots īvju zaru dekors. Mēs priecājāmies, ka beidzot ir sākti nelieli remontdarbi pieminekļa vietas kompozīcijas mazajām arhitektūras formām. Cerēsim, ka remontdarbi turpināsies. 

Lasīt visu ziņu galerija (8)

Ekskursijā iepazīst Vidzemes pērles

08.10.2020

017.jpgPar tradīciju ir kļuvusi Iršu pagasta ikgadējā senioru rīkotā ekskursija.

Arī šogad septembra vidū, pateicoties Kokneses novada domes un Iršu pagasta pārvaldes atbalstam, ievērojot šī brīža situācijas nepieciešamo piesardzību, devāmies  apmeklēt un iepazīt skaistas, vēsturiskas Latvijas vietas - Cēsis, Āraišus un Līgatni.

Maršrutu izvēlējas senioru kluba "Vālodzīte" dalībnieces, apskates vietas saskaņoja Raina Līcīte, biļešu iegādei naudu vāca Maija Bērziņa. Tas nodrošināja to, ka visu varējām iepazīt bez liekas kavēšanās. Paldies viņām!

38 ekskursijas dalībniekiem agri no rīta saules apmirdzēta savu viesmīlību rādīja Cēsu pilsēta. Bez steigas izstaigājām labi sakopto Cēsu pils parku, estrādi, seno pili, vecpilsētu. Balta un majestātiska mums durvis vēra atjaunotā svētā Jāņa baznīca. Redzējām arī Cēsu koncertzāli.

Lasīt visu ziņu galerija (5)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top