Lapas karte
AA+A++
A AAA

Aktualitātes

Vakance: pirmsskolas izglītības skolotājs Pērses sākumskolā

18.05.2021

Pērses sākumskola aicina darbā  pirmsskolas izglītības skolotāju.

Prasības pretendentam:

  • Augstākā pedagoģiskā izglītība specialitātē
  • Pozitīva un radoša attieksme pret darbu
  • Labas saskarsmes iemaņas
  • Labas datorprasmes – Ms Excel, Ms Word, Ms PowerPoint
  • Darba alga saskaņā ar tarifikāciju.
Lasīt visu ziņu

Apstiprina papildu atvieglojumus vakcinētām personām

18.05.2021

Šodien, 18.maijā, Ministru kabineta sēdē apstiprināti grozījumi Ministru kabineta noteikumos*, nosakot cilvēkiem, kuri vakcinējušies vai pārslimojuši Covid-19 noteikt papildu atvieglojumus.

Grozījumi paredz, ka vakcinētas vai Covid-19 pārslimojušās personas varēs brīvāk pulcēties slēgtā un kontrolētā vidē, piemēram, darba kolektīvi darba telpās un sanāksmēs, amatiermākslas kolektīvi vai sporta komandas. Nelietojot mutes un deguna aizsegus un neievērojot distancēšanās prasības, darba vietā vai vienā telpā varēs tikties ne vairāk kā 20 cilvēku, kuri ir vakcinēti vai ir pārslimojuši Covid-19. Šāda kārtība attieksies tikai uz pastāvīgiem kolektīviem, kas var uzrādīt vakcinācijas vai pārslimošanas apliecinājumus. Koplietošanas telpās arī turpmāk būs jālieto mutes un deguna aizsegus un jāievēro distancēšanās.

Lasīt visu ziņu

Vidusskolēni tiek aicināti izmantot savas tehnoloģiju prasmes un piedalīties ES Programmēšanas hakatonā

18.05.2021

Eiropas Komisija un ES Programmēšanas nedēļas vēstnieki Latvijā sadarbībā ar IT Izglītības fondu aicina vidusskolēnus piedalīties unikālā, starptautiskā hakatonā, kas norisināsies tiešsaistē 29.–30. maijā. Hakatona laikā 15 komandas tiksies tiešsaistē, attīstīs savas programmēšanas prasmes un 24 stundās radīs risinājumu kādam vietēja mēroga izaicinājumam.

Lasīt visu ziņu

Līdz gada beigām jāreģistrē decentralizētās kanalizācijas sistēmas

18.05.2021

SIA "Kokneses Komunālie pakalpojumi" informē, saskaņā ar Kokneses novada domes saistošajiem noteikumiem Nr.7/2019, visiem Kokneses un Bormaņu ciema teritorijā esošo  nekustamo īpašumu īpašniekiem vai valdītājiem (gan fiziskām, gan juridiskām personām) līdz 2021. gada 31. decembrim obligāti jāiesniedz pirmreizējo decentralizētās kanalizācijas sistēmas  (bioloģiskās, septiskās vai krātuves) reģistrācijas apliecinājumu pēc vienotā parauga. Par šo noteikumu prasību neievērošanu  tiks piemērots administratīvais sods.

Lasīt visu ziņu

Attālinātas juridiskās konsultācijas maijā un jūnijā

17.05.2021

juristu_konsultacijas_062021_002.jpgLai veicinātu iedzīvotāju informētību par savām tiesībām un tiesisko interešu aizsardzību, kā arī nodrošinātu juridisku atbalstu strīdu risināšanā un iespējamo seku savlaicīgā novēršanā, Juridiskās palīdzības administrācija sadarbībā ar juridiskās palīdzības sniedzējiem nodrošina iespēju ikvienam iedzīvotājam saņemt konsultāciju, sazinoties ar juridiskās palīdzības sniedzēju pa tālruni.

Konsultāciju tēmas: ģimenes tiesības, aizsardzība no vardarbības, darba tiesības, saistību izpilde, zaudējumu piedziņa, maksātnespējas process u.c. No š.g. 17. maija līdz 11. jūnijam darba dienās plkst. 12.00 - 16.00 ikvienam būs iespēja saņemt informāciju par savām tiesībām un tiesisko interešu aizsardzību juridisku strīdu risināšanā.

Lasīt visu ziņu

Ar pavasara tirdziņiem atklāta tūrisma sezona

15.05.2021

185298440_2862573567325430_6867476093519697112_n.jpgAtklājot aktīvo tūrisma sezonu, 15. maijā, kad svinam arī Starptautisko ģimenes dienu, Kokneses parkā, kur uzplaukušas ziedošas tulpju saliņas un reibina ievziedu smarža, omulīgā noskaņā pie Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas un pie estrādes noritēja pavasara tirdziņi. Lai arī šoreiz izpalika tradicionālie Sama modināšanas svētki ar plašu programmu, stādu un amatnieku tirdziņš vienmēr ir bijis svarīga šo gaidīto pavasara svētku sastāvdaļa. Tirdziņu apmeklējums koknesiešu ģimenēm un ikvienam ciemiņam bija iespēja jauki pavadīt Ģimenes dienas pirmo cēlienu.

Saistībā ar šī brīža ierobežojumiem katrā vietā – gan stādu, gan amatnieku tirdziņā – varēja piedalīties ne vairāk kā 20 tirgotāju. Taču nekādi ierobežojumi neattiecās uz laika apstākļiem – spoži spīdēja saule, dāvājot brīnišķīgu dienu. Tirdziņu organizētāji – Kokneses tūrisma informācijas centrs bija sarūpējis gan labu laiku, gan uzaicinājis tirgotājus, ar kuriem jau izveidojusies veiksmīga sadarbība iepriekšējos gados.

Lasīt visu ziņu galerija (27)

Kokneses skolēni izveido atmiņas spēli par šo mācību gadu un saņem balvu!

14.05.2021

di.jpgŠis ir bijis īpašs mācību gads gan skolēniem un vecākiem, gan skolotājiem – bagāts jauniem izaicinājumiem, apgūstamām prasmēm un pilnveidojamām zināšanām. Kā ir mācīties attālināti, tiešsaistē, digitālajā vidē?  Drossinternets.lv mudināja skolēnus atskatīties uz  gada laikā piedzīvoto - spilgtākajiem notikumiem, sajūtām, pārdomām, un izveidot  atmiņas spēli tiešsaistē "Mēs 2020/2021".

Atsaucoties aicinājumam, Latvijas skolēni ir izveidojuši 62 interesantas, emocijām un atmiņām bagātas tiešsaistes spēles. Redzam, ka šis mācību gads skolēniem ļāvis izbaudīt plašu emociju gammu, tāpēc īpaši priecājamies par skolēnu spēju uzsvērt un atmiņās saglabāt tieši priecīgos mirkļus.

Dāvanu karti atpūtas un sporta inventāra iegādei EUR 50 vērtībā saņem Kokneses pamatskolas – attīstības centra 9.klase. 

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top