Lapas karte
AA+A++
A AAA

Aktualitātes

Seminārs par dīkstāves atbalstu skaistumkopšanas nozares darbiniekiem

28.01.2021

skaistumkops_4_02.jpgLai sniegtu efektīvāku un plašāku atbalstu skaistumkopšanas nozarei, kam saistībā ar noteiktajiem Covid-19 drošības pasākumiem darbība ir apturēta pilnībā, ir paplašināti dīkstāves atbalsta pasākumi šajā nozarē strādājošajiem – gan skaistumkopšanas pakalpojumu sniedzējiem, gan to atbalsta personālam. Lai skaidrotu, kādi tieši dīkstāves atbalsta pasākumi pieejami un kā tiem pieteikties, Valsts ieņēmumu dienests (VID) šī gada 4. februārī rīko bezmaksas tiešsaistes semināru "Dīkstāves atbalsts skaistumkopšanas speciālistiem un citiem nozares darbiniekiem".

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Saņemti negatīvi Covid-19 testu rezultāti visiem Ģimenes atbalsta centra "Dzeguzīte" darbiniekiem

28.01.2021

Ģimenes atbalsta centrā "Dzeguzīte" dzīve sāk atgriezties ierastajā ritējumā. "Esam izturējuši smagu posmu, jo vairāk nekā mēnesi saslimstība ar Covid-19 apdraudēja klientu un darbinieku veselību. Krīzes situācija ir veiksmīgi pārvarēta, jo šobrīd pieaugušo sociālās aprūpes nodaļā pozitīvs Covid-19 tests ir atklāts vienam cilvēkam, kuram ir viegla slimības gaita," stāsta Ģimenes atbalsta centra "Dzeguzīte" direktore Gaļina Kraukle.

Katru nedēļu iestādes darbiniekiem tiek veikti siekalu testi. Šonedēļ, 27. janvārī, testus nodeva 24 iestādē strādājošie darbinieki. "Esam ļoti priecīgi par rezultātiem, jo visiem darbiniekiem Covid-19 testi ir negatīvi. Iepriekš saslimušais viens darbinieks arī ir atveseļojies. Ievērojot epidemioloģiskos drošības pasākumus, arī turpmāk katru nedēļu darbinieki nodos siekalu testus. Nākamā testu pārbaude notiks 3. februārī," informē iestādes vadītāja.

Lasīt visu ziņu

Piedalies biznesa ideju konkursā "ESI UZŅĒMĒJS KOKNESES NOVADĀ!"

13.10.2020

afisa_2020.jpgTiek izsludināts ikgadējais biznesa ideju konkurss „ESI UZŅĒMĒJS KOKNESES NOVADĀ!”. Aicinām konkursā piedalīties ikvienu fizisku vai juridisku personu, kurai ir biznesa ideja un kura ir gatava to attīstīt saimnieciskās darbības uzsākšanai, jaunu pakalpojumu vai produktu radīšanai Kokneses, Bebru vai Iršu pagastā.

Konkursa pirmo trīs vietu ieguvēji savu biznesa ideju realizācijai saņems naudas balvas (1.vieta – 1 500,00 euro, 2.vieta – 1000,00 euro, 3.vieta – 700,00 euro).

Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir no 2020.gada 2.novembra līdz 2021.gada 5.februārim, plkst. 15:00.

Pieteikumi jāsagatavo atbilstoši konkursa nolikuma prasībām un jāiesniedz personīgi vai sūtot pa pastu Kokneses novada domē (2.stāvs, 2.kab.), Melioratoru ielā 1, Koknesē, vai ar elektronisko parakstu sūtot uz e-pastu dome@koknese.lv   

Lasīt visu ziņu

Par Covid-19 analīžu rezultātiem Ģimenes atbalsta centrā "Dzeguzīte"

27.01.2021

Ģimenes atbalsta centrā "Dzeguzīte" situācija ar Covid-19 saslimstību arvien uzlabojas. Iestādes direktore Gaļina Kraukle informē, ka 26. janvārī pieaugušo sociālās aprūpes klientiem tika veiktas kārtējās Covid-19 analīzes. Jau iepriekš ziņojām, ka 15. janvārī veiktie testi uzrādīja saslimstību diviem klientiem. Vakardienas, 26. janvāra, analīžu rezultāti apliecina, ka abi saslimušie seniori ir atveseļojušies, bet pozitīvs rezultāts ir vienam citam klientam, kuram šobrīd ir viegla slimības gaita.

Lasīt visu ziņu

Kokneses novada labākie sportisti: Eiduka, Nungurs un "Aizkraukle/Koknese" florbola komanda

27.01.2021

2020_new_year_written_blue_neon_style_1017_22195.jpgAizvadītais gads katram ir nesis jaunu pieredzi un spēju pielāgoties dažādām, ne no mums atkarīgām situācijām. Nenoliegsim, ka gads bija saraustīts, un ikviens būtu vēlējies to izdzīvot kādreiz ierastajā  formātā, kad nepastāvēja nekādi ierobežojumi un varējām brīvi ļauties savam ikdienas skrējienam. Arī sporta dzīvē esošajiem nācās pielāgoties jauniem apstākļiem, kas dažbrīd mainījās ik nedēļu. Vairākiem sportistiem šajā gadā būtiski mainījās treniņu režīms un apstākļi, kas mijās ar visapkārt valdošo neziņu – kad atsākies “normāla” dzīve. Tika atceltas vairākas sacensības un pasākumi, slēgti sporta centri, taču lielāko daļu tas neatturēja turpināt būt fiziski aktīviem un uzlabot savu fizisko varējumu. Gatavošanās sacensībām katram sportistam ir prasījusi lielu koncentrēšanās spēju, pašdisciplīnu, neatlaidību, smagu darbu un vēlmi ko sasniegt. Kokneses novadā nekad nav trūcis talantīgu, neatlaidīgu un uz mērķi orientētu sportistu. Kādam ievērojami panākumi tiek sasniegti jau uzsākot sportista gaitas, kādam meistarība veidojas vairāku gadu garumā. Šeit jāvērš uzmanība arī uz to, ka ne vienmēr ir svarīgi kurā vietā sasniedz finišu, reizēm nozīmīgāks ir pats gatavošanās process un attieksme, ar kādu viss tiek darīts.

Diemžēl šajā gadā tika atceltas daudzas sportistiem nozīmīgas sacensības, tomēr vairākas pandēmijas ierobežojumi neskāra un sportisti varēja iziet uz starta, lai cīnītos par godalgām. Latvijas, Baltijas čempionātos, Eiropas un Pasaules kausos 2020.gadā dažādos sporta veidos startēja teju 100 sportisti no Kokneses novada un katrs no šiem sportistiem ir atstājis savu parakstu arī novada sporta atzarā.

Lasīt visu ziņu

5. – 9. klašu skolēni saņems pārtikas pakas

27.01.2021

partikas_pakas.jpgAttālināto mācību laikā Kokneses novada pašvaldība ir radusi iespēju arī 2020./2021. mācību gada 2. semestrī  5. - 9. klašu skolēniem pašvaldības piešķirto brīvpusdienu naudu novirzīt kā atbalstu ģimenēm - pārtikas paku nodrošināšanai skolēniem attālinātā mācību procesa laikā.

Pārtikas pakas 5. - 6. klasēm tiks komplektētas par četrām attālināto mācību nedēļām (11.01.2021.- 02.02.2021.), bet 7.- 9. klasēm par piecām attālināto mācību nedēļām (04.01.2021.- 02.02.2021.). Tāpat kā iepriekšējās reizēs būs arī  LAD projektu "Skolas piens" un "Skolas auglis" produkti. Pārtikas pakas gatavo SIA "Danis plus", kas nodrošina ēdināšanu Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā.

Lasīt visu ziņu

Kokneses novada skolās sācies II semestris

27.01.2021

 No 4. janvāra izglītības iestādēs mācības attālināti uzsāka 7.- 12.klašu izglītojamie. 11. janvārī attālināto mācību procesam pievienojās arī 5. un 6.klašu skolēni.

No 25. janvāra arī 1. - 4.klašu skolēniem mācības uz laiku notiek attālināti, tādējādi mēģinot maksimāli samazināt Covid-19 izplatību. Līdz 7. februārim tiek saglabāti arī visi līdz šim noteiktie ierobežojumi.

Klātienes izglītības process saglabāts speciālajās izglītības iestādēs un pirmsskolas izglītības iestādēs.

Attālinātais mācību process ir liels pārbaudījums skolēniem, pedagogiem un vecākiem. Bez savstarpējās sadarbības starp izglītības procesā iesaistītajiem, nevar sasniegt labus rezultātus mācību darbā.

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top