Bebru pamatskolas 5. un 7. klases ekskursija 18.oktobrī24.10.2019

18.oktobra rītā Bebru pamatskolas 5. un 7. klases skolēni devās ekskursijā Eiropas projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001, '"Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros un apmeklēja karjeras attīstības atbalsta pasākumus “Darba devēji Latvijā”-SIA “Getliņi EKO un  "Mēness aptieka".

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Karjeras atbalsts 2019. gada septembrī02.10.2019

Straujiem soļiem ir pienācis jaunais 2019./2020.mācību gads. ESF projektā Nr. 8.3.5.0/16/1/001 "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" viens no pirmajiem pedagoga karjeras konsultanta darbiem ir sagatavot karjeras attīstības atbalsta pasākumu plānu jaunajam mācību gadam, lai arī šajā gadā Kokneses skolēni varētu izmantojot projekta līdzekļus saņemt atbalstu karjeras izglītībā- izzinot sevi, pieņemot lēmumus, iepazīstot darba pasauli, uzzinot izglītības iespējas Latvijā un ārpus tās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Informācijas diena Ogres tehnikumā 01.11.2019

Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros Bebru pamatskolas 9. klase 14. oktobrī devās uz Ogres tehnikumu – profesionālās izglītības kompetenču centru, kur, karjeras konsultantes Ineses Kaupužas pavadīti, skolēni iepazinās ar visām tehnikumā apgūstamajām mācību programmām, skolas dizainu, audzēkņu sasniegumiem, pasniedzējiem, mācību iestādes noteikumiem. Ļoti pārsteidza lielais audzēkņu daudzums (pavisam iestādē mācās 1120 audzēkņu), tas, ka uz mācībām neaicina skolas zvans.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Karjeras nedēļā Kokneses novada jaunieši diskutēja par nākotnes profesijām22.10.2019

Šogad vairāk nekā 200 jauniešu Kokneses novadā piedalījās ikgadējās Karjeras nedēļas pasākumos, kuri šogad veltīti nākotnes profesijām un prasmēm, kas būs nepieciešamas nākotnes darba tirgū. Karjeras nedēļu jau septīto gadu organizēja Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar pašvaldībām.

 Karjeras nedēļas ietvaros:

14.oktobrī Pērses sākumskolas 4.- 6.klases un Bebru pamatskolas 5.- 8.klases skolēniem bija iespēja kopā ar Swedbank pārstāvi piedalīties nodarbībā par tēmu "Kādas prasmes bērniem būs nepieciešamas nākotnē". Savukārt Bebru pamatskolas 9.klase, dodoties ekskursijā uz Ogres Tehnikumu, piedalījās KAA pasākumā "Informācijas dienas vispārējās, profesionālās un augstākās izglītības iestādēs", kurā jaunieši iepazinās ar visām šajā skolā piedāvātajām izglītības programmām un skolas vidi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Izglītojošā ekskursijā iepazīst poligrāfijas speciālista darbu22.10.2019

3.oktobrī Bebru pamatskolas 6.klases kolektīvs devās izzinošā un izglītojošā ekskursijā. Pirmajā pieturā - projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros skolēni apmeklēja karjeras attīstības atbalsta pasākumu "Iepazīt poligrāfijas speciālistus", "Zemgus Poligrāfijas servisā". Šeit lieliskais gids Nauris, kurš ir pārdošanas direktors, mums pastāstīja par darbu poligrāfijas servisā. "Zemgus" ir pilna servisa tipogrāfija - dizaina izstrāde, veidlapas, brošūras, katalogi un tā varētu turpināt. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Mācību ekskursija SIA "Rāmkalni" ražotnē06.06.2019

4.jūnijā Bebru pamatskolas 5.klases skolēni audzinātājas Vinetas Grinšpones un vecāku pārstāves Lanas Rūnes vadībā mācību ekskursijas ietvaros devās uz karjeras attīstības atbalsta pasākumu "Latvijas uzņēmumi un profesijas", SIA Rāmkalni ražotnē. Skolēniem ražotnē bija iespēja apskatīt sukāžu ražošanas procesu no sākuma līdz gatavai produkcijai un iepazīt šajā procesā iesaistīto profesiju pārstāvjus. Izbrīnu skolēnos radīja, ka ražotnē galvenokārt redzams roku darbs. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Karjeras attīstības atbalsta pasākumi maijā05.06.2019

8. maijā SIA Pure Chocolate notika KAA pasākums "Profesija- pārtikas tehnologs", kura ietvaros Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 6.a b un 7.b klašu skolēni iepazinās ar pārtikas tehnologa profesiju, noskaidroja darba pienākumus, darba vidi, aprīkojumu un ar kādiem profesiju  un ar kādiem profesiju pārstāvjiem vēl sadarbojas savā darba ikdienā. Pārtikas tehnologs atklāja profesijas stiprās un vājās puses un kādas rakstura īpašības nepieciešamas šim darbam. Pēc teorijas apgūšanas skolēni darbojās praktiski.

15.maijā, pasākuma "Darbs man apkārt" ietvaros, Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra 8.,9. klašu audzēkņi apmeklēja Daugavpils robežpunktu, muitu, lai iepazītu tur strādājošo profesiju pārstāvjus. Skolēni tika aicināti apzināt savas spējas, iemaņas un fiziskās īpašības un izprast, vai savu  dzīvi grib saistīt ar šīm ļoti atbildīgajām profesijām, kas sargā mūsu valsts robežas, lai mēs varētu justies droši dzīvojot Latvijā. Iepazīstoties ar robežpunktu, kā īpašā profesija tika izcelta kinologs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top