AA+A++
A AAA

Ar ko sākt?

28.02.2018

20180224_111619.jpglogo_karjeras_atbalsts.jpgProjekta "Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs"  ietvaros Bebru pamatskolas 8. un 9.klašu audzēkņi kopā ar saviem audzinātājiem Aivaru Bernānu un Dzidru Žmuideni 24.februārī apmeklēja 24.starptautisko izglītības izstādi "Skola 2018" Rīgā, Ķīpsalā.

 Ir laiks, kad audzēkņi uzdod sev jautājumus – Ko mēs gribam? Ko var izdarīt?      Kas patiešām notiks? Ir laiks, kad viņiem ir jāizvēlas mācību iestāde, kur apgūt zināšanas, domājot par savu nākotnes profesiju. Šī izstāde bija lieliska iespēja skolēniem iegūt vispusīgu informāciju par izglītības iespējām Latvijā un ārzemēs. Apskatot plašo stendu klāstu, tika rastas atbildes uz interesējošiem jautājumiem. Neizpalika arī praktiskas nodarbības attiecīgās profesijās, kā arī piedalīšanās dažādos konkursos un rezultātā prieks par iegūtajām balvām. Daudzie bukleti sniedza izsmeļošu informāciju par izglītības iestāžu iespējām un piedāvājumiem karjeras izglītībā.

 Ļoti vērtīga bija arī "Latvijas grāmatu izstāde 2018", kas norisinājās blakus hallē. Neskaitāmi grāmatu izdevumi, dažādu izdevniecību stendi, tikšanās ar grāmatu autoriem bija lieliska iespēja novērtēt, ko sniedz grāmatas ikviena zināšanu apvāršņa paplašināšanā.

 Pēc izstādes visi devāmies uz Multikino tirdzniecības centrā "Plaza", kur noskatījāmies filmu "Melnā pantera" 3D formātā. Brīnišķīgi kopā pavadīts laiks, iegūta jauna informācija par savām nākotnes iespējām – bagātīga sestdiena, kas katram paliks atmiņā, domājot par savu nākamo mācību iestādi.

 Pateicoties pedagoģei - karjeras kosultantei Olitai Ružai, mums visiem bija dota iespēja apmeklēt šo karjeras atbalsta pasākumu. 

 Dzidra Žmuidene,

Bebru pamatskolas 9.klases audzinātāja

         

 

 

 

 

 

 

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top