Lapas karte
AA+A++
A AAA

Projekts HANSA

Koknesē uzstādīts interaktīvais āra stends

28.07.2017

logo_pilns.jpgKokneses novada tūrisma piedāvājumu kopš šī gada jūlija papildinās interaktīvais āra stends, kurš uzstādīts pie jaunajām Kokneses tūrisma centra telpām 1905.gada ielā 7, Koknesē. Tūristiem būs pieejama aktuālā informācija par Kokneses novada apskates objektiem, naktsmītnēm, ēstuvēm, maršrutiem, vietējiem ražotājiem un tūrisma pasākumiem. Stends darbosies katru dienu bez darba laika ierobežojumiem, tādējādi nodrošinot tūristus ar vajadzīgo informāciju jebkurā diennakts laikā.  Āra stendi Latvijā kļūst arvien populārāki un sniedz tūristiem lielisku iespēju iegūt nepieciešamo informāciju ārpus TIC darba laika, kā arī jebkurā sev vēlamā laikā. Pateicoties interaktīvajā stendā iebūvētai iekārtas dzesēšanas un apsildes sistēmai, stends lieliski darbosies dažādos klimatiskajos apstākļos.

Lasīt visu ziņu galerija (2)

Kokneses Hanzas stāsts

23.05.2017

logo_hanza_1.jpg2016.gadā Hanzas projekta ietvaros vēstures zinātņu doktora grāda pretendents Edgars Plētiens izstrādāja vēsturisku pētījumu par Koknesi Hanzas savienības laikos “Kokneses mazpilsētas veidošanās un attīstība Livonijā 13.- 16. gs.”. Ar pilnu veiktā pētījuma tekstu var iepazīties šeit.

Piedāvājam nelielu stāstījumu par to, kāda gaisotne valdīja viduslaikos Kokneses vietā.

Lasīt visu ziņu

Kokneses novads tiek prezentēts starptautiskās tūrisma izstādēs

28.03.2017

hansa_logo_2016_1.jpg

Gada sākums ierasti ir laiks, kad notiek tūrisma izstādes. Kokneses novada dome kopš 2015.gada īsteno Hanzas projektu, kura ietvaros paredzēta dalība izstādēs ar atsevišķu projektam veltītu stendu. Līdz ar pārējām projektā iesaistītajām pilsētām un pašvaldībām, arī Kokneses novads tika prezentēts starptautiskās tūrismam veltītās izstādēs Vācijas pilsētās Hamburgā un Berlīnē šī gada februārī un martā. Turklāt latviešu fotogrāfa Kaspara Daļecka uzņemtā Kokneses pilsdrupu fotogrāfija ir viens no dominējošiem elementiem projekta stenda noformējumā. Dalība tūrisma izstādēs sekmēs mazo Hanzas pilsētu atpazīstamību starptautiskajā apritē.

Apmeklējot HANSA projekta stendu, bija iespējams ne tikai iegūt informāciju par pilsētām, bet arī iesaistīties dažādās aktivitātēs - satikt viduslaiku bruņinieku vai ietērpties Hanzas laikam raksturīgā apģērbā, redzēt, kā tiek kaltas monētas un iemēģināt roku dzijas vērpšanā. Meklējiet jaunumus par projektu Facebook lapā https://www.facebook.com/ExploreHANSA/ un projekta oficiālajā mājaslapā http://www.hanse.org/en/projects/explore-hansa/

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Izveidota Kokneses – Hanzas pilsētas suvenīru līnija

23.03.2017

hansa_logo_2016_1.jpgPēc pašvaldības pasūtījuma vietējie uzņēmēji SIA “Mazā Kāpa” un SIA “GT Dizains” sadarbībā ar Kokneses Tūrisma centru un Kokneses novada domi ir attīstījuši individuāla dizaina suvenīru līniju, kas veltīta Koknesei – Hanzas pilsētai, uzsverot Kokneses kādreizējo dalību Hanzas savienībā, ar ko koknesieši lepojas vēl šodien. Suvenīros iestrādāti Kokneses novadu raksturojoši elementi un vērtības – Kokneses senā ģerboņa simboli (pils atslēga, valdnieka zizlis un laiva), senās gravīras un zīmējumi un citi ar Koknesi saistīti simboli, piemēram, Sams. Uzņēmuma SIA “GT Dizains” pārstāve Gita Tenisa jaunā veidolā izstrādāja Kokneses seno zīmogu, kas ir vienojošais elements visos jaunajos suvenīros un to noformējumā.

Suvenīru līniju veido lina priekšauts ar Sama zupas recepti, lina dvieļi ar pilsdrupu karti un Sama recepti, lina auduma maisiņš un briļļu tīrāmā lupatiņa ar pilsdrupu attēlu, ko izveidoja SIA “GC Dizains”, un viduslaiku stila ādas zuteņi, ko izgatavoja SIA “Mazā kāpa” amatnieces. Senatnīguma ticamības pastiprināšanai izmantoti Hanzas laikam maksimāli tuvinātas amatnieku tehnoloģijas un materiāli.

Lasīt visu ziņu galerija (8)

Tūrisma nozares pārstāvji apgūst satura mārketingu

23.01.2017

1semuznem_1.jpghansa_logo_2016_1.jpg

17. janvārī Koknesē norisinājās seminārs un praktiskais treniņš par satura mārketingu, kurā piedalījās Kokneses novada tūrisma pakalpojumu sniedzēji, tūrisma objektu apsaimniekotāji, novada domes attīstības nodaļas un sabiedrisko attiecību speciālisti. Semināru vadīja Linda Kimeiša, „WIT Berry” vadītāja, bloga „Win With Wow” un līdz šim Latvijā vienīgās grāmatas par interneta mājaslapu saturu „Pārdotspējīgi teksti interneta mājaslapām” autore. Semināra dalībniekiem bija iespēja uzzināt par satura mārketinga un interneta komunikācijas nozīmīgumu, kā arī iepazīties ar galvenajām vadlīnijām un tendencēm, kuras būtu jāievēro gatavojot informāciju mājas lapām.

Semināra praktiskajā daļā dalībnieki iesaistījās diskusijās un dalījās pieredzē. Dažādi piemēri no Kokneses tūrisma uzņēmumu mājaslapām un pakalpojumu piedāvājumu aprakstiem atklāja, kā dažkārt nelielas pārmaiņas var radīt pamanāmu rezultātu.

Lasīt visu ziņu

Seminārs un praktiskais treniņš par satura mārketingu Kokneses tūrisma nozares pārstāvjiem

16.01.2017

hansa_logo_2016_1.jpgŠī gada 17. janvārī norisināsies seminārs un praktiskais treniņš par satura mārketingu Kokneses tūrisma nozares pārstāvjiem. Satura mārketings ir māksla komunicēt ar patērētājiem bez tiešas un acīmredzamas pārdošanas, informatīva, noderīga, vērtīga un konsekventa satura radīšana, lai piesaistītu un skaidri noteiktu mērķauditoriju.

Semināra mērķis ir pastāstīt uzņēmējiem par satura mārketinga un interneta komunikācijas tendencēm, iedvesmot viņus, demonstrējot dažādus labās prakses piemērus, kā arī aicināt piedalīties diskusijās. Savukārt praktiskā treniņa mērķis ir likt lietā jauniegūtās zināšanas, izveidojot vienota stila un kvalitātes aprakstus par savu uzņēmumu Kokneses tūrisma centra mājaslapai. Lai to paveiktu, uzņēmēji, kuri piedalīsies pasākumā, tiek aicināti izpildīt nelielu mājasdarbu, kas ļaus padarīt praktisko treniņu vēl efektīvāku.

Semināra un praktiskā treniņa uzdevums ir ļaut uzņēmējiem paskatīties uz Kokneses attīstību no cita skatpunkta, kā arī mudināt viņus aktīvāk iesaistīties pasākumos un aktivitātēs šī un citu projektu ietvaros.

Lasīt visu ziņu

Seminārs Kokneses novada uzņēmējiem un iedzīvotājiem

23.11.2016 14:00 kur : Kokneses novada dome

logo_23_1.jpgKokneses novada tūrisma centrs sadarbībā ar Kokneses novada Attīstības nodaļu 2016.gada 23.novembrī plkst.14:00 Kokneses novada domē, Melioratoru ielā 1, Koknesē organizē ikgadējo sapulci par tūrisma attīstību un tendencēm Koknesē, par sadarbības projektiem, Kokneses vēsturi un aktualitātēm 2016.gadā. Uz tikšanos aicināti dažādu nozaru uzņēmēji un novada iedzīvotāji.

Semināra tēma „Kokneses Hanzas laika notikumu simboliskās nozīmes izcelšana tūrisma attīstībā”. Uzņēmējiem būs iespēja iepazīties ar pētījumu par Koknesi Hanzas laikos, kurš tapis projekta „Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai” ietvaros. Būs apskatāma izstāde par Hanzas savienību mūsdienās. Uzzināsiet kā plānot un izveidot efektīvu uzņēmuma mājas lapu. Likteņdārzs iepazīstinās ar aktualitātēm, savukārt Kokneses tūrisma centrs pastāstīs par sezonas tūrisma tendencēm un sadarbības iespējām jaunu tūrisma produktu veidošanā. Pasākuma noslēgumā aicināsim iepazīties ar biedrības “Baltaine” Radošās mājas piedāvājumu.

Dalībai pasākumā pieteikties zvanot pa telefonu 29431563 Vitai, vai rakstot uz e-pastu: turisms@koknese.lv.

Pielikumā pasākuma detalizēta programma.

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top