Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/projekts_hansa/turisma_nozares_parstavji_apgust_satura_marketingu
Drukas datums: 21:40:44 25.11.2020

Tūrisma nozares pārstāvji apgūst satura mārketingu23.01.2017

17. janvārī Koknesē norisinājās seminārs un praktiskais treniņš par satura mārketingu, kurā piedalījās Kokneses novada tūrisma pakalpojumu sniedzēji, tūrisma objektu apsaimniekotāji, novada domes attīstības nodaļas un sabiedrisko attiecību speciālisti. Semināru vadīja Linda Kimeiša, „WIT Berry” vadītāja, bloga „Win With Wow” un līdz šim Latvijā vienīgās grāmatas par interneta mājaslapu saturu „Pārdotspējīgi teksti interneta mājaslapām” autore. Semināra dalībniekiem bija iespēja uzzināt par satura mārketinga un interneta komunikācijas nozīmīgumu, kā arī iepazīties ar galvenajām vadlīnijām un tendencēm, kuras būtu jāievēro gatavojot informāciju mājas lapām.

Semināra praktiskajā daļā dalībnieki iesaistījās diskusijās un dalījās pieredzē. Dažādi piemēri no Kokneses tūrisma uzņēmumu mājaslapām un pakalpojumu piedāvājumu aprakstiem atklāja, kā dažkārt nelielas pārmaiņas var radīt pamanāmu rezultātu.

Seminārā gūtās zināšanas uzņēmēji varēs izmantot sava uzņēmuma popularitātes uzlabošanai un klientu piesaistei, kā arī tas būs vērtīgs pamats citu projektu īstenošanai Kokneses attīstībā.

Semināru organizēja Kokneses novada pašvaldība un tas norisinājās Centrālās Baltijas jūras reģiona programmas 2014.-2020.gadam projekta Nr.CB110 „Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai” ietvaros.

Daina Liepiņa

Kokneses tūrisma centra direktore