Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/projekts_hansa/kokneses_novada_domes_agenturas_turisma_informacijas_centra_majas_lapas_atklasana
Drukas datums: 20:45:34 25.11.2020

Kokneses novada domes aģentūras Tūrisma informācijas centra mājas lapas atklāšana28.09.2017

Viena no koknesiešu lielākajām vērtībām ir novada kultūrvēsturiskais mantojums, ainavas un vietējo produktu loki, kas tiek mērķtiecīgi saglabāti un saudzēti  nākamajām paaudzēm. Mūsdienās aizvien mazāk cilvēku spēj atrast informāciju un  normāli funkcionēt bez globālā tīmekļa un tā instrumentiem. Pareizi izstrādāta virtuālā reklāma nozīmē pirmām kārtām atpazīstamību, vienkāršāku informācijas pārskatīšanu un reģiona izzināšanu, ne tikai tūristiem, bet arī vietējiem iedzīvotājiem un uzņēmējiem.

Lai veicinātu tūristu piesaisti, informētu par atpūtas iespējām un saglabātu vērtīgo informāciju vienkopus, Hanzas projekta ietvaros  esam izveidojuši jaunu tūrisma informācijas mājas lapu – www.visitkoknese.lv

Mājas lapā ir pieejama aktuāla informācija par tuvākajiem pasākumiem, kultūrvēsturiskiem objektiem, vietējiem ražotājiem, aktīvo atpūtu, ēdināšanu, naktsmītņu iespējām, gidu pakalpojumiem un iecienītākajām apskates vietām.

Izveidojot mājas lapu, esam parūpējušies par to, lai katram lapas apmeklētājam būtu pieejama jaunākā produktu un pakalpojumu informācija četrās valodās – latviešu, angļu,  vācu un krievu.

Mājas lapa kalpos kā virtuāls ieskats un informācijas materiāls ekskursijām  tūristiem, kā informācijas avots vietējiem iedzīvotājiem un kā vienkāršs ieskats  tam, ko mūsu attīstībai dod vietējie ražotāji un uzņēmēji.

Mājas lapas tehnisko specifikāciju izstrādāja SIA “Kebbe IT Latvija”. Mājas lapas izveidi veica SIA “Softikom” saskaņā ar Kokneses novada domes veiktās iepirkuma procedūras rezultātiem. Fotogrāfijas mājaslapai veidoja Ainārs Briedis.

Kokneses tūrisma centra mājas lapa www.visitkoknese.lv izstrādāta pārrobežu projekta Nr.CB110 “Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai (HANSA)” ietvaros.

 Par Centrālbaltijas jūras reģiona programmu: www.centralbaltic.eu

Informācija par projektu: https://www.facebook.com/ExploreHANSA