faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Koknesieši Jēkabpils pilsētas svētkos18.06.2018

Saistībā ar Kokneses novada domes kā vadošā partnera dalību Latvijas-Lietuvas pārrobežu programmas 2014.-2020. gadam projektā Nr.LLI-211 “Ilgtspējīgu tūrisma pakalpojumu attīstība un tūrisma infrastruktūras pieejamības uzlabošana (AttractiveFORyou)”, koknesieši bija dalībnieki Jēkabpils pilsētas svētkos, kas šogad notika no 13.- 16. jūnijam ar devīzi "Radi Jēkabpilī!". Svētku kulminācijas diena bija 16. jūnijā, kad arī mēs turp devāmies, lai ar skanīgu koncertprogrammu, vietējiem ražojumiem un aicinājumu viesoties Koknesē, sveiktu jēkabpiliešus pilsētas svētkos.

Kokneses tūrisma informācijas centrs, piedaloties kopīgā tūrisma informācijas stendā ar Jēkabpils, Rokišķu un Pluņģes pašvaldībām, iepazīstināja svētku apmeklētājus ar informāciju par kopīgo projektu un tā partneru pilsētām, reklamēja Kokneses novada tūrisma piedāvājumus, informēja sabiedrību par projektu un tā ietvaros īstenotajām aktivitātēm.

Bet, iekļaujoties plašajā svētku programmā, Brīvības ielas amatnieku tirdziņā ar košiem keramikas darbiem, SIA "Straumes SK" ražotajiem Oga Powder ogu pulveriem un sulām tirgojās arī koknesieši, piedāvājot kvalitatīvas un vērtīgas preces tirgus apmeklētājiem.

Kultūras programmas ietvaros svētkos piedalījās Kokneses kapela “Aizezeres muzikanti”, kas ar sagatavoto sirsnīgo koncertprogrammu priecēja pilsētas svētku apmeklētājus centrālajā svētku laukumā.

Paldies Jēkabpils pilsētai par skaistajiem svētkiem, bet mūsu amatniekiem un kapelai "Aizezeres muzikanti" par kopā būšanu un Kokneses novada pārstāvēšanu svētkos!

Anita Šmite

Tūrisma un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top