Iepazīsti Kokneses novada tūrisma apskates objektus virtuālajās tūrēs16.11.2017

Šogad, sadarbojoties četriem partneriem no Latvijas un Lietuvas, ir uzsākts jauns Latvijas - Lietuvas programmas 2014-2020 finansēts projekts Nr.LLI-211 “Ilgtspējīgu tūrisma pakalpojumu attīstība un tūrisma infrastruktūras pieejamības uzlabošana” (AttractiveFORyou).

 Viena no projekta aktivitātēm paredzēja izveidot pilsētu apskates objektu 360o panorāmas tūres. Ar šādu tūru skatiem Kokneses tūrisma centra mājaslapā visitkoknese.lv (http://visitkoknese.lv/lv/news...) mēs dodam iespēju potenciālajiem tūristiem tuvāk un smalkāk aplūkot iespējamos galamērķus Kokneses novadā.

 Izveidotajās panorāmas tūrēs iespējams aplūkot 10 apskates vietas Koknesē, kā arī divas apskates vietas Vecbebros un Iršos. Apskatot objektus, starp tiem ir viegli pārslēgties, tāpat pie katra no tiem ir precīzs nosaukums, kā arī iespēja izvēlēties kādu no 3 valodām - latviešu, lietuviešu vai angļu. Virtuālās tūres izstrādāja uzņēmums  “virtualature.lv”. 

Projekta vadošais partneris ir Kokneses novada dome, partneri - Jēkabpils pilsētas pašvaldība, Rokišķu tūrisma un tradicionālās amatniecības informācijas un koordinācijas centrs un Pluņģes rajona pašvaldība.

Projekta īstenošanas ilgums ir no 2017.gada 1.aprīļa līdz 2018.gada 31.decembrim.

 Šī publikācija ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālo atbalstu. Par publikācijas saturu pilnībā atbild Kokneses novada dome un tas nekādos apstākļos nav uzskatāms par Eiropas Savienības oficiālo nostāju.

Informāciju sagatavoja

Kristiāna Ancelāne

Kokneses novada domes

Tūrisma un sabiedrisko attiecību nodaļas

Tūrisma informācijas konsultante

Kokneses tūrisma informācijas centrs: 65161296

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top