faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Kokneses novada kultūras kolektīvi piedalās Rokišķu pilsētas festivālā27.09.2017

Šogad, sadarbojoties četriem partneriem no Latvijas un Lietuvas, ir uzsākts jauns Latvijas - Lietuvas programmas 2014-2020 finansēts projekts Nr.LLI-211 “Ilgtspējīgu tūrisma pakalpojumu attīstība un tūrisma infrastruktūras pieejamības uzlabošana” (AttractiveFORyou). Viena no projekta aktivitātēm ir piedalīšanās visu projekta partneru lielākajos kultūras pasākumos, lai popularizētu partneru pilsētas un vecinātu tūrisma attīstību, kā arī sadarbību starp projektā iesaistītajām Lietuvas un Latvijas pašvaldībām, sekmētu vietējā tradicionālā kultūras mantojuma izplatīšanu, informētu sabiedrību par projektu un tā ietvaros īstenotajām aktivitātēm.

23.septembrī Rokišķos notika ikgadējais tradicionālais pilsētas festivāls, kurā Kokneses novadu pārstāvēja jauniešu deju kolektīvs “Kāpēc” Laimas Antonevičas vadībā, kapela “Aizezeres muzikanti” ar vadītāju Inesi Skuju un Kokneses tūrisma centrs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Paziņojums saistībā ar Veselības projekta aktivitātēm19.09.2017

Ņemot vērā lielo iedzīvotāju interesi par ūdens vingrošanas nodarbībām iedzīvotājiem virs 50 gadiem, jaunajām māmiņām un grūtniecēm, informējam, ka turpmāk viens iedzīvotājs varēs pieteikties uz maksimāli trijām nodarbībām, nevis uz vienu. Šis nosacījums attiecas arī uz vingrošanu zālē, lai maksimāli vairāk Kokneses novada iedzīvotājiem būtu iespēja izmantot Veselības projekta aktivitātes. Tālāk nodarbību vadītāji skatīsies pēc apstākļiem – ja būs brīvas vietas un jauni apmeklētāji vairs īpaši nepieteiksies, uz nodarbībām noteikti ir aicināti arī tie, kuri jau ir tās apmeklējuši vairākkārt. Par brīvajām vietām uz konkrētiem datumiem tiks izziņots novada mājaslapā un Veselības projekta Facebook lapā. 

printēt

Īstenoti Ģimenes krīzes centra “Dzeguzīte” ēkas atjaunošanas darbi 22.08.2017

Projekta Nr. 4.2.2.0/16/I/002

Augusta sākumā noslēgušies energoefektivitātes paaugstināšanas darbi Ģimenes atbalsta centra “Dzeguzīte” ēkai.  Projekta īstenošanas gaitā veikti būvdarbi ietverot, ēkas fasādes esošās apdares un siltumizolācijas demontāžu, jumta pārkaru pagarināšanu un seguma nomaiņa, fasādes siltināšanu un apdari, cokola un pamatu hidroizolēšanu, siltināšanu un apdari, bruģakmens lietus ūdens novadīšanas apmales izbūvi, lietusūdens tekņu un noteku izbūvi u.c. darbus. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Īstenots projekts “Velna pagrabiņa pieejamības uzlabošana”22.08.2017

Ar biedrības „Daugavas Savienība” finansiālu atbalstu Kokneses novadā šī gada vasarā “Velna pagrabiņā” ierīkota elektroinstalācija un uzstādīta koka laipa, lai nodrošinātu vides pieejamību un padarītu objektu vizuāli pievilcīgāku arī diennakts tumšajā laikā. Projekta īstenošanas rezultātā apmeklētājiem pieejama sakopta, droša vide, kur pavadīt brīvo laiku un doties pastaigās. Projekts sekmē vides un kultūrvēsturisko vērtību pieejamību un kopšanu, uzsvaru liekot uz īpaši aizsargājamo dabas teritoriju iepazīšanu un saglabāšanu nākamajām paaudzēm.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Norit darbi pie Kokneses novada rūpnieciskās teritorijas sakārtošanas04.08.2017

2016.gada otrajā pusē Kokneses novada dome sagatavoja un iesniedza Centrālajā finanšu un līgumu aģentūrā projektu par novada rūpnieciskās teritorijas (Darbnīcu laukums) caurbraucošā ceļa un pievadceļu pārbūvi (Melioratoru iela un atzars no Austrumu ielas gar garāžām cauri Darbnīcu laukumam līdz Paugu ielai), projekta nosaukums „Uzņēmējdarbības veicināšanai nepieciešamās infrastruktūras attīstība Kokneses novada Kokneses ciemā”. Projekta iesniegums ir apstiprināts. Šī gada aprīlī iesāktie būvdarbi tuvojas noslēgumam un šobrīd darbi notiek Melioratoru ielā, kur tiek veikta esošās asfalta virsmas nofrēzēšana, ceļa pamata pastiprināšana, bruģētas gājēju ietves izbūve. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Koknesē uzstādīts interaktīvais āra stends28.07.2017

Kokneses novada tūrisma piedāvājumu kopš šī gada jūlija papildinās interaktīvais āra stends, kurš uzstādīts pie jaunajām Kokneses tūrisma centra telpām 1905.gada ielā 7, Koknesē. Tūristiem būs pieejama aktuālā informācija par Kokneses novada apskates objektiem, naktsmītnēm, ēstuvēm, maršrutiem, vietējiem ražotājiem un tūrisma pasākumiem. Stends darbosies katru dienu bez darba laika ierobežojumiem, tādējādi nodrošinot tūristus ar vajadzīgo informāciju jebkurā diennakts laikā.  Āra stendi Latvijā kļūst arvien populārāki un sniedz tūristiem lielisku iespēju iegūt nepieciešamo informāciju ārpus TIC darba laika, kā arī jebkurā sev vēlamā laikā. Pateicoties interaktīvajā stendā iebūvētai iekārtas dzesēšanas un apsildes sistēmai, stends lieliski darbosies dažādos klimatiskajos apstākļos.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Īstenots Valsts zivju fonda projekts28.07.2017

Pateicoties Zemkopības ministrijas Valsts zivju fonda atbalstam, Kokneses novada dome realizējusi projektu  Zivju resursu aizsardzības pasākumu efektivitātes uzlabošana Kokneses novada publiskajos ūdeņos.

Kopš 2015.gada pašvaldība arvien lielāku uzmanību pievērš zivju resursu aizsardzībai un, lai sekmīgāk veiktu kontroli visos laika apstākļos un diennakts stundās, projekta ietvaros papildināta materiāltehniskā bāze, iegādājoties digitālo nakts redzamības ierīci, LED tālās gaismas lukturi, kā arī specializētu ūdens aizsargapģērbu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Norit ģimenes krīzes centra “Dzeguzīte” ēkas atjaunošanas darbi03.07.2017

Projekta Nr. 4.2.2.0/16/I/002

Aprīļa sākumā tika uzsākti energoefektivitātes paaugstināšanas darbi ĢKC “Dzeguzīte” ēkai. Projekta ietvaros veic energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumus Ģimenes krīzes centra "Dzeguzīte" ēkā Iršu pagastā, Kokneses novadā, tādējādi samazinot oglekļa dioksīda emisiju un siltumenerģijas patēriņu, uzlabojot ēkas vizuālo izskatu un iekļaušanos kopējā arhitektūras vidē.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Top bērnu rotaļu laukums Iršu pagastā01.06.2017

Drīz pēc mācību gada beigām Iršu bērni saņems sengaidītu dāvanu – jaunu, krāšņu rotaļu, vingrošanas un atpūtas laukumu pagasta centrā . Vieta atrasta īsti piemērota – abās pusēs laukumam ir Ģimenes krīzes centra „Dzeguzīte” ēkas, blakus gājēju celiņi – būs ērti piekļūt. Līdz šim laukums bija neizmantots, tukšs, uz tā tikai vienmuļš zāliens. Pirms gada, biedrības „Irsis” biedru pilnsapulcē, pārrunājot pagasta sadzīves vajadzības, izskanēja doma – pagasta centrā brīvā dabā nav piemērotas vietas aktīvai , sportiskai brīvā laika pavadīšanai bērniem kopā ar vecākiem . Un visi vienbalsīgi nolēma – jāraksta projekts, lai šī iecere varētu tikt īstenota.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Īstenots projekts par bērnu rotaļu laukuma izveidi Koknesē30.06.2017

Ir īstenots Kokneses novada domes projekts „Bērnu rotaļu laukuma izveide Koknesē”, Nr.13-04-LL20-L413201-000026. Projekta rezultātā Koknesē ierīkots bērnu rotaļu laukums - teritorijā pie Blaumaņa un Indrānu ielas uzstādītas jaunas, daudzveidīgas iekārtas - bērnu rotaļu pilsētiņa, tīkls – piramīda, divvietīgās šūpoles uz koka statņiem, karuselis, atsperšūpoles, mājiņa ar skaitīkļiem, kā arī divi soliņi atpūtai. Laukuma konstrukcijas ir speciāli veidotas dažāda vecuma bērniem (bet ne vecākiem par 12 gadiem), lai katrs atrastu sev tīkamu aktivitāti. Aicinām apmeklētājus pievērst uzmanību bērnu rotaļu laukuma kārtības noteikumiem, kas pieejami lapenē pie rotaļu laukuma. Noteikumos atrodama informācija par rotaļu laukuma elementu lietošanas ierobežojumiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top