“Sporto un atpūties”07.06.2018

Šā gada 2. jūnijā Iršos notika ģimenes veselības dienas pasākums “Sporto un atpūties”.

Rīts iesākās ar mierīgi, aktīvu sportisko aktivitāti- nūjošana fizioterapeites Žanetes vadībā. Uz šo aktivitāti bija sanākuši vairāki nūjot gribētāji. Skaistajā saulainajā rītā nūjot bija ļoti patīkami un dalībnieki bija sajūsmināti un gandarīti par paveikto. Tālāk pasākuma interesentiem bija iespēja satikties ar uztura speciālisti Ilzi. Ilze stāstīja par veselīgajām “nezālēm”, kuras mūsu organismam ir tik nepieciešamas. Tika pagatavoti un nobaudīti smultiji, kā arī  varējām nobaudīt pesto, kura tika pasniegta uz pilngraudu rupjmaizītes. Interesenti bija izbrīnīti pat to, ka mums apkārt ir tik daudz vitamīnu, ka aptieku uztura bagātinātāji nemaz nav nepieciešami.

Nemanot jau bija pienācis pusdienu laiks, un klāt jau bija Pēteris ar lokiem, kara cirvjiem un šķēpiem. Visiem pasākuma dalībniekiem lieliem vai maziem bija iespēja izmēģināt savu roku senākajos sporta veidos. Paralēli notika arī sacensības vīriešiem un sievietēm ar pneimatisko šauteni un orientēšanās sacensības “Īsts iršēnietis.”  Vēlāk ieradās karikatūrists Aleksandrs, kurš dalībniekiem ļāva izbaudīt “Treniņu bez piepūles.” Aleksandrs piedāvāja interesentiem pasmieties par sevi. Mēs jau visi zinām, katrs mirklis, ko mēs smaidām ir zelta vērts priekš mūsu veselības. No uzzīmētajiem darbiem tika veidota neliela izstādīte interesentu apskatei. Kā noslēdzošai šai veselības dienā notika aktivitāte “greizie spoguļi”, kurā dalībniekiem bija uz ātrumu, jānobauda vitamīnu banka- citrons un volejbols “Ģimenīte”, kurā piedalījās 3 dalībnieki no 2 ģimenēm.

Dienas beigās sagaidījām arī apbalvošanu. Kā pirmos apbalvoja volejbolistus: 1. v. – “Dizondi”, 2.v. – Blondie”, 3.v.- “Vecbebru radinieki”. Šaušanas disciplīnā vīriešiem 1.v. ieguva Gatis Bergmanis, 2.v.-Kaspars Liepiņš, 3.v.-Laimonis Bogdanovs. Sievietēm: 1.v.- Lāsma Rutkovska, 2.v.- Ligita Leiskina, 3.v.-Lāsma Ruža-Riekstiņa. Par ” Īstu iršēnieti” kļuva komanda “Žubītes”, taču atpaliekot tikai ar vienu punktu, otro vietu ieguva komanda “Kate rullē”, kur sastāvā bija divas māmiņas ar savām mazajām atvasēm Kati Riekstiņu(1 mēn) un Augustu Ruža-Riekstiņu (10 mēn), kā trešie palika komanda “Cukuriņi.” Aktivitātē “Greizie spoguļi” uzvarētāja bija Kristīne no Zaubes, kura vitamīnu banku pieveica 33 sekundēs.

Paldies visiem interesentiem un dalībniekiem un tiekamies nākamgad.

Pasākums notika projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/019 “Koknese – veselīgākā vide visiem” ietvaros.

“Kokneses sporta veterānu klubs”.

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top