faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Norit ģimenes krīzes centra “Dzeguzīte” ēkas atjaunošanas darbi03.07.2017

Projekta Nr. 4.2.2.0/16/I/002

Aprīļa sākumā tika uzsākti energoefektivitātes paaugstināšanas darbi ĢKC “Dzeguzīte” ēkai. Projekta ietvaros veic energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumus Ģimenes krīzes centra "Dzeguzīte" ēkā Iršu pagastā, Kokneses novadā, tādējādi samazinot oglekļa dioksīda emisiju un siltumenerģijas patēriņu, uzlabojot ēkas vizuālo izskatu un iekļaušanos kopējā arhitektūras vidē.

Kopējās projekta izmaksas: 182 965, 97 EUR,  tajā skaitā ERAF finansējums 155 521,07 EUR.

Projekta īstenošanas ilgums: 2017.gada 1.aprīlis – 2017.gada 31.decembris.

Būvdarbu veicējs : PS “A.A.& Būvkompānijas”

Patreiz norit būvdarbi, kas ietver  ēkas fasādes esošās apdares un siltumizolācijas demontāžu, jumta pārkaru pagarināšanu un seguma nomaiņu, fasādes siltināšanu un apdari, lietusūdens tekņu un noteku izbūvi u.c. darbus, kas saistīti ar ēkas energoefektivitātes uzlabošanu un saglabāšanu ilgtermiņā.  Darbus veic PS “A.A.&Būvkompānijas”.

Projekta īstenošanas rezultātā tiks nodrošināts siltumenerģijas patēriņa samazinājums par 39%, kā arī oglekļa dioksīda emisiju samazinājuma par 50% gadā (samazināsies par 30,35 tonnām gadā). Samazinoties CO2 izmešiem atmosfērā, tiks uzlabota gaisa kvalitāte visā apkārtnē. Papildus ieguvums – tiks pārtraukta norobežojošo konstrukciju bojāšanās. un pieaugs īpašuma vērtība un ilgtspējība, kā arī uzlabosies ēkas vizuālais izskats.

Projekta mērķis ir vērsts uz MK noteikumos noteikto 4.2.2.SAM mērķi – samazināt primārās enerģijas patēriņu, sekmējot energoefektivitātes paaugstināšanu un pašvaldību izdevumu samazināšanos par siltumapgādi un veicot ieguldījumus pašvaldību ēkās atbilstoši pašvaldību attīstības programmās noteiktajām prioritātēm.

Informāciju sagatavoja:

Projektu vadītāja

Marta Utāne 

Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top