Apstiprināts projekts "Kokneses pilsdrupu priekšpils teritorijas labiekārtošana"10.03.2020

Biedrība "Daugavas Savienība" atbalstījusi projektu "Kokneses pilsdrupu priekšpils teritorijas labiekārtošana", kura ietvaros tiks izgatavots un uzstādīts jauns masīvkoka galds ar soliem. Darbi tiks veikti no 15.marta līdz 31.jūlijam.

Galds un soli tiks izgatavoti no izzāģētajiem bīstamajiem un kritušajiem ošiem Kokneses parkā, tādējādi dāvājot tiem otru mūžu jaunā veidolā. Masīvkoka galds un soli piešķirs senatnīgu izskatu un vēsturisku auru pilsdrupu priekšpils teritorijai, tādējādi labāk iekļaujoties gleznainajā Daugavas krastu ainavā. Galda garums būs apmēram 4,5 metri, bet solu garums līdz pat 5 metriem. Darbu veicējs – Aldis Neija.

Projekta rezultātā tiks labiekārtota Kokneses pilsdrupu priekšpils daļa ar jaunu masīvkoka galdu un soliem, kas paredzēti lietošanai āra apstākļos. Projekts sekmēs vides un kultūrvēsturisko vērtību pieejamību, sakopšanu un saglabāšanu nākamajām paaudzēm.

Kopējās projekta izmaksas ir 1000,00 euro, t.sk, biedrības "Daugavas Savienība" finansējums ir 698,00 euro un Kokneses novada domes līdzfinansējums 302,00 euro.

Informāciju sagatavoja:

Projektu vadītāja Ieva Rusiņa

Kokneses novada domes

Attīstības nodaļa

 

 

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top