Lapas karte
AA+A++
A AAA

PII Gundega

Svētku egle PII „Gundega” pagalmā

03.12.2013

img_7649.jpgŠogad skaistu dāvanu – krāšņi izrotātu iestādes lielo egli PII „Gundega” bērniem, vecākiem, darbiniekiem, koknesiešiem un Kokneses viesiem dāvina Jakubovsku ģimene. Paldies Jakubovsku ģimenei par atsaucību, sagādātajiem rotājumiem un ieguldīto darbu. Lai visiem gaišs Ziemassvētku gaidīšanas laiks!

Ziemas ieskaņas koncerti PII „Gundega”

29.11.2013 kur : Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestāde Gundega

img_7472.jpgNovembra beigās, ievadot adventi, pirmsskolas izglītības iestādē „Gundega” izskanēja tradicionālie Ziemas ieskaņas koncerti. No bērniem iemācīties dziedāt, dejot un muzicēt vēlējās divas atraktīvas Vārnas (pasākumu vadītājas B. Lagoša un E. Vaivade). Koncertiem bērnus sagatavoja mūzikas skolotājas M. Vilde un I. Makareni, ritmikas skolotāja A. Zālīte.

PII "Gundega" informācija

Lasīt visu ziņu galerija (9)

Valsts svētki PII "Gundega"

11.11.2013 kur : Kokneses apvienības pārvalde

img_7386.jpgFoto galerija. Valsts svētki pirmsskolas izglītības iestādē "Gundega".

Lasīt visu ziņu galerija (11)

Rotaļu rīti PII „Gundega” jaunākajās grupās

12.11.2013 kur : Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestāde Gundega

img_7047.jpgAp Mārtiņu laiku PII „Gundega” jaunāko grupu bērni ar dziesmām, rotaļām un dažādiem darbiņiem atvadās no rudens, lai pēc tam sāktu gatavoties baltākajiem gada svētkiem.

Lasīt visu ziņu galerija (8)

Pirmsskolas skolotāju Metodiskā apvienība – Mārtiņdiena PII „Gundega”

11.11.2013

img_7088.jpgTā kā ar Mārtiņiem aizsākas lielais ciemošanās laiks, kad jau vēsturiski maskās tērpti mārtiņbērni dziedādami gājuši no sētas uz sētu, arī mēs - PII „Gundega” bērni un skolotājas, uzņēmām ciemiņus - Bebru internātskolas pirmsskolas grupas audzēkņus un maskotus ļaudis no PII „Bitīte”.

Apvienotās „Gundegas un Bitītes” kapelas pavadībā svētku dalībnieki izdziedāja rudens laika dziesmas; izdejoja dejas un rotaļas.

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Putras svētki PII „ Gundega”

10.10.2013 kur : Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestāde Gundega

img_6911.jpg2013. gada 10. oktobrī - Vispasaules putras dienā pirmsskolas izglītības iestādē „ Gundega” 6 - 7 gadīgo grupu „ Kamenīte” un „Sprīdītis” bērni gatavojās konkursa „ Kļūsti stiprs un drosmīgs kā Herkuless” noslēguma pasākumam - Putras svētkiem. Jau mēnesi pie bērniem viesojās profesors Grauds ar savu zinātkāro draugu Pūcēnu un stāstīja bērniem par graudaugiem un to labvēlīgo ietekmi uz veselību, kā arī lika pildīt dažādus uzdevumus, bet Putras dienā aicināja bērnus nogaršot veselīgo auzu pārslu putru. Ar vecāku atbalstu tika sarūpētas gardas piedevas putras baudīšanai- ievārījumi, mērces, augļi utml. Pēc putras nobaudīšanas bērni rādīja savus sagatavotos priekšnesumus- kāpēc ir svarīgi uzturā lietot graudaugus un pārbaudīja spēkus jautrās stafetēs. Noslēgumā katrs bērns saņēma diplomu par piedalīšanos.

Grupas „ Sprīdītis” skolotāja G. Ķibilde

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Olimpiskā diena PII Gundega

27.09.2013 kur : Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestāde Gundega

img_6760.jpg27. septembrī visā Latvijā notika “Olimpiskās dienas 2013” pasākumi. Arī PII "Gundega" audzēkņi un audzinātājas piedalījās sportiskās aktivitātēs - izpildīja rīta vingrošanas komplektu un veica dažādas stafetes.

2013.gada “Olimpiskās dienas” pasākumos bija pieteikušās 83 norises vietas, kas kopā pulcēja vairāk nekā 87 000 dalībnieku.

Rīta vingrojuma kompleksu tiešraidē pārraidīja arī radiostacija “StarFM” un televīzijas kanāls LTV7.

Lasīt visu ziņu galerija (4)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top