Miķeļdienas gadatirgus PII Gundega

30.09.2013 kur : Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestāde Gundega

Šogad uz gadatirgu PII "Gundega" bērnus aicināja divi draugi Eži un Zaķis, saglabājot tirgus tradīcijas - rotaļas, dejas, atrakcijas, pirkšanu un pārdošanu.

PII "Gundega" informācija

Izlaidums PII "Gundega"

31.05.2013 kur : Kokneses kultūras nams

31.maijā Kokneses kultūras namā notika Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestādes "Gundega" grupu "Lācītis" un "Zvaniņš" audzēkņu izlaidums. Kopā Iestādi 2012./2013.mācību gadā absolvēja 31 audzēknis. Novēlam labas sekmes un panākumus skolas gaitās!

Svin Gundegas svētkus

16.05.2013 kur : Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestāde Gundega

Fotogalerija. Šodien, 16.maijā, pirmsskolas izglītības iestādē "Gundega" svinējām "Gundegas" svētkus - bērnu priekam tika organizētas dažādas sportiskas aktivitātes un izklaides, kā arī darbojās fotodarbnīca, kur katrs varēja pārģērbties par kādu sev tīkamu tēlu un nofotografēties.

Ģimenes dienas pasākumi

15.05.2013 kur : Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestāde Gundega

Fotogalerija: Ģimenes dienas pasākumi PII "Gundega".

Kokneses novada PII Sporta svētki

05.03.2013 - 00.00.0000

5. martā Kokneses Sporta hallē Lapsa, Zaķis, PII „Gundega” sporta skolotāja I. Briģe un PII MA vadītāja I. Požarska pulcēja 120 mazos sportistus no novada pirmsskolas izglītības iestādēm. Svētku dalībnieki pēc parādes piedalījās dažādās disciplīnās – bumbiņas mešanā tālumā, skrējienā uz laiku, bumbiņas mešanā mērķī, tāllēkšanā no vietas.

Visu iestāžu 6 – 7 gadus vecie bērni jauktās komandās kopā ar pedagogiem sacentās jautrās stafetēs, kur uzvarēja prieks un draudzība.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

ESF kursi pirmsskolas pedagogiem PII „Gundega”07.03.2013

Trīs sestdienas 28 Kokneses un Pļaviņu novada pirmsskolas skolotājas tikās ar pirmsskolas speciālistēm – lektorēm no Jelgavas S. Jomu un V. Bērtuli ESF kursos „Pirmsskolas izglītības pedagogu profesionālo kompetenču pilnveide”. Skolotājām bija iespēja uzzināt aktuālo izglītības darba organizācijā, dalīties pieredzē ar kolēģēm un prezentēt savu iestādi.

Kursu organizatore Kokneses novadā

PII MA vadītāja I. Požarska

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Pateicība04.02.2013

PII „Gundega” grupu „Kamenīte” un „Sprīdītis” bērni un skolotājas izsaka pateicību uzņēmējam Dainim Andžānam par materiālo atbalstu intelektuālo spēļu un portatīvā datora iegādē.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top