Pasākumi PII “Gundega” septembrī02.10.2014

Pirmais jaunā mācību gada mēnesis pirmsskolas izglītības iestādē “Gundega” ir bijis notikumiem bagāts. Bērni un pedagogi piedalījušies vairākos pasākumos. Atvadoties no vasaras un sagaidot rudeni, bērni piedalījās sportiskā pasākumā, Zaķa Garauša rīkotajā Lielajā rudens skrējienā Kokneses stadionā. Arī Olimpiskajā dienā "Gundegas" audzēkņi braši sportoja, izpildot dažādus vingrojumus un veicot sportiskas aktivitātes. Bet azartiski tirgošanās svētki ar īstu tirgus plača kņadu notika Miķeļdienas gadatirgū pie PII "Gundegas", kur par kastaņnaudu bija nopērkami gan dažādi gardumi, gan bērnu un vecāku kopīgi darinātas lietas!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (27)

Izlaidums PII "Gundega"

02.06.2014 kur : Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestāde Gundega

Šogad PII “Gundega" absolvēja 20 audzēkņi. Bērnus skolas gaitām sagatavoja skolotājas Inga Skrebele, Gunta Ķibilde un Silvija Strode. PII “Gundega’” izlaiduma pasākumu, iejūtoties Sprīdīša un Pūces tēlā, vadīja mākslinieki Laura Kokina un Uldis Dzērve.

Mātes dienas pasākumi PII „Gundega”

14.05.2014 kur : Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestāde Gundega

Ar skanīgām dziesmām un jautrām dejām izskanējuši Mātes dienas pasākumi PII „Gundega”. Šogad savus vecākus un vecvecākus bērni priecēja divos pasākumos Kokneses kultūras namā. Vecāko grupu audzēkņi rādīja muzikālu uzvedumu „Es tavs mazais pumpuriņš”, kur galvenās lomas izpildīja Paula Vītoliņa un Rihards Kūla.

Jaunākie bērni uzstājās koncertā „Māmiņai vislabākai, māmiņai vismīļākai”.

Pēc Vēlēšanu ABC tūres Koknesē pie PII „Gundegas” augs ķiršu koks13.05.2014

12. maija priekšpusdienā PII „Gundegas” bērni un skolotāji, Kokneses novada domes pārstāvji Koknesē sagaidīja Eiropas Parlamenta (EP) Informācijas biroja Latvijā komandu, kas jau no 28. marta sākusi ceļojumu pa Latviju – Vēlēšanu ABC tūri, lai tiktos ar iedzīvotājiem, pašvaldību pārstāvjiem, sabiedriskajiem aktīvistiem un visiem interesentiem. No Ainažiem līdz Žagatām – 33 Latvijas vietās par gaidāmo svarīgo notikumu – Eiropas Parlamenta vēlēšanām 24. maijā atgādinās Vēlēšanu ABC tūres rīkotāji. Mazie koknesieši – PII „Gundega” grupiņas „Sprīdītis” ņiprie dziedātāji un koncertmeistare Ilona Makareni ciemiņiem veltīja dziesmotu sveicienu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (32)

Pirmsskolas skolotāju Metodiskā Apvienība Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestādē „Gundega”12.03.2014

12. martā PII „Gundega” pedagogi aicināja dalīties darba pieredzē kolēģes no Kokneses, Pļaviņu un Skrīveru novadiem.

Integrētās rotaļnodarbības kolēģēm demonstrēja pirmsskolas izglītības skolotājas Gunta Ķibilde ar 1-2 gadus veciem bērniem un Inga Skrebele ar 5-7 gadus veciem bērniem.

Ar muzikāliem priekšnesumiem ciemiņus iepriecināja grupu „Lācītis un „Ezītis” ansamblis (skolotāja Ilona Makareni) un grupas „Sprīdītis” orķestris (skolotāja Marija Vilde).

PII „Gundega” skolotājas kolēģēm prezentēja savus pašgatavotos metodiskos materiālus.

Kokneses novada PI skolotāju MA vadītāja I. Požarska

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Svētku pasākumi PII Gundega20.12.2013

Nedēļas garumā PII "Gundega" notika Ziemassvētku pasākumi, kur savus vecākus ar dažādiem uzvedumiem, dziesmām un dejām iepriecināja mazie "Gundegas" audzēkņi. Ļoti gaidīts visos pasākumos bija Ziemassvētku vecītis, kurš ikvienam bērnam dāvanā bija atnesis saldumu paciņu. Lai priecīgi Ziemassvētki un laimīgs Jaunais gads arī jūsu mājās!

PII "Gundega" foto

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Gundega svētku rotā16.12.2013

Gaidot Ziemassvētkus un Jauno gadu, izrotājam savas mājas un pagalmus. Arī šogad pašus mazākos koknesiešus un viņu vecākus iepriecina skaisti izrotātās pirmsskolas izglītības iestādes "Gundega" telpas. "Gundegas" svētku rotas skatiet fotogalerijā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top