faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Koncerti PII “Gundega” KO MĒS VARAM, TO MĒS DARĀM

27.03.2015 kur : Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestāde Gundega

Divos koncerts PII audzēkņi rādīja vecākiem savu prasmi dziedāt, dejot un muzicēt. Priekšnesumus sagatavoja mūzikas skolotājas Marija Vilde un Ilona Makareni un ritmikas skolotāja Agrita Zālīte. Koncertus vadīja skolotājas Inga Skrebele un Indra Visocka. Krāšņos bērnu tērpus darināja iestādes šuvēja Ludmila Maļikena.

PII "Gundega" noslēdzies eTwinning projekts "Ekomūzika"07.06.2017

Projekts "Ekomūzika" norisinājās no 2014.gada septembra līdz decembrim eTwinning ietvaros, kas ir Eiropas skolu sadarbības tīkls. Tā dalībvalstis bija Latvija, Somija un Igaunija, kontakti tika dibināti starp pirmsskolas izglītības iestādēm. Projekta mērķis bija izgatavot dažādus pašdarinātus instrumentus no dabas un otrreizēji lietojamiem materiāliem, dalīties ar idejām, ievietot prezentācijas, foto un video www.etwinning.net mājaslapā, gūt papildus zināšanas par apkārtējo vidi, dabas saudzēšanu, kā arī padziļināt muzikālās prasmes un iemaņas. Projektā "Ekomūzika" piedalījās PII "Gundega" grupas "Kamenīte" audzēkņi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

Latvijas dzimšanas dienas svinības

14.11.2014 kur : Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestāde Gundega

Pirmsskolas izglītības iestādes "Gundega" grupu “Zvaniņš”, “Kamenīte”, “Sprīdītis”, “Lācītis” audzēkņi, skolotājas un skolotāju palīgi š.g. 14.novembrī pulcējās lielajā zālē, lai nosvinētu Latvijas 96.dzimšanas dienu. Pasākuma mērķis bija stiprināt bērnos nacionālās piederības izjūtu, kā arī iepazīstināt ar savas valsts nacionālajām vērtībām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Pasākumi PII “Gundega” septembrī02.10.2014

Pirmais jaunā mācību gada mēnesis pirmsskolas izglītības iestādē “Gundega” ir bijis notikumiem bagāts. Bērni un pedagogi piedalījušies vairākos pasākumos. Atvadoties no vasaras un sagaidot rudeni, bērni piedalījās sportiskā pasākumā, Zaķa Garauša rīkotajā Lielajā rudens skrējienā Kokneses stadionā. Arī Olimpiskajā dienā "Gundegas" audzēkņi braši sportoja, izpildot dažādus vingrojumus un veicot sportiskas aktivitātes. Bet azartiski tirgošanās svētki ar īstu tirgus plača kņadu notika Miķeļdienas gadatirgū pie PII "Gundegas", kur par kastaņnaudu bija nopērkami gan dažādi gardumi, gan bērnu un vecāku kopīgi darinātas lietas!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (27)

Izlaidums PII "Gundega"

02.06.2014 kur : Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestāde Gundega

Šogad PII “Gundega" absolvēja 20 audzēkņi. Bērnus skolas gaitām sagatavoja skolotājas Inga Skrebele, Gunta Ķibilde un Silvija Strode. PII “Gundega’” izlaiduma pasākumu, iejūtoties Sprīdīša un Pūces tēlā, vadīja mākslinieki Laura Kokina un Uldis Dzērve.

Mātes dienas pasākumi PII „Gundega”

14.05.2014 kur : Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestāde Gundega

Ar skanīgām dziesmām un jautrām dejām izskanējuši Mātes dienas pasākumi PII „Gundega”. Šogad savus vecākus un vecvecākus bērni priecēja divos pasākumos Kokneses kultūras namā. Vecāko grupu audzēkņi rādīja muzikālu uzvedumu „Es tavs mazais pumpuriņš”, kur galvenās lomas izpildīja Paula Vītoliņa un Rihards Kūla.

Jaunākie bērni uzstājās koncertā „Māmiņai vislabākai, māmiņai vismīļākai”.

Pēc Vēlēšanu ABC tūres Koknesē pie PII „Gundegas” augs ķiršu koks13.05.2014

12. maija priekšpusdienā PII „Gundegas” bērni un skolotāji, Kokneses novada domes pārstāvji Koknesē sagaidīja Eiropas Parlamenta (EP) Informācijas biroja Latvijā komandu, kas jau no 28. marta sākusi ceļojumu pa Latviju – Vēlēšanu ABC tūri, lai tiktos ar iedzīvotājiem, pašvaldību pārstāvjiem, sabiedriskajiem aktīvistiem un visiem interesentiem. No Ainažiem līdz Žagatām – 33 Latvijas vietās par gaidāmo svarīgo notikumu – Eiropas Parlamenta vēlēšanām 24. maijā atgādinās Vēlēšanu ABC tūres rīkotāji. Mazie koknesieši – PII „Gundega” grupiņas „Sprīdītis” ņiprie dziedātāji un koncertmeistare Ilona Makareni ciemiņiem veltīja dziesmotu sveicienu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (32)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top