Lapas karte
AA+A++
A AAA

PII Gundega

PII "Gundega" ciemojas rūķi

09.12.2020

img_20201207_wa0015.jpgKokneses pirmsskolas izglītības iestādē "Gundega" ik uz soļa jūtama svētku noskaņa. Gluži kā Ziemassvētku dāvana mazajiem svētku gaidītājiem ir bērnudārza pagalmā uzstādītā āra skatuve un uzceltā rotaļu nojume. Par jauno skatuvi, kas kļūs par jauku pasākuma vietu, priecājas arī izgreznotās svētku eglītes. Pavisam nesen "dārziņa" pagalmā notika rūķu gājiens, jo arī līksmie svētku vēstneši vēlējās apskatīt krāšņās eglītes un novēlēt bērniem brīnumainu svētku gaidīšanas laiku.

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Daudz laimes Latvijai!

20.11.2019

img_9923_1.jpg"Daudz laimes mūsu Latvijai!", 15. novembrī valsts dzimšanas dienas svinībās vēlēja PII "Gundega" vecāko grupu bērni un darbinieki kopā ar svētku goda viesi - Kokneses novada domes priekšsēdētāju Daini Vingri.

Svinīgi sirsnīgais pasākums norisinājās divās daļās – svinīgā un "balles" daļa. Pasākumu atklāja dalībnieku svētku parāde, kam sekoja Iestādes vadītājas Ritas Gabaliņas svētku uzruna un kopīga valsts himnas dziedāšana. Domes priekšsēdētājs savā uzrunā pateicās bērniem par ielūgumu un aicināja visus dalībniekus piedalīties Koknesē rīkotajos svētku pasākumos. Svinīgā daļa noslēdzās ar kopīgu Kokneses himnas dziedāšanu.

Lasīt visu ziņu galerija (9)

PII "Gundega" grupiņa "Vāverītes" kopā ar vecākiem gatavojas Latvijas svētkiem

12.11.2019

img_20191111_wa0022.jpgCik skaisti rudens rotā Latviju, cik skaisti sveču liesmas sasilda mūsu sirdis! Arī PII "Gundega" grupas "Vāverīte" bērni ar vecākiem gribēja šos Latvijas svētkus atzīmēt rotājoties un kopā pavadot laiku radošajā darbnīcā, kurā gatavojām aksesuārus Latvijas svētkiem. Tapa brošiņas un matu gumijas meitenēm, piespraudes puišiem. Darbnīcā rosījās gan mammas, gan vecākie brāļi un māsas. Piedalījās arī tēti, par ko mums ir liels lepnums!

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestādes “Gundega” paziņojums

03.04.2019

Sākot ar 2019.gada 8.aprīli, lūdzam pieteikt 2014.gadā dzimušos bērnus (kuri neapmeklē PII) Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestādes “Gundega” piecgadīgo un sešgadīgo bērnu obligātās apmācības grupās 2019./2020.mācību gadam.

Iesniegumus pieņem katru darba dienu no plkst.9.00- 16.00 Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestādē "Gundega", Koknesē, Lāčplēša ielā 7.

Tālrunis uzziņām: mob.26363672.

Mikipele sauc- sportot trauc!

03.04.2019

7_3.jpg27.martā rītā Kokneses Sporta centrā valdīja liela rosība. Uz ikgadējiem Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestāžu sporta svētkiem  pulcējās  PII "Gundega",  PII "Bitīte", Kokneses internātpamatskolas- attīstības centra pirmsskolas grupas un Pērses sākumskolas pirmsskolas grupas sportisti. Šogad svētku talismans bija Mikipele un svētku moto skanēja "Mikipele sauc- sportot trauc!" Mikipele (pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāja Marija Vilde) sportistus sagaidīja un sveicināja jau pie ieejas Sporta centrā, uzmundrinot un vēlot veiksmīgus startus.

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Pieredzes apmaiņas seminārs mūzikas un ritmikas skolotājām Kokneses novada PII “Gundega”

11.02.2019

1.jpgNoslēdzies Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestāžu Latvijas simtgadei veltītais projekts "Spēlējiet, spēlmanīši!", kura mērķis bija veicināt bērnu patriotisko audzināšanu un savas valsts piederības sajūtas apzināšanos, iepazīstot latviešu komponistu skaņdarbus. Šis muzikālais piedzīvojums ilga vienu gadu, tā laikā apzinājām un atlasījām latviešu komponistu skaņdarbus, kas piemēroti pirmsskolas vecuma bērniem. Izveidojām ritma instrumentu partitūras un muzicējām ar saviem audzēkņiem. Projektā tika iesaistīti visi PII "Gundega" bērni.

Lasīt visu ziņu galerija (11)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top