faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

„Bitītē” rotājas rudens

08.09.2014 - 12.09.2014 kur : Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" zālājā no 8. līdz 12. septembrim tapa ziedu un dažādu kompozīciju izstāde. Ar mazo „bitīšu” un viņu vecāku atsaucību, izdomu un čaklajām rokām rudens skaistākie ziedi rotājas „dārziņa” pagalmā un priecē lielus un mazus. Bērni kopā ar vecākiem, skolotājas ar bērniem šajās dienās iepazina ziedu smaržu, krāsu pasauli, ziedu nosaukumus, uzzināja daudz jauna par ziedu saudzēšanu un izmantošanu.

Noslēgumā katrā grupā notika jautrais brīdis "Ziedu valstībā".

Daudz laika un uzmanības jāvelta mazajam cilvēkam, lai iepazīstinātu ar dažādām svarīgām pasaules lietām, gudrībām un skaistumu!

PII "Bitīte" informācija

Cienīsim un mīlēsim savu valodiņu!

24.02.2015 kur : Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

Smejat ļaudis dziesmiņai,Nesmejat valodai. Dziesmiņ man izdomāta, Valodiņa Dieva dota! Dzimtā valoda uztur piederību savas tautas un valsts tradīcijām. Parasti tā ir pirmā valoda, kuru apgūst bērnībā mājās, ģimenē un kuru prot vislabāk, un tā ir dzimtā valoda. Cienīsim un mīlēsim savu valodiņu!

Kāpēc mēs runājam par valodu? Jāatceras, lai kādā zemē dzīvotu ģimenes ar bērniem - jārunā dzimtā valodā. 21.februāris ir starptautiskās dzimtās valodas diena.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

Noslēdzies NORDEKA un DinamoRīga bērnu zīmējumu konkurss17.02.2015

Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas 7.klases skolēni, kā arī PII "Bitīte" 2.grupas kolektīvs un 4.grupas audzēkne Estere Riekstiņa piedalījās Nordeka un DinamoRīga rīkotajā bērnu zīmējumu konkursā "Es dodos uz Dinamo Rīga spēli savā sapņu autobusā".

Kopumā konkursam iesūtīti bija aptuveni 300 darbiņi, rīkotājiem izvēlēšanās prasījusi tiešām ilgu laiku un pūles,jo katrs zīmējums šķitis īpašs.Visi bijuši ļoti patīkami pārsteigti,cik daudz bērnos ir fantāzijas un izdomas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

Metenim novēl sportisku garu!

06.02.2014

Meteņi ir seni latviešu pavasara gaidīšanas svētki, kurus svin pašā ziemas vidū - 45 dienas pēc Ziemassvētkiem. Šī diena ir pagrieziena brīdis no ziemas uz pavasari, visas izdarības vērstas, lai veicinātu auglību.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Danču diena „Bitītē”

15.01.2015 kur : Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

Ar Teņa dienu sākas ziemas vidus un var sākt jau skatīties uz pavasara pusi. Arī pirmsskolas izglītības iestādes ,,Bitīte' 'bērni 15.janvāra pēcpusdienā dancoja un dziedāja, cieši turoties rindā viens aiz otra, jo ticējumi vēsta - šajā dienā daudz jādanco! Mēs šo dienu dēvējam par ,,Danču dienu''!

PII „Bitīte” informācija

25. marts pirmsskolas izglītības iestādē ,,Bitīte”

25.03.2014 - 25.03.0214

25. marta rītā pirmsskolas izglītības iestādes ,,Bitīte” 2., 3. un 4. grupas bērni kopā ar skolotājām un darbiniekiem pulcējās zālē uz neparastu vēstures stundu, kurā bērnudārza vadītāja Antoņina Midega dalījās atmiņās par pārdzīvoto pirms 65 gadiem - 1949. gada 25. martā. Šajā dienā no Latvijas uz Sibīriju un Tālajiem Ziemeļiem sākās daudzu tūkstošu Latvijas iedzīvotāju moku ceļš.

Antoņina Midega pastāstīja: ,,Tajā brīdī, kad manu ģimeni izveda no Atašienes pagasta, es biju maza meitenīte, man bija divi gadi un četri mēneši. Atceros, kā vilciena vagonā svešs onkulis man iedeva ābolu. Tik lielu, smaržīgu un garšīgu ābolu es vairs neesmu ēdusi. Šī ābola smarža un brūnas ābeļu lapas mani sagaidīja rudenī, kad atgriezos Latvijā pēc pieciem gadiem...

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Draugu nedēļa

14.02.2014 kur : Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

14. februāris tiek atzīmēts kā Svētā Valentīna diena. Šī diena ir mīlestības svētki, kurā pieņemts vienam otru pārsteigt ar apsveikumiem un mīļiem niekiem. Bērnudārzā „Bitīte” 4. grupas bērni šo dienu sauc par Draugu dienu un tai gatavojas visu nedēļu. Bērni radīja sirsnīgas aplikācijas, zīmējumus, izšuva sirsniņas un iepazinās ar daiļdarbiem par draudzību. Rezultātā arī paši kļūva draudzīgāki, labsirdīgāki un izpalīdzīgāki. Uz jautro ballīti „Sirsniņdienas mikslis” bērni ieradās uzvelkot kādu apģērba elementu sarkanā krāsā, kuru nodemonstrēja ejot pa „mēli”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top