faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

PII „Bitīte” bērnu vecāku labie darbi07.06.2017

Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestādē ,,Bitīte” pavasaris atnācis ar lielu darba prieku. Iestādes padomes sēdē tika nolemts par vecāku talkām iestādes labiekārtošanā. Vecāku talkas organizēja padomes priekšsēdētāja Daiga Andersone sadarbībā ar iestādes vadītāju Ilonu Vītolu. Kopīgi ar iestādes administrāciju tika izveidoti darba objekti, vecāki paši varēja izvēlēties sev vēlamo laiku darba veikšanai. Pirmā talka notika 24. aprīlī, kuru vairāk atbalstīja vecāki no 2. un 4.grupas. Šajā dienā tika līdzināta zeme, iesēta zāle, lai varētu izveidot jaunu rotaļu zonu. Tēti un mammas krāsoja ugunsdzēsēju kāpnes, atjaunoja namiņu un citas konstrukcijas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Māmiņu dienas koncerts „Bitītē”

06.05.2015 kur : Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

6. maijā, gaidot Mātes dienu, Bebru pagasta pirmsskolas iestādē „Bitīte” mazie svētku gaidītāji ar dziesmām un dejām iepriecināja savas māmiņas koncertā "Saulīt silta, māmiņ, jauka".

Folkloras kopa "Tīne" ciemojas "Billītēs"12.05.2015

Folkloras kopa "Tīne" jau aprīlī uzzināja, ka ir XI Latvijas skolu un jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībnieki, jo Vidzemes folkloras kopu skatē ieguva 1.pakāpes vērtējumu. Tagad turpinās darbs pie Rotaļu programmas un individuālajām kopu programmām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)

Kino un vafeļu vakars''Maša un Lācis'' PII ''Bitīte''

11.04.2015 kur : Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

11.marta pēcpusdienā Bebru pagasta PII "Bitīte" audzēkņi, viņu vecāki un darbinieki sanāca kopā, lai gatavotu vafeļu mīklu, tās ceptu, kā arī mielotos un skatītos kino.

Šī ideja par kopīgu pasākumu radās vecāku padomes tikšanās reizē februārī, kad arī nolēmām to pēc iespējas ātrāk īstenot dzīvē. "Smaržo, smaržo, kas pa visu māju smaržo?

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

Lieldienu izstāde „Bitītē”02.04.2015

Pirms Lieldienām Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte” zālē un pagalmā apskatāma izstāde "Nāc nākdama, Lieldiena!"

Izrādās, ka Lieldienu noskaņas radīšanā var izmantot visu, kas iedvesmo radīt kompozīciju: zariņi, izplaucēti zari, izdiedzēta zālīte, salmi, akmentiņi, čiekuri – visas dabas veltes, kas glabā sevī siltu starojumu. Darbus veidoja skolotājas kopā ar bērniem, vecāki ar bērniem mājās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (40)

LŪDZU, EGLĪT, IEDEDZIES!

10.12.2014

10.decembrī pulksten 15.30 Bebru pagasta eglīti pagasta pārvaldes darbinieki iededza kopā ar PII "Bitīte" bērniem un audzinātājām u.c. Kopā rotājām eglīti ar pašgatavotiem rotājumiem, kurus bija sarūpējuši bērni, skaitījām dzejolīšus un vēlējām jaukus un gaišus gaidāmos Ziemassvētkus ikvienam, kā arī noslēgumā cienājāmies ar sarūpētajām piparkūkām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Patriotisma nedēļa pirmsskolas izglītības iestādē ,,Bitīte''20.11.2014

11. novembrī Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestādē „Bitīte”, svinot Lāčplēša dienu un Latvijas valsts dzimšanas dienai veltītajā svētku pasākumā ,,Lai mirdz gadalaiku krāsas pāri mūsu Latvijai” katras grupiņas zēni un meitenes dziesmās, dzejoļos un dejās izteica prieku par Latvijas dabas skaistumu. Pēc pasākuma bērni kopā ar vecākiem „dārziņa” pagalmā iededza iepriekš sagatavotos gaismas lukturīšus - tā izveidojot gaismas ceļu ,,Iedegsim gaismu Latvijai".

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top