faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Aicina bērnus iejusties karavīra ikdienā23.11.2015

20. novembra rītā pirmsskolas izglītības iestādē „Bitīte” ciemojās Raivis Jakubovičs, kurš dien Gaisa spēku Aviācijas bāzes un Pretgaisa aizsardzības divizionā. Viņa dēliņš Gustavs apmeklē bērnudārzu, tāpēc Raivis ar prieku piekrita pastāstīt par savu dienestu. Arī viņš pats ir „Bitītes” absolvents. Lai stāstījums labāk izdotos, Raivim bija līdzi karavīram nepieciešamās lietas - binoklis, karte, kompass, cepures, iespaidīga mugursoma, kuru piepildīt tā, lai kaujas laukā varētu atrasties vismaz trīs dienas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Svin svētkus Latvijai

16.11.2015 kur : Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

Gada vistumšākajā mēnesī - novembrī mēs pieminam Latvijas brīvības cīnītājus.

Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestādē „Bitīte” svētku nedēļā nodarbību laikā skolotājas ar bērniem pārrunāja Latvijas valstij svarīgos vēsturiskos notikumus. Rokdarbu nodarbībās bērni gatavoja lukturīšus – no dažādiem dabas materiāliem greznotas burciņas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Pasaku un dzejas rīts „Bitītē”10.11.2015

Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestādē „Bitīte” 3.novembrī ciemojās koknesietes Maija Stepēna, Olga Kļaviņa un Ilga Sīle.

Maija Stepēna ir dzejniece un arī pasaku grāmatu autore. Tikšanās reizē viņa mums uzdāvināja savu grāmatu "Viltus pasaku māmiņa" un stāstīja pasakas no šīs grāmatas. Olga Kļaviņa iepazīstināja ar dzejoļiem, kuri bija veltīti tieši mazajām „bitītēm”. Ilga Sīle runāja savus sacerētos dzejoļus par ģimeni. Lai bērni labāk izprastu dzeju, rādīja arī bildes. Neizpalika roku un kāju izvingrināšana.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Olimpiskā diena PII „Bitīte”

25.09.2015 kur : Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

Bebru pirmsskolas izglītības iestādē „Bitīte” visu četru grupiņu bērni 25. septembrī ar prieku piedalījās „Olimpiskās dienas 2015” rīta vingrošanā un dažādās sporta aktivitātēs. Šī Olimpiskā diena Latvijā ir veltīta basketbola popularizēšanai, tāpēc sportiskā gaisotnē ar devīzi "Nebrīnies. Piedalies!" mazie sportotāji mācījās pirmās iemaņas basketbola spēlē.

PII „Bitītes” foto

PII „Bitītē” pirmo reizi svin Tēva dienu!

13.09.2015 kur : Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

13. septembrī visā Latvijā svinēja Tēva dienu. Šie svētki ir tikpat svarīgi kā Mātes diena. Māte un tēvs ģimenē ir viens vesels.

Pirmsskolas izglītības iestāde „Bitīte” Tēva dienu 11.septembrī svinēja pirmo reizi. Bija skaista rudens pēcpusdiena, un tāpēc svētki notika bērnudārza pagalmā. Tēvus sagaidīja bērnudārza Karlsons (Dz.Stārastiņa) un Brālītis (skolotāja N.Mateša). Tika nodziedāta bērnudārza himna „Dūci, dūci, bitenīte”. Karlsons, kā sportisks vīrs labākajos gados, tētus sadalīja 4 komandās. Tālākais – tēvu rokās. Katrai tēvu komandai bija jānopelna „smaidiņš” piecās pieturās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (31)

Izlaidums PII,,Bitīte’’

29.05.2015 kur : Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

Atkal klāt pavasaris! Šī gada 29.maijā pirmsskolas izglītības iestāde ,,Bitīte’’ svinēja savu 34 izlaidumu.

Bērnudārza izlaidums parasti ir īpašs notikums ikviena bērna ģimenē, kas paliek prātā ilgi – tas ir pamatīgu pārmaiņu laiks, kad no bērna, kuru audzinātājas apčubina un apmīļo, mazais cilvēks pārtop skolniekā, kam atbildīgi jāmācās un jāiemācās kļūt patstāvīgākam.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Kokneses mūzikas skolas audzēkņu koncerts „Bitītē”17.05.2015

15.maijā svinējām starptautisko Ģimenes dienu. Šajā svētku dienā Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestādē „Bitīte” koncertēja Kokneses mūzikas skolas audzēkņi.

Vairāk uzmanības pievērsīsim ģimenes vērtībām, saviem bērniem, vecākiem, brāļiem, māsām un vecvecākiem! Lai mums stipras, laimīgas ģimenes!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top