faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Folkloras kopa "Tīne" ciemojas "Billītēs"12.05.2015

Folkloras kopa "Tīne" jau aprīlī uzzināja, ka ir XI Latvijas skolu un jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībnieki, jo Vidzemes folkloras kopu skatē ieguva 1.pakāpes vērtējumu. Tagad turpinās darbs pie Rotaļu programmas un individuālajām kopu programmām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)

Kino un vafeļu vakars''Maša un Lācis'' PII ''Bitīte''

11.04.2015 kur : Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

11.marta pēcpusdienā Bebru pagasta PII "Bitīte" audzēkņi, viņu vecāki un darbinieki sanāca kopā, lai gatavotu vafeļu mīklu, tās ceptu, kā arī mielotos un skatītos kino.

Šī ideja par kopīgu pasākumu radās vecāku padomes tikšanās reizē februārī, kad arī nolēmām to pēc iespējas ātrāk īstenot dzīvē. "Smaržo, smaržo, kas pa visu māju smaržo?

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

Lieldienu izstāde „Bitītē”02.04.2015

Pirms Lieldienām Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte” zālē un pagalmā apskatāma izstāde "Nāc nākdama, Lieldiena!"

Izrādās, ka Lieldienu noskaņas radīšanā var izmantot visu, kas iedvesmo radīt kompozīciju: zariņi, izplaucēti zari, izdiedzēta zālīte, salmi, akmentiņi, čiekuri – visas dabas veltes, kas glabā sevī siltu starojumu. Darbus veidoja skolotājas kopā ar bērniem, vecāki ar bērniem mājās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (40)

LŪDZU, EGLĪT, IEDEDZIES!

10.12.2014

10.decembrī pulksten 15.30 Bebru pagasta eglīti pagasta pārvaldes darbinieki iededza kopā ar PII "Bitīte" bērniem un audzinātājām u.c. Kopā rotājām eglīti ar pašgatavotiem rotājumiem, kurus bija sarūpējuši bērni, skaitījām dzejolīšus un vēlējām jaukus un gaišus gaidāmos Ziemassvētkus ikvienam, kā arī noslēgumā cienājāmies ar sarūpētajām piparkūkām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Patriotisma nedēļa pirmsskolas izglītības iestādē ,,Bitīte''20.11.2014

11. novembrī Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestādē „Bitīte”, svinot Lāčplēša dienu un Latvijas valsts dzimšanas dienai veltītajā svētku pasākumā ,,Lai mirdz gadalaiku krāsas pāri mūsu Latvijai” katras grupiņas zēni un meitenes dziesmās, dzejoļos un dejās izteica prieku par Latvijas dabas skaistumu. Pēc pasākuma bērni kopā ar vecākiem „dārziņa” pagalmā iededza iepriekš sagatavotos gaismas lukturīšus - tā izveidojot gaismas ceļu ,,Iedegsim gaismu Latvijai".

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Veselības dienu svin Meža parkā

03.10.2014 kur : Vecbebru Mežaparka estrāde

Rudens Rūķis Miķelis šajā rudenī aicināja pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" bērnus, skolotājas un auklītes doties svinēt Veselības dienu Meža parkā. Veselības dienas uzdevums ir nostiprināt bērnu veselību, norūdīt un pilnveidot kustību prasmi. Ejot uz Meža parku, bērni vēroja un uzzināja daudz jauna par apkārtējo vidi, dabas skaistumu un saudzēšanu. Mazie svinētāji Rudens Rūķim Miķelim parādīja, ka ir ņipri un kustīgi dažādās stafetēs, kopējās rotaļās, dejās, patīk dziedāt un var tikt galā ar dažādiem darba uzdevumiem. Svaigais gaiss rosināja uz veselīgas zāļu tējas baudīšanu. Īpaši gardi bija follijā ceptie kartupeļi!

printēt Lasīt visu ziņu

Pirmsskolas izglītības iestādē ,,Bitīte'' - ,,Visi vingro ,vingro visi!''29.09.2014

Gatavojoties Olimpiskajai dienai, bērni noskaidroja, kas ir handbols. Zēni un meitenes aplūkoja dažādu sporta veidu bumbas un radoši strādājot - zīmējot un līmējot, pagatavoja handbola bumbas. 26.septembrī pulksten 10 visu četru grupiņu bērni pulcējās uz kopīgu rīta vingrošanu. Pēc vingrošanas mazie sportotāji pulcējās zālē, lai piedalītos bumbas mešanā mērķī un veiklības stafetē. Bērni priecājās, ka šajās stafetēs piedalījās arī skolotāju palīgi - auklītes, skolotājas un „Bitītes” vadītāja. Olimpiskā dienā gan bērnus, gan pieaugušos gaidīja pārsteigums - ieradās Lācis, līdzi atnesdams krāsainus balonus, pildītus ar konfektēm, un Olimpiskās komitejas diplomus par piedalīšanos Olimpiskajā dienā.

PII „Bitīte” informācija un foto

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top