faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

PII „Bitītes” bērni iepazīst Ojāra Vācieša daiļradi

28.11.2013 kur : Pirmsskolas izglītības iestāde "Bitīte"

Novembris ir Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša mēnesis. 1933. gada 13. novembrī dzejnieks nāca pasaulē, bet 1983. gadā, neilgi pēc savas 50. dzimšanas dienas, 28. novembrī, aizgāja mūžībā. 28. novembrī Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" zālē pulcējās visu grupu bērni, lai piedalītos dzejnieka Ojāra Vācieša atceres pasākumā "Astoņi kustoņi". Pasākuma vadītāja iepazīstināja ar izcilā dzejnieka dzīvi un daiļradi. Bērni aplūkoja autora veltītās grāmatas bērniem: "Kabata", "Sveču grāmata" un "Astoņi kustoņi", kā arī grāmatas, kurās apkopoti vairāku autoru darbi. Izjusti un ar prieku 3. un 4. grupiņas zēni un meitenes skandēja dzejoļus no šīm Ojāra Vācieša grāmatām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

PII „Bitīte” bērni Bebros svin Latvijas valsts dzimšanas dienu

14.11.2013 kur : Pirmsskolas izglītības iestāde "Bitīte"

14. novembrī svētku pasākumā „Mana Latvija” pirmsskolas izglītības iestādes „Bitīte” bērni uzzināja daudz jauna par Latvijas valsts dzimšanas dienu un mūsu valsts simboliem: himnu, karogu, ģerboni. Svinīgi tika nodziedāta Latvijas valsts himna. Ar prieku zēni un meitenes skandēja novembra mēneša jubilāra Ojāra Vācieša dzejoļus un latviešu tautasdziesmas, apdziedāja ūdeņus, mežus, laukus un pilsētas, visu ar ko lepojas Latvija.

Arī „Bitītes” bērni Latvijai novēl:

DAUDZ LAIMES DZIMŠANAS DIENĀ!

PII „Bitītes” informācija un foto

Putras programma bērnudārzā „Bitīte”08.10.2013

Bērnudārza „Bitīte” audzēkņi piedalās Putras programmā un konkursā „Kļūsti stiprs un drosmīgs kā Herkuless”. Programmas ietvaros grupiņās notika dažādas aktivitātes – Putras stundas, krustvārdu mīklas minēšana, iepazīšanās ar profesoru Graudu, Olimpiskās putras vārīšana „Bitītes” pagalmā. Radoši darbojoties, bērni ir izzinājuši, kā no grauda top putraimi un cik ir veselīgi pārtikā lietot graudaugus.

Bērnudārza „Bitīte” audzēkņi ir ļoti čakli darbojušies Putras programmā un 10. oktobrī - Starptautiskajā Putras dienā, uzstāsies ar savu konkursa priekšnesumu Bebru internātvidusskolā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

PII ''Bitīte''2.grupa un audz. Nellija Mateša cīnās par galveno balvu 300ls! Palīdzi arī Tu!12.09.2013

Ienāc : http://www.omega-pharma.lv/ spied-PEDAGOGIEM- un atrodi šo bildi - mazos ķiparus ar mošķīšiem, spied uz tās un autorizējies, izmantojot ''draugiem.lv'' un ''facebook''. Balso katru dienu, ja iespējams, abos variantos un iesaki to darīt arī citiem!

Rezultātus uzzināsim 16.oktobrī!

Galvenā balva un mūsu kopīgais mērķis 300ls!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Specbalva zīmējumu konkursā ''Mans draugs Vitamīns''02.04.2013

Laikā, kad tik daudz šķaudām, klepojam un cīnāmies ar temperatūru, ģimenes portāls mammamuntetiem.lv un AS "Rīgas farmaceitiskā fabrika"aicināja bērnus piedalīties zīmējumu konkursā "Mans draugs Vitamīns".

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Kokneses novada PII Sporta svētki

05.03.2013 - 00.00.0000

5. martā Kokneses Sporta hallē Lapsa, Zaķis, PII „Gundega” sporta skolotāja I. Briģe un PII MA vadītāja I. Požarska pulcēja 120 mazos sportistus no novada pirmsskolas izglītības iestādēm. Svētku dalībnieki pēc parādes piedalījās dažādās disciplīnās – bumbiņas mešanā tālumā, skrējienā uz laiku, bumbiņas mešanā mērķī, tāllēkšanā no vietas.

Visu iestāžu 6 – 7 gadus vecie bērni jauktās komandās kopā ar pedagogiem sacentās jautrās stafetēs, kur uzvarēja prieks un draudzība.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Konkursa „Teci, teci, valodiņa” pusfinālā stāstnieki satiekas Bebros

23.11.2012 kur : Pirmsskolas izglītības iestāde "Bitīte"

23. novembra pēcpusdienā Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestādē „Bitīte” tecēja valodiņa kā burbuļojoša upe, kurā satek visi mazi avotiņi un urdziņas. Mājīgajā „Bitītē” uz stāstnieku konkursa „Teci, teci, valodiņa” pusfinālu pulcējās jaunie stāstnieki – skolas bērni no Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas, Bebru internātvidusskolas, Bebru pamatskolas un Lielvārdes pamatskolas, lai noskaidrotu, kurš šogad kļūs par Mazo un Lielo stāstnieku, kurš 1. decembrī piedalīsies konkursa finālā Rīgas Latviešu biedrības namā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (25)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top