faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

PII „Bitītē” pirmo reizi svin Tēva dienu!

13.09.2015 kur : Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

13. septembrī visā Latvijā svinēja Tēva dienu. Šie svētki ir tikpat svarīgi kā Mātes diena. Māte un tēvs ģimenē ir viens vesels.

Pirmsskolas izglītības iestāde „Bitīte” Tēva dienu 11.septembrī svinēja pirmo reizi. Bija skaista rudens pēcpusdiena, un tāpēc svētki notika bērnudārza pagalmā. Tēvus sagaidīja bērnudārza Karlsons (Dz.Stārastiņa) un Brālītis (skolotāja N.Mateša). Tika nodziedāta bērnudārza himna „Dūci, dūci, bitenīte”. Karlsons, kā sportisks vīrs labākajos gados, tētus sadalīja 4 komandās. Tālākais – tēvu rokās. Katrai tēvu komandai bija jānopelna „smaidiņš” piecās pieturās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (31)

Izlaidums PII,,Bitīte’’

29.05.2015 kur : Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

Atkal klāt pavasaris! Šī gada 29.maijā pirmsskolas izglītības iestāde ,,Bitīte’’ svinēja savu 34 izlaidumu.

Bērnudārza izlaidums parasti ir īpašs notikums ikviena bērna ģimenē, kas paliek prātā ilgi – tas ir pamatīgu pārmaiņu laiks, kad no bērna, kuru audzinātājas apčubina un apmīļo, mazais cilvēks pārtop skolniekā, kam atbildīgi jāmācās un jāiemācās kļūt patstāvīgākam.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Kokneses mūzikas skolas audzēkņu koncerts „Bitītē”17.05.2015

15.maijā svinējām starptautisko Ģimenes dienu. Šajā svētku dienā Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestādē „Bitīte” koncertēja Kokneses mūzikas skolas audzēkņi.

Vairāk uzmanības pievērsīsim ģimenes vērtībām, saviem bērniem, vecākiem, brāļiem, māsām un vecvecākiem! Lai mums stipras, laimīgas ģimenes!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

PII „Bitīte” bērnu vecāku labie darbi07.06.2017

Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestādē ,,Bitīte” pavasaris atnācis ar lielu darba prieku. Iestādes padomes sēdē tika nolemts par vecāku talkām iestādes labiekārtošanā. Vecāku talkas organizēja padomes priekšsēdētāja Daiga Andersone sadarbībā ar iestādes vadītāju Ilonu Vītolu. Kopīgi ar iestādes administrāciju tika izveidoti darba objekti, vecāki paši varēja izvēlēties sev vēlamo laiku darba veikšanai. Pirmā talka notika 24. aprīlī, kuru vairāk atbalstīja vecāki no 2. un 4.grupas. Šajā dienā tika līdzināta zeme, iesēta zāle, lai varētu izveidot jaunu rotaļu zonu. Tēti un mammas krāsoja ugunsdzēsēju kāpnes, atjaunoja namiņu un citas konstrukcijas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Māmiņu dienas koncerts „Bitītē”

06.05.2015 kur : Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

6. maijā, gaidot Mātes dienu, Bebru pagasta pirmsskolas iestādē „Bitīte” mazie svētku gaidītāji ar dziesmām un dejām iepriecināja savas māmiņas koncertā "Saulīt silta, māmiņ, jauka".

Folkloras kopa "Tīne" ciemojas "Billītēs"12.05.2015

Folkloras kopa "Tīne" jau aprīlī uzzināja, ka ir XI Latvijas skolu un jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībnieki, jo Vidzemes folkloras kopu skatē ieguva 1.pakāpes vērtējumu. Tagad turpinās darbs pie Rotaļu programmas un individuālajām kopu programmām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)

Kino un vafeļu vakars''Maša un Lācis'' PII ''Bitīte''

11.04.2015 kur : Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

11.marta pēcpusdienā Bebru pagasta PII "Bitīte" audzēkņi, viņu vecāki un darbinieki sanāca kopā, lai gatavotu vafeļu mīklu, tās ceptu, kā arī mielotos un skatītos kino.

Šī ideja par kopīgu pasākumu radās vecāku padomes tikšanās reizē februārī, kad arī nolēmām to pēc iespējas ātrāk īstenot dzīvē. "Smaržo, smaržo, kas pa visu māju smaržo?

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top