faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

LŪDZU, EGLĪT, IEDEDZIES!

10.12.2014

10.decembrī pulksten 15.30 Bebru pagasta eglīti pagasta pārvaldes darbinieki iededza kopā ar PII "Bitīte" bērniem un audzinātājām u.c. Kopā rotājām eglīti ar pašgatavotiem rotājumiem, kurus bija sarūpējuši bērni, skaitījām dzejolīšus un vēlējām jaukus un gaišus gaidāmos Ziemassvētkus ikvienam, kā arī noslēgumā cienājāmies ar sarūpētajām piparkūkām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Patriotisma nedēļa pirmsskolas izglītības iestādē ,,Bitīte''20.11.2014

11. novembrī Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestādē „Bitīte”, svinot Lāčplēša dienu un Latvijas valsts dzimšanas dienai veltītajā svētku pasākumā ,,Lai mirdz gadalaiku krāsas pāri mūsu Latvijai” katras grupiņas zēni un meitenes dziesmās, dzejoļos un dejās izteica prieku par Latvijas dabas skaistumu. Pēc pasākuma bērni kopā ar vecākiem „dārziņa” pagalmā iededza iepriekš sagatavotos gaismas lukturīšus - tā izveidojot gaismas ceļu ,,Iedegsim gaismu Latvijai".

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Veselības dienu svin Meža parkā

03.10.2014 kur : Vecbebru Mežaparka estrāde

Rudens Rūķis Miķelis šajā rudenī aicināja pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" bērnus, skolotājas un auklītes doties svinēt Veselības dienu Meža parkā. Veselības dienas uzdevums ir nostiprināt bērnu veselību, norūdīt un pilnveidot kustību prasmi. Ejot uz Meža parku, bērni vēroja un uzzināja daudz jauna par apkārtējo vidi, dabas skaistumu un saudzēšanu. Mazie svinētāji Rudens Rūķim Miķelim parādīja, ka ir ņipri un kustīgi dažādās stafetēs, kopējās rotaļās, dejās, patīk dziedāt un var tikt galā ar dažādiem darba uzdevumiem. Svaigais gaiss rosināja uz veselīgas zāļu tējas baudīšanu. Īpaši gardi bija follijā ceptie kartupeļi!

printēt Lasīt visu ziņu

Pirmsskolas izglītības iestādē ,,Bitīte'' - ,,Visi vingro ,vingro visi!''29.09.2014

Gatavojoties Olimpiskajai dienai, bērni noskaidroja, kas ir handbols. Zēni un meitenes aplūkoja dažādu sporta veidu bumbas un radoši strādājot - zīmējot un līmējot, pagatavoja handbola bumbas. 26.septembrī pulksten 10 visu četru grupiņu bērni pulcējās uz kopīgu rīta vingrošanu. Pēc vingrošanas mazie sportotāji pulcējās zālē, lai piedalītos bumbas mešanā mērķī un veiklības stafetē. Bērni priecājās, ka šajās stafetēs piedalījās arī skolotāju palīgi - auklītes, skolotājas un „Bitītes” vadītāja. Olimpiskā dienā gan bērnus, gan pieaugušos gaidīja pārsteigums - ieradās Lācis, līdzi atnesdams krāsainus balonus, pildītus ar konfektēm, un Olimpiskās komitejas diplomus par piedalīšanos Olimpiskajā dienā.

PII „Bitīte” informācija un foto

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

„Bitītē” rotājas rudens

08.09.2014 - 12.09.2014 kur : Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" zālājā no 8. līdz 12. septembrim tapa ziedu un dažādu kompozīciju izstāde. Ar mazo „bitīšu” un viņu vecāku atsaucību, izdomu un čaklajām rokām rudens skaistākie ziedi rotājas „dārziņa” pagalmā un priecē lielus un mazus. Bērni kopā ar vecākiem, skolotājas ar bērniem šajās dienās iepazina ziedu smaržu, krāsu pasauli, ziedu nosaukumus, uzzināja daudz jauna par ziedu saudzēšanu un izmantošanu.

Noslēgumā katrā grupā notika jautrais brīdis "Ziedu valstībā".

Daudz laika un uzmanības jāvelta mazajam cilvēkam, lai iepazīstinātu ar dažādām svarīgām pasaules lietām, gudrībām un skaistumu!

PII "Bitīte" informācija

Cienīsim un mīlēsim savu valodiņu!

24.02.2015 kur : Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

Smejat ļaudis dziesmiņai,Nesmejat valodai. Dziesmiņ man izdomāta, Valodiņa Dieva dota! Dzimtā valoda uztur piederību savas tautas un valsts tradīcijām. Parasti tā ir pirmā valoda, kuru apgūst bērnībā mājās, ģimenē un kuru prot vislabāk, un tā ir dzimtā valoda. Cienīsim un mīlēsim savu valodiņu!

Kāpēc mēs runājam par valodu? Jāatceras, lai kādā zemē dzīvotu ģimenes ar bērniem - jārunā dzimtā valodā. 21.februāris ir starptautiskās dzimtās valodas diena.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

Noslēdzies NORDEKA un DinamoRīga bērnu zīmējumu konkurss17.02.2015

Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas 7.klases skolēni, kā arī PII "Bitīte" 2.grupas kolektīvs un 4.grupas audzēkne Estere Riekstiņa piedalījās Nordeka un DinamoRīga rīkotajā bērnu zīmējumu konkursā "Es dodos uz Dinamo Rīga spēli savā sapņu autobusā".

Kopumā konkursam iesūtīti bija aptuveni 300 darbiņi, rīkotājiem izvēlēšanās prasījusi tiešām ilgu laiku un pūles,jo katrs zīmējums šķitis īpašs.Visi bijuši ļoti patīkami pārsteigti,cik daudz bērnos ir fantāzijas un izdomas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top