faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Olimpiskā diena pirmsskolas izglītības iestādē „Bitīte”25.09.2017

Tradicionālajā Olimpiskajā dienā, 22. septembrī, ar devīzi "Vingro svaigā gaisā!" piedalījās visas pirmsskolas izglītības grupiņas - no pašiem mazākajiem līdz lielākajiem iestādes  audzēkņiem, kā arī darbiniekiem.

Pēc sapulcēšanās iestādes pagalmā olimpisko dienu atklāja sporta skolotāja Iluta Atraste. Viņa novēlēja dalībniekiem labu garastāvokli un veiksmīgu darbošanos, pildot uzdevumus, un lai izdodas šodien un arī turpmāk aktīvi kustēties un iekustināt citus!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Tēva diena dzejas svētku noskaņā20.09.2017

Septembris ir Tēva dienas un Dzejas dienu mēnesis. Latvijā septembra otrajā svētdienā Tēva dienu svin no 2009. gada. Mūsu pirmsskolas izglītības iestādē "Bitīte" šos ģimeniskos svētkus atzīmējām jau trešo gadu, bet šoreiz Tēva dienu svinējām ar pasākumu "Dzejas dienu virpulī" tēlnieka V. Jākobsona muzejā "Galdiņi". Spēcīgais lietus pasākuma noskaņu radīja tikai interesantāku. "Dzejas dienu virpuli" atklājām ar PII "Bitīte" himnu "Dūci, dūci bitenīte".

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

PII „Bitītes” bērni mācīsies kopā ar Gudro Pūci20.09.2017

Pa kuru laiku vasariņa aiztecējusi kā Daugavas straujie ūdeņi? Tā jūriņā satecējusi. Kad vasarā sāk palikt klusi, ir jāsāk iet uz bērnudārza pusi.

1. septembra dienā pirmsskolas izglītības iestādē "Bitīte" dūca kā jau bišu stropā. Daudz jauni un neredzēti draugi atkal satikās - pavisam kopā 50 bērni. Upe Daugava tek cauri daudzām pilsētām kā pieturām. Arī mēs pievienojāmies upes tecējumam un apstājāmies savās vasaras pieturās - spēlējāmies smilšu kastē, ēdām saldējumu, braucām ciemos, peldējāmies jūrā. Līdz nonācām pie Gudrās Pūces (Dzintra Stārastiņa) mājas. Pūce mūs laipni sagaidīja un solīja palīdzēt apgūt daudzas jaunas, interesantas un gudras lietas visa gada garumā. PII "Bitīte" vadītāja Ilona Vītola iepazīstināja klātesošos ar bērnu grupām un darbiniekiem, vēlot izdošanos jaunajā mācību gadā. Katram kā pārsteigums tika Pūces pastā saņemtā vēstule. Kā talismanu Gudrā Pūce katrai grupai dāvāja ar mīlestību tamborētu pūci - rotaļlietu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Swedbank sveic skolēnus jaunajā mācību gadā14.09.2016

Jaunā mācību gada pirmajās dienās Vecbebru Profesionālajā un vispārizglītojošajā internātvidusskolā, Pērses sākumskolā un PII ''Bitīte'' viesojās atraktīvie Swedbank tēli Vāvere un Pīle. Ja parasti dzīvnieki un putni ieradās no Meža skolas, tad šoreiz - no bankas, lai Zinību dienā sveiktu lielus un mazus audzēkņus un skolotājus.

Gan Vāvere, gan Pīle pārbaudīja bērnu zināšanas un prasmes dažādos mācību priekšmetos. Izrādās, ka, pildot vienu un to pašu uzdevumu, atrisinājumi ir dažādi, arī atšķirīgas pieejas tos veicot. Paldies par atsaucību Swedbank klientu konsultantei Iritai Riekstiņai par sarūpētajām maskām, baloniem un saldumiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Savācot makulatūru, pasaudzē vairāk kā 30 kokus09.05.2016

2015./2016.m.g. rīkotajā ,,Zaļās jostas” makulatūras vākšanas konkursā ,,TĪRAI LATVIJAI” mūsu pirmsskolas izglītības iestāde "Bitīte" piedalījās pirmo reizi. Makulatūras krājumi vispirms krājās mājās, pēc tam jau PII "Bitīte" nojumēs. Pateicoties vecākiem un Bebru pagasta aktīvākajiem pensionāriem – Lilijai Straumei, Rudītei Pērkonei un pašu vāktajiem papīra izstrādājumiem, kopā esam savākuši un aizveduši 2388 kilogramus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Māmiņu diena „Bitītē”09.05.2016

Mātes diena jeb māmiņas diena ir starptautiski svētki, kas Latvijā tiek svinēti katru gadu maija otrajā svētdienā - laikā, kad dabā raisās pumpuri, plaukst tulpes, narcises un uzvējo smaržīgs sveiciens no ziedošām koku baltām kupenām. Ar prieku rosās bitītes un ievāc pirmo medu… Pirmsskolas izglītības iestādes ,,Bitīte” zālē 5.maija pēcpusdienā pulcējās māmiņas, un vecmāmiņas uz svētku koncertu. Bitīte Maija (vadītāja Ilona Vītola) un bitīte Rozīte (skolotāja Kristīne Greļa) ar savstarpējām sarunām apliecināja, ka daba ir modusies, pļavās no zieda uz ziedu lidinās taureņi, uzziedējušas pienenes un jau izšķīlušies pirmie cālīši. Par visu iepriekš minēto bērni kopā ar savām skolotājām sniedza koncertu saviem vismīļākajiem cilvēkiem. Bērni sēja, laistīja, audzēja stādiņus, kurus viņām ir jālolo gluži kā bērniņi. Māmiņu diena ir laikā, kad zied ne tikai puķes un koki, bet arī māmiņu sirdis. Tās sajūtas, ko māte jūt, vērojot bērnu uzstāšanos un klausoties viņu pašu šajos vārdos, nav nedz izstāstāms, ne aprakstāms. Tās vienkārši ir pašam jāizjūt.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Teātra dienas ,,Bitītē”

21.03.2016 kur : Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

Pavasara pirmais mēnesis sev līdz nes Teātra dienu. Teātra dienu saistījām ar dzimtās valodas dienu. Februārī - Dzimtās valodas dienā katra grupa izvēlējās kādu lugu iestudēs uz Teātra dienām. 21. marta rītā pirmsskolas izglītības iestādē "Bitīte" pirmo izrādi pēc latviešu tautas pasakas motīviem "Zvēri un abru taisītājs" rādīja 2.grupas bērni kopā ar skolotājām – N.Matešu un V.Gredzenu. Pēc neliela pārtraukuma varējām skatīt 4.grupas mūziklu "Lācītis Rūcītis”, kuru ar bērniem bija iestudējušas skolotājas J.Miezīte un A.Vīgupe.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (34)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top