faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Daudz prieka Sniega dienā15.02.2018

Pasaules Sniega diena ir ikgadējs sniega festivāls bērniem, lai tie varētu iepazīt dažādas aktivitātes uz sniega. 19.janvārī  "Sniega dienā-2018" pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" pagalmā  pulcējās mazie  un lielie bērni. Sniega dienā patiešām varējām baudīt sniegu, jo pēc ilgajiem lietiem un vēja, dabas brīnums - sniegs klāja zemi. Bērni pārbaudīja, cik tas ir dziļš un viegls. Viņi vēla lielas, baltas bumbas un pa sniega takām meklēja apslēpto mantu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Meteņdiena "Bitītē"15.02.2018

9.februārī Bebru  pagasta pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" skolotājas, bērni un darbinieki devās uz  V.Jākobsona muzeju "Galdiņi", kur plašajā pagalmā sagaidījām Meteni. Kad īsti senie latvieši ir svinējuši ziemas perioda ievērojamāko dienu nav zināms. Metenim katru gadu datums mainās un tas ir saistīts ar Saulītes gaitu. Tiek uzskatīts, ka Meteņa diena ir 7 nedēļas pirms Lieldienām - otrdienā. Metenis ir pirmās atvadas no ziemas, kad jau sāk domāt par lielajiem pavasara darbiem.

Ciemos atnākušais Metenis lielījās, bērni pretī. Braucām ar ragaviņām, ēdām pīrāgus (paldies skolotājai Vinetai Grinšponei), dzērām siltu tēju. Visi gatavojāmies lielajam burtu mācīšanās priekam, jo bērniem Meteņdienā jāēd šņukurs vai cūkas kāja, tad labi mācēs rakstīt.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Ballīte "Lauku sētā"15.02.2018

Klāt karnevāla laiks, kad ļaudis pārģērbjas un ļaujas jautrībai. Vēsture liecina, ka masku valkāšana kļuva populāra 16.gadsimtā. Masku valkāšanas tradīcijas atšķiras dažādos laika periodos un sabiedrības slāņos. Arī mums brīvāk darboties maskās, tāpēc 31.janvārī pirmsskolas izglītības iestādē "Bitītē" valdīja mūzikas, deju, masku parādes un līksmība. Visi devās  uz "Ballīti lauku sētā". Īstais lauku sētas saimnieks  dodas uz pilsētu, bet pa to laiku sētas pieskatīšana un sargāšana uzticēta sunim Bingo (skolotāja N.Mateša) un pelēkajam runcim Murim (skolotāja A.Ādamsone). Draugiem šis darbiņš labi padevās, jo abi nolēma lauku sētā rīkot ballīti. Un tā sākās visu grupiņu priekšnesumi, masku izrādīšana ar žestiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

PII "Bitīte" pateicība03.01.2018

Ziemassvētki un Jaunais gads ir brīnumu, dāvanu un negaidītu pārsteigumu saņemšanas laiks. 2017. gada nogalē pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" darbiniekus pārsteidza lielie Rūķi ar dāvanām.

Paldies par sagādāto Ziemassvētku prieku Daigai Andersonei un viņas draugu kopai "Riekstiņciema Rūķi", SIA "Ziedi" - Lailai Āriņai un Arvim Unguram, SIA "Vinnis"@ SIA "Livonija" - Lienei Nolbergai.

Novēlam, lai domās ir labestības zelts, bet rokās dāsnuma sudrabs! Lai radošs, darbīgs un veiksmīgs Jaunais gads!

  PII "Bitīte" darbinieki

printēt

Miķeļdiena "Bitītē"29.09.2017

Steidzīgiem soļiem ir pagājusi vasara. Arī pirmais rudens mēnesis – septembris jau ieripo oktobrī. Klāt Miķeļdiena. PII "Bitīte" Miķeļdienu svinējām 27. septembrī. Katras grupiņas bērni, skolotājas un skolotāju palīgi iejutās interesantās rudens noskaņās. Paldies par čaklo darbu! Katrā grupas telpā darbojās dažādas darbnīcas:

1. grupa - "ĀBOLĪŠI, SĀRTVAIDZĪŠI"; 2. grupa - "DĀRZEŅU PĀRVĒRTĪBAS"; 3. grupa - "PAGRABIŅŠ"; 4. grupa - "MEŽĀ".

Visa pirmsskolas izglītības iestāde dūca un sanēja. Tika taustīts, smaržots, salīdzināts, garšots, zīmēts, dziedāts,  dejots. Liels paldies visu grupiņu vecākiem par lielo atsaucību un vēlmi dalīties ar rudens dāsno devumu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (25)

Olimpiskā diena pirmsskolas izglītības iestādē „Bitīte”25.09.2017

Tradicionālajā Olimpiskajā dienā, 22. septembrī, ar devīzi "Vingro svaigā gaisā!" piedalījās visas pirmsskolas izglītības grupiņas - no pašiem mazākajiem līdz lielākajiem iestādes  audzēkņiem, kā arī darbiniekiem.

Pēc sapulcēšanās iestādes pagalmā olimpisko dienu atklāja sporta skolotāja Iluta Atraste. Viņa novēlēja dalībniekiem labu garastāvokli un veiksmīgu darbošanos, pildot uzdevumus, un lai izdodas šodien un arī turpmāk aktīvi kustēties un iekustināt citus!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Tēva diena dzejas svētku noskaņā20.09.2017

Septembris ir Tēva dienas un Dzejas dienu mēnesis. Latvijā septembra otrajā svētdienā Tēva dienu svin no 2009. gada. Mūsu pirmsskolas izglītības iestādē "Bitīte" šos ģimeniskos svētkus atzīmējām jau trešo gadu, bet šoreiz Tēva dienu svinējām ar pasākumu "Dzejas dienu virpulī" tēlnieka V. Jākobsona muzejā "Galdiņi". Spēcīgais lietus pasākuma noskaņu radīja tikai interesantāku. "Dzejas dienu virpuli" atklājām ar PII "Bitīte" himnu "Dūci, dūci bitenīte".

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top