faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Savācot makulatūru, pasaudzē vairāk kā 30 kokus09.05.2016

2015./2016.m.g. rīkotajā ,,Zaļās jostas” makulatūras vākšanas konkursā ,,TĪRAI LATVIJAI” mūsu pirmsskolas izglītības iestāde "Bitīte" piedalījās pirmo reizi. Makulatūras krājumi vispirms krājās mājās, pēc tam jau PII "Bitīte" nojumēs. Pateicoties vecākiem un Bebru pagasta aktīvākajiem pensionāriem – Lilijai Straumei, Rudītei Pērkonei un pašu vāktajiem papīra izstrādājumiem, kopā esam savākuši un aizveduši 2388 kilogramus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Māmiņu diena „Bitītē”09.05.2016

Mātes diena jeb māmiņas diena ir starptautiski svētki, kas Latvijā tiek svinēti katru gadu maija otrajā svētdienā - laikā, kad dabā raisās pumpuri, plaukst tulpes, narcises un uzvējo smaržīgs sveiciens no ziedošām koku baltām kupenām. Ar prieku rosās bitītes un ievāc pirmo medu… Pirmsskolas izglītības iestādes ,,Bitīte” zālē 5.maija pēcpusdienā pulcējās māmiņas, un vecmāmiņas uz svētku koncertu. Bitīte Maija (vadītāja Ilona Vītola) un bitīte Rozīte (skolotāja Kristīne Greļa) ar savstarpējām sarunām apliecināja, ka daba ir modusies, pļavās no zieda uz ziedu lidinās taureņi, uzziedējušas pienenes un jau izšķīlušies pirmie cālīši. Par visu iepriekš minēto bērni kopā ar savām skolotājām sniedza koncertu saviem vismīļākajiem cilvēkiem. Bērni sēja, laistīja, audzēja stādiņus, kurus viņām ir jālolo gluži kā bērniņi. Māmiņu diena ir laikā, kad zied ne tikai puķes un koki, bet arī māmiņu sirdis. Tās sajūtas, ko māte jūt, vērojot bērnu uzstāšanos un klausoties viņu pašu šajos vārdos, nav nedz izstāstāms, ne aprakstāms. Tās vienkārši ir pašam jāizjūt.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Teātra dienas ,,Bitītē”

21.03.2016 kur : Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

Pavasara pirmais mēnesis sev līdz nes Teātra dienu. Teātra dienu saistījām ar dzimtās valodas dienu. Februārī - Dzimtās valodas dienā katra grupa izvēlējās kādu lugu iestudēs uz Teātra dienām. 21. marta rītā pirmsskolas izglītības iestādē "Bitīte" pirmo izrādi pēc latviešu tautas pasakas motīviem "Zvēri un abru taisītājs" rādīja 2.grupas bērni kopā ar skolotājām – N.Matešu un V.Gredzenu. Pēc neliela pārtraukuma varējām skatīt 4.grupas mūziklu "Lācītis Rūcītis”, kuru ar bērniem bija iestudējušas skolotājas J.Miezīte un A.Vīgupe.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (34)

Meteņu diena „Bitītē”

11.02.2016 kur : Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

1.februāra rītā pirmsskolas izglītības iestādes ”Bitīte” bērnu maskotais gājiens ierībināja zālē, lai svinētu Meteņa dienu. Zaķus, lapsas, vāveres, kaziņas un citus zvērus sagaidīja saimniece - Dzintra Stārastiņa un gaismas nesēja kaziņa - skolotāja Iluta Atrasta, muzikālo pavadījumu spēlēja Inese Skuja. Meteņi ir pēdējā diena, kad var doties maskotos gājienos. Pirmo reizi Meteņus svinējām zālē, veicot dažādas sportiskas aktivitātes, jo lietainais laiks neļāva doties dabā un baudīt Meteņa priekus kā citus iepriekšējos gadus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Runcis Rūdis un Bebrs Bruno viesojas PII „Bitīte”01.12.2015

25.novembrī PII "Bitīte" viesojās Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Aizkraukles iecirkņa nepilngadīgo lietu inspektore Egija Kārkliņa kopā ar saviem palīgiem no Valsts policijas - Runci Rūdi un Bebru Bruno.

Tikšanās laikā stāstīja par vispārējo drošību, uzvedības normām telpās un ārpus tām, ceļu satiksmes noteikumiem, luksoforu un ceļa zīmēm, par to, ka jāuzmanās no svešiniekiem, nepieņemt saldumus no viņiem, nesekot līdzi un nekāpt svešās automašīnās. Svarīgi bija kopīgi atkārtot, kā pasargāt sevi ikdienas dzīves situācijās, darbojoties ar gāzi un elektrību, rīkojoties ar asiem priekšmetiem, satiekoties ar nikniem suņiem u.t.t. Bērni aktīvi iesaistījās nodarbībā un zinoši atbildēja uz jautājumiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Aicina bērnus iejusties karavīra ikdienā23.11.2015

20. novembra rītā pirmsskolas izglītības iestādē „Bitīte” ciemojās Raivis Jakubovičs, kurš dien Gaisa spēku Aviācijas bāzes un Pretgaisa aizsardzības divizionā. Viņa dēliņš Gustavs apmeklē bērnudārzu, tāpēc Raivis ar prieku piekrita pastāstīt par savu dienestu. Arī viņš pats ir „Bitītes” absolvents. Lai stāstījums labāk izdotos, Raivim bija līdzi karavīram nepieciešamās lietas - binoklis, karte, kompass, cepures, iespaidīga mugursoma, kuru piepildīt tā, lai kaujas laukā varētu atrasties vismaz trīs dienas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Svin svētkus Latvijai

16.11.2015 kur : Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

Gada vistumšākajā mēnesī - novembrī mēs pieminam Latvijas brīvības cīnītājus.

Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestādē „Bitīte” svētku nedēļā nodarbību laikā skolotājas ar bērniem pārrunāja Latvijas valstij svarīgos vēsturiskos notikumus. Rokdarbu nodarbībās bērni gatavoja lukturīšus – no dažādiem dabas materiāliem greznotas burciņas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top