Meteņos atvadās no ziemas24.02.2019

Latviešu gadskārtā Meteņus svin starp Ziemassvētkiem un Lieldienām, pēc Gregorija kalendāra 6.februārī. Meteņi ir zīme, ka ziema iet uz beigām un tuvojas pavasaris. Saulīte arvien spožāk silda un kausē ledu, gaisā virmo pavasara elpa. Meteņos ir pēdējā budēļos iešana.

 19. februāra rītā bērnudārza "Bitīte" pagalmā pulcējās jautri ķekatnieki, lai dzītu projām ziemu. Diena bija apmākusies un vējaina, bet pēc Meteņa izdarībām saulīte tomēr tika pamodināta. Meteņa lomā iejutās skolotāja Lauma Rudzone, bet saimnieces lomā skolotāja Vineta Kalniņa.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Planetārijā izzina dabas pasauli24.02.2019

19. februārī pirmsskolas izglītības iestādē "Bitīte" audzēkņiem bija iespēja iepazīties ar pārvietojamo planetāriju - sfērisku kino 3D formātā ar izglītojošu un interesantu programmu.

Neparastajā kino seansā tika demonstrētas filmas "Viktora un Garu piedzīvojumi" un "Kaluokahina. Apburtais rifs", kas zinātniskā, bet mazajiem skatītājiem saprotamā veidā vēstīja par dabas brīnumaino pasauli.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Sirsniņdienā sūta apsveikumus draugiem24.02.2019

Februāris pirmsskolas izglītības iestādē "Bitīte" aizrit draudzības zīmē. Draugu nedēļā, kuru dēvējam arī par Sirsniņnedēļu, nodarbībās tiek runāts par draudzības nozīmi cilvēka dzīvē.

14. februārī 1. un 2.grupas bērni pulcējās zālē uz draugu dienas pasākumu, kurā viņiem piebiedrojās arī vecāko grupiņu zēni un meitenes. Saviem labākajiem draugiem bērni zīmēja apsveikumus, kurus nosūtīja "Draugu pastā".

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Ar karnevālu ieskandina Cūkas gadu02.02.2019

Janvāra mēnesi pirmsskolas izglītības iestādē "Bitīte" noslēdzām ar karnevālu "Jautrie Rukši". Karnevāls ir svētki ar dejām un maskarādēm, tāpēc ar līksmību sagaidām Dzeltenās Cūkas gadu. Dzeltenā krāsa ir laimes, labsajūtas un labu emociju simbols, bet bērniem tomēr mīļāka ir  rozā krāsa. Karnevāla galvenie varoņi bija trīs rukši: Niks, Riks un Čiks, kuru lomās varēja atpazīt skolotājas Dzintru Stārastiņu, Vinetu Kalniņu un Gundegu Ermiču.

4.un 3.grupas bērni ar dziesmu palīdzību palīdzēja ņiprajiem sivēniem pārvarēt slinkumu. Izrādījās, ka Čiks un Riks vēl nebija uzcēluši māju, kurā dzīvot. Viņi nemaz neuztraucās par to, ka jādzīvo zaru būdā, kurā svilpo vējš. Ar dziesmu "bitītes" dzina vēju prom, lai Riks un Čiks varētu uzcelt stabilu un pamatīgu māju.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Sniega diena "Bitītē"02.02.2019

21. janvārī, kad Sniega māte dāsni dāvināja mīkstas un pūkainas sniega pārslas, Bebru pagasta pirmsskolas iestādes "Bitīte" piesnigušajā pagalmā mazie ziemas prieku baudītāji pulcējās uz "SNIEGA DIENAS" pasākumu.

Sportiskās dienas norisē mazās "bitītes" gaidīja astoņi uzdevumi ar nosaukumu "Mazo pingvīnu meklējot". Lielā pingvīna lomā iejutās skolotāja Iluta Atraste, kuras vadībā bērni dažādās pieturās kopā ar skolotājām un skolotāju palīgiem izpildīja jautrības un veiklības uzdevumus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Apgūst Teņa dienas tradīcijas02.02.2019

Mūsu senči bija pārliecināti, ka 17. janvārī - Teņa dienā visiem līksmi jādanco, lai cūkas labi padotos. Šīs dienas izdarību mērķis ir vairot cūku labklājību. Lai to veicinātu ar danču palīdzību, pirmsskolas izglītības iestādē ,"Bitīte" zālē  lieli un mazi pulcējās uz deju pusstundu, dancojot dažādus deju soļus ar latviešu tautas elementiem, kā arī mūsdienīgiem deju soļiem. Skolotājas Gundega Ermiča un praktikante Renāte Jaundzema bērniem iemācīja dejas, kuras ikdienā nedancojam.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Akcija “Labo darbu nedēļa 2018” no 15.-21.oktobrim visā Latvijā!07.11.2018

Jau desmito gadu labdarības organizācijas Palīdzēsim.lv rīkotajā akcijā "Labo darbu nedēļa" – labo darbu veikšanā aicināti aktīvi iesaistīties gan paši mazākie, gan jau pieredzējuši labo darbu veicēji, mudinot aizdomāties par katru vissīkāko darbiņu, kas citu spēj padarīt priecīgāku un atvieglo ikdienas dzīvi, kas otram nozīmē tik daudz, bet Tev pašam tik pāris mirkļu palīdzīgas rokas sniegšanas un gandarījumu par padarīto.

Mēs, PII ,, Bitīte ,,saime vēlamies palīdzēt DZIVNIEKU PATVERSMEI JĒKABPILĪ. Patversmi finansē Jēkabpils pašvaldībā un protams atbalstītāji, bez kuru saziedotajiem līdzekļiem būtu grūti izdzīvot.

Lielu paldies gribam teikt aktīvajiem ziedotājiem – vecākiem, bērniem, iestādes darbiniekiem par sagādātajām rotaļlietām lietām, barību, traukiem, segām, matračiem un citām precēm. 23. oktobrī saziedotās preces tika nogādātas patversmei, lai iepriecinātu patversmē mītošos dzīvniekus un tās darbiniekus.

 

 

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top