faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Meteņu diena „Bitītē”

11.02.2016 kur : Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

1.februāra rītā pirmsskolas izglītības iestādes ”Bitīte” bērnu maskotais gājiens ierībināja zālē, lai svinētu Meteņa dienu. Zaķus, lapsas, vāveres, kaziņas un citus zvērus sagaidīja saimniece - Dzintra Stārastiņa un gaismas nesēja kaziņa - skolotāja Iluta Atrasta, muzikālo pavadījumu spēlēja Inese Skuja. Meteņi ir pēdējā diena, kad var doties maskotos gājienos. Pirmo reizi Meteņus svinējām zālē, veicot dažādas sportiskas aktivitātes, jo lietainais laiks neļāva doties dabā un baudīt Meteņa priekus kā citus iepriekšējos gadus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Runcis Rūdis un Bebrs Bruno viesojas PII „Bitīte”01.12.2015

25.novembrī PII "Bitīte" viesojās Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Aizkraukles iecirkņa nepilngadīgo lietu inspektore Egija Kārkliņa kopā ar saviem palīgiem no Valsts policijas - Runci Rūdi un Bebru Bruno.

Tikšanās laikā stāstīja par vispārējo drošību, uzvedības normām telpās un ārpus tām, ceļu satiksmes noteikumiem, luksoforu un ceļa zīmēm, par to, ka jāuzmanās no svešiniekiem, nepieņemt saldumus no viņiem, nesekot līdzi un nekāpt svešās automašīnās. Svarīgi bija kopīgi atkārtot, kā pasargāt sevi ikdienas dzīves situācijās, darbojoties ar gāzi un elektrību, rīkojoties ar asiem priekšmetiem, satiekoties ar nikniem suņiem u.t.t. Bērni aktīvi iesaistījās nodarbībā un zinoši atbildēja uz jautājumiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Aicina bērnus iejusties karavīra ikdienā23.11.2015

20. novembra rītā pirmsskolas izglītības iestādē „Bitīte” ciemojās Raivis Jakubovičs, kurš dien Gaisa spēku Aviācijas bāzes un Pretgaisa aizsardzības divizionā. Viņa dēliņš Gustavs apmeklē bērnudārzu, tāpēc Raivis ar prieku piekrita pastāstīt par savu dienestu. Arī viņš pats ir „Bitītes” absolvents. Lai stāstījums labāk izdotos, Raivim bija līdzi karavīram nepieciešamās lietas - binoklis, karte, kompass, cepures, iespaidīga mugursoma, kuru piepildīt tā, lai kaujas laukā varētu atrasties vismaz trīs dienas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Svin svētkus Latvijai

16.11.2015 kur : Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

Gada vistumšākajā mēnesī - novembrī mēs pieminam Latvijas brīvības cīnītājus.

Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestādē „Bitīte” svētku nedēļā nodarbību laikā skolotājas ar bērniem pārrunāja Latvijas valstij svarīgos vēsturiskos notikumus. Rokdarbu nodarbībās bērni gatavoja lukturīšus – no dažādiem dabas materiāliem greznotas burciņas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Pasaku un dzejas rīts „Bitītē”10.11.2015

Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestādē „Bitīte” 3.novembrī ciemojās koknesietes Maija Stepēna, Olga Kļaviņa un Ilga Sīle.

Maija Stepēna ir dzejniece un arī pasaku grāmatu autore. Tikšanās reizē viņa mums uzdāvināja savu grāmatu "Viltus pasaku māmiņa" un stāstīja pasakas no šīs grāmatas. Olga Kļaviņa iepazīstināja ar dzejoļiem, kuri bija veltīti tieši mazajām „bitītēm”. Ilga Sīle runāja savus sacerētos dzejoļus par ģimeni. Lai bērni labāk izprastu dzeju, rādīja arī bildes. Neizpalika roku un kāju izvingrināšana.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Olimpiskā diena PII „Bitīte”

25.09.2015 kur : Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

Bebru pirmsskolas izglītības iestādē „Bitīte” visu četru grupiņu bērni 25. septembrī ar prieku piedalījās „Olimpiskās dienas 2015” rīta vingrošanā un dažādās sporta aktivitātēs. Šī Olimpiskā diena Latvijā ir veltīta basketbola popularizēšanai, tāpēc sportiskā gaisotnē ar devīzi "Nebrīnies. Piedalies!" mazie sportotāji mācījās pirmās iemaņas basketbola spēlē.

PII „Bitītes” foto

PII „Bitītē” pirmo reizi svin Tēva dienu!

13.09.2015 kur : Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

13. septembrī visā Latvijā svinēja Tēva dienu. Šie svētki ir tikpat svarīgi kā Mātes diena. Māte un tēvs ģimenē ir viens vesels.

Pirmsskolas izglītības iestāde „Bitīte” Tēva dienu 11.septembrī svinēja pirmo reizi. Bija skaista rudens pēcpusdiena, un tāpēc svētki notika bērnudārza pagalmā. Tēvus sagaidīja bērnudārza Karlsons (Dz.Stārastiņa) un Brālītis (skolotāja N.Mateša). Tika nodziedāta bērnudārza himna „Dūci, dūci, bitenīte”. Karlsons, kā sportisks vīrs labākajos gados, tētus sadalīja 4 komandās. Tālākais – tēvu rokās. Katrai tēvu komandai bija jānopelna „smaidiņš” piecās pieturās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (31)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top