Sirsniņdienā sūta apsveikumus draugiem24.02.2019

Februāris pirmsskolas izglītības iestādē "Bitīte" aizrit draudzības zīmē. Draugu nedēļā, kuru dēvējam arī par Sirsniņnedēļu, nodarbībās tiek runāts par draudzības nozīmi cilvēka dzīvē.

14. februārī 1. un 2.grupas bērni pulcējās zālē uz draugu dienas pasākumu, kurā viņiem piebiedrojās arī vecāko grupiņu zēni un meitenes. Saviem labākajiem draugiem bērni zīmēja apsveikumus, kurus nosūtīja "Draugu pastā".

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Ar karnevālu ieskandina Cūkas gadu02.02.2019

Janvāra mēnesi pirmsskolas izglītības iestādē "Bitīte" noslēdzām ar karnevālu "Jautrie Rukši". Karnevāls ir svētki ar dejām un maskarādēm, tāpēc ar līksmību sagaidām Dzeltenās Cūkas gadu. Dzeltenā krāsa ir laimes, labsajūtas un labu emociju simbols, bet bērniem tomēr mīļāka ir  rozā krāsa. Karnevāla galvenie varoņi bija trīs rukši: Niks, Riks un Čiks, kuru lomās varēja atpazīt skolotājas Dzintru Stārastiņu, Vinetu Kalniņu un Gundegu Ermiču.

4.un 3.grupas bērni ar dziesmu palīdzību palīdzēja ņiprajiem sivēniem pārvarēt slinkumu. Izrādījās, ka Čiks un Riks vēl nebija uzcēluši māju, kurā dzīvot. Viņi nemaz neuztraucās par to, ka jādzīvo zaru būdā, kurā svilpo vējš. Ar dziesmu "bitītes" dzina vēju prom, lai Riks un Čiks varētu uzcelt stabilu un pamatīgu māju.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Sniega diena "Bitītē"02.02.2019

21. janvārī, kad Sniega māte dāsni dāvināja mīkstas un pūkainas sniega pārslas, Bebru pagasta pirmsskolas iestādes "Bitīte" piesnigušajā pagalmā mazie ziemas prieku baudītāji pulcējās uz "SNIEGA DIENAS" pasākumu.

Sportiskās dienas norisē mazās "bitītes" gaidīja astoņi uzdevumi ar nosaukumu "Mazo pingvīnu meklējot". Lielā pingvīna lomā iejutās skolotāja Iluta Atraste, kuras vadībā bērni dažādās pieturās kopā ar skolotājām un skolotāju palīgiem izpildīja jautrības un veiklības uzdevumus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Apgūst Teņa dienas tradīcijas02.02.2019

Mūsu senči bija pārliecināti, ka 17. janvārī - Teņa dienā visiem līksmi jādanco, lai cūkas labi padotos. Šīs dienas izdarību mērķis ir vairot cūku labklājību. Lai to veicinātu ar danču palīdzību, pirmsskolas izglītības iestādē ,"Bitīte" zālē  lieli un mazi pulcējās uz deju pusstundu, dancojot dažādus deju soļus ar latviešu tautas elementiem, kā arī mūsdienīgiem deju soļiem. Skolotājas Gundega Ermiča un praktikante Renāte Jaundzema bērniem iemācīja dejas, kuras ikdienā nedancojam.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Akcija “Labo darbu nedēļa 2018” no 15.-21.oktobrim visā Latvijā!07.11.2018

Jau desmito gadu labdarības organizācijas Palīdzēsim.lv rīkotajā akcijā "Labo darbu nedēļa" – labo darbu veikšanā aicināti aktīvi iesaistīties gan paši mazākie, gan jau pieredzējuši labo darbu veicēji, mudinot aizdomāties par katru vissīkāko darbiņu, kas citu spēj padarīt priecīgāku un atvieglo ikdienas dzīvi, kas otram nozīmē tik daudz, bet Tev pašam tik pāris mirkļu palīdzīgas rokas sniegšanas un gandarījumu par padarīto.

Mēs, PII ,, Bitīte ,,saime vēlamies palīdzēt DZIVNIEKU PATVERSMEI JĒKABPILĪ. Patversmi finansē Jēkabpils pašvaldībā un protams atbalstītāji, bez kuru saziedotajiem līdzekļiem būtu grūti izdzīvot.

Lielu paldies gribam teikt aktīvajiem ziedotājiem – vecākiem, bērniem, iestādes darbiniekiem par sagādātajām rotaļlietām lietām, barību, traukiem, segām, matračiem un citām precēm. 23. oktobrī saziedotās preces tika nogādātas patversmei, lai iepriecinātu patversmē mītošos dzīvniekus un tās darbiniekus.

 

 

printēt

"Bitīte" sadraudzības pasākumā Birzgalē15.06.2018

1.jūnijā - Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā PII "Bitīte" vecāko grupu bērni un skolotājas devās ciemos uz Ķeguma novada Birzgales pagasta pirmsskolas izglītības iestādi "Birztaliņa".

Ļoti gaidīti un ar lielu sirsnību mūs uzņēma "Birztaliņā". Visa pasākuma noskaņu gaišu un priecīgu radīja Sprīdītis – PII "Birztaliņa" vadītāja Anita Skosa, kura kādreiz savas darba gaitas uzsāka mūsu pirmsskolas izglītības iestādē "Bitīte". Sprīdītis ar savu lielo uzņēmību un darbošanās prieku kopā sasauca Ķeguma novada pirmsskolas izglītības iestādes "Gaismiņa" un "Birztaliņa", Vecumnieku novada Valles pagasta pirmsskolas izglītības iestādi "Cielaviņa" un arī mūs -  Kokneses novada Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestādi "Bitīte" sadraudzības pasākumā "Ripo, ripo kamoliņ!" Sprīdītis iepazīstināja ar saviem palīgiem: Meža māti un Vēja māti. Pie Vēja mātes izdancojāmies deju placī, katrs bērnudārzs parādīja savas sagatavotās dejas. Tālāk ceļš veda pie Meža mātes uz nelielo brīvdabas estrādi, kur jautri skanēja mūsu dziedātās dziesmas. Meža mātei ļoti patika mūsu priekšnesumi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

PII „Bitīte” Vides svētkos Tērvetē15.06.2018

25.maija rītā agri no rīta PII "Bitīte" pagalmā  ieripoja melns autobuss. Bērni un vecāki pulcējās, lai dotos uz Zaļās jostas Vides svētkiem "TĪRAI LATVIJAI" Tērvetē. Šāda veida Noslēguma pasākumā piedalāmies pirmo reizi, kaut gan makulatūras konkursā mērojamies kilogramiem un tonnām  jau trešo gadu. "Zaļā josta" piešķir otru elpu 1049 tonnām makulatūras, lai šo daudzumu savāktu konkursā  piedalījās  379 izglītības iestādes no visas Latvijas .

LVM dabas parka Tērvetē jaunā daļa -"Kurbada zeme" sagaidīja lielus un mazus meža pētniekus un saudzētājus, lai vairāk izzinātu un pazītu mežu dabā. Sadarbojoties ar AS "Latvijas valsts meži",  Vides svētki notika pasākuma "Latvijas Meža dienas" ietvaros.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top