faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

"Bitīte" sadraudzības pasākumā Birzgalē15.06.2018

1.jūnijā - Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā PII "Bitīte" vecāko grupu bērni un skolotājas devās ciemos uz Ķeguma novada Birzgales pagasta pirmsskolas izglītības iestādi "Birztaliņa".

Ļoti gaidīti un ar lielu sirsnību mūs uzņēma "Birztaliņā". Visa pasākuma noskaņu gaišu un priecīgu radīja Sprīdītis – PII "Birztaliņa" vadītāja Anita Skosa, kura kādreiz savas darba gaitas uzsāka mūsu pirmsskolas izglītības iestādē "Bitīte". Sprīdītis ar savu lielo uzņēmību un darbošanās prieku kopā sasauca Ķeguma novada pirmsskolas izglītības iestādes "Gaismiņa" un "Birztaliņa", Vecumnieku novada Valles pagasta pirmsskolas izglītības iestādi "Cielaviņa" un arī mūs -  Kokneses novada Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestādi "Bitīte" sadraudzības pasākumā "Ripo, ripo kamoliņ!" Sprīdītis iepazīstināja ar saviem palīgiem: Meža māti un Vēja māti. Pie Vēja mātes izdancojāmies deju placī, katrs bērnudārzs parādīja savas sagatavotās dejas. Tālāk ceļš veda pie Meža mātes uz nelielo brīvdabas estrādi, kur jautri skanēja mūsu dziedātās dziesmas. Meža mātei ļoti patika mūsu priekšnesumi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

PII „Bitīte” Vides svētkos Tērvetē15.06.2018

25.maija rītā agri no rīta PII "Bitīte" pagalmā  ieripoja melns autobuss. Bērni un vecāki pulcējās, lai dotos uz Zaļās jostas Vides svētkiem "TĪRAI LATVIJAI" Tērvetē. Šāda veida Noslēguma pasākumā piedalāmies pirmo reizi, kaut gan makulatūras konkursā mērojamies kilogramiem un tonnām  jau trešo gadu. "Zaļā josta" piešķir otru elpu 1049 tonnām makulatūras, lai šo daudzumu savāktu konkursā  piedalījās  379 izglītības iestādes no visas Latvijas .

LVM dabas parka Tērvetē jaunā daļa -"Kurbada zeme" sagaidīja lielus un mazus meža pētniekus un saudzētājus, lai vairāk izzinātu un pazītu mežu dabā. Sadarbojoties ar AS "Latvijas valsts meži",  Vides svētki notika pasākuma "Latvijas Meža dienas" ietvaros.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

Spietiņa lidojums15.06.2018

6.jūnija rīts dzestrs, vējains, bet pārsteigumu gaidās… Ik gadu pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" bērni ir ceļa jūtīs. Kāds rudenī dosies uz skolu, bet cits spietos no grupiņas uz grupiņu.

Šogad mūsu "spietošanu" atraktīvu un brīnumu pilnu vērta smaidīgie Klauniņi – Oki un Doki (skolotājas: Linda un Arta).

Klauni mūs iemācīja burt – radīt brīnumus, noticēt brīnumiem un par tiem priecāties. Brīnumi ir tie, kurus ar sajūsmu atceramies un gaidām! Vispriecīgākais brīnums  -  lielie ziepju burbuļi,  kas vienā mirklī piepildīja visu bērnudārza pagalmu. Burbuļu pavēlniece Daiga Andersone ar meitu Esteri ļāva baudīt šo brīnumu,  kā arī to radīt pašiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Mūsu ceļš ar varavīksni sazied06.06.2018

Lai bērnība paliek kā ziediņš maigs, kā pumpurs, kurš pretim gaismiņai aust kā saulīte debesīs mīļa un silta, kurai spīdot būs dzīve jāpiepilda. 31. maijā PII "Bitīte" 37. izlaidums, bet grupas skolotājām V.Kalniņai un A.Ādamsonei 1. izlaidums. Pasaule krāsās – tāds kopējais noskaņojums izlaiduma pamatdomai.

Šajā gadā 5 meitenes un 1 zēns ir gatavi skolas gaitām. Kā īstas princeses meitenes tika vestas cauri goda vārtiem un sēdinātas goda vietās līdz piebiedrojās arī vienīgais zēns.

Vēl neliels koncerts – pēdējo reizi bērnudārzā un rokās iegulst iestādes vadītājas I.Vītolas sniegtais pirmais izglītības dokuments par "Pirmsskolas izglītības apguvi".

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Labo domu lidojums draugiem06.06.2018

28. maijā bērnudārzā "Bitīte" notika pasākums "Labo domu lidojums draugiem". Šajā dienā ceriņu ieskautajā "dārziņa" pagalmā pulcējās visu grupu bērni un darbinieki. Savu saimi apraudzīt bija ielidojusi arī Bišu māte – Lielā Bitīte (lomā iejutās Inese Skuja). Kopā visi nodziedājām bērnudārza himnu "Dūci, dūci, bitenīte" (D.Cabules mūzika, tautasdziesmas vārdi). Lielā Bitīte savām mazākajām bitītēm vēlēja: "Esiet čaklas un zinātkāras! Lai veicas skolas gaitās! Gaidīsim ciemos!"

Pasākuma gaitā bērni, kuri dosies uz skolu, atstāja savus vēlējumus citu grupu bērniem, saviem draugiem: "Esiet čakli un gudri! Esiet priecīgi! Neslimojiet!" Vēlējumi kā mazas bitītes salidoja ziedos un mirguļoja siltās saules staros.

Bērni, kas turpinās apmeklēt bērnudārzu, aicināja draugus kopējās rotaļās, dāvāja mazas dāvaniņas, vēlēja: "Veiksmīgas skolas gaitas!" Uzdzirkstīja improvizēts salūts, kas izgaismoja draudzības atspulgus visu gadu garumā.

printēt Lasīt visu ziņu

Pateicības koncertā sirsnība un prieks06.06.2018

Nāc, nākdama, vasariņa, Visi bērni tevi gaida. Tevi gaida atnākot, Mani lielu izaugot. /L.t.dz./ Un tā gads aiz gada. Šogad PII "Bitīte" izaugušas lielas sešas mazās bitītes, kuras uzsāks lielo dzīves lidojumu, lidojumu uz skolu un tālāk…

Maija mēnesis atnāca ar saspringtu darbu, ar svētku prieku, arī ar nedaudz skumju noskaņu. Bērnības slieksnis ir pārkāpts.

24. maijā notika par tradīciju jau kļuvušais Pateicības koncerts, kurā bērni ar dziesmām, dejām, dzejoļiem, mazām pašu gatavotām piemiņas veltēm teica paldies visiem PII "Bitīte" darbiniekiem par lielo sirds mīlestību, iejūtību, sapratni, gudrību, kas ir palīdzējis mazajām bitītēm izaugt. Arī vecāku paldies – skaistajos ziedos. Kad nopietnie vārdi izskanēja, kopā tika baudīta bērnudārza darbinieku sarūpētā torte, bet pēc tam bērni brīvā gaisotnē ļāvās dziesmu un deju priekam. Pasākuma noslēgumā abpusēji izskanēja: "Paldies, ka Jūs esiet!"

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Māmiņu diena "Bitītē"14.05.2018

Lai stiprinātu dzimtas, kurās dzīvo mūsu pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" bērni, jau 26.aprīlī organizējām pasākumu vecvecākiem "Ar mīļumu sirdī…"

Šajā dabas ziedēšanas laikā – maija otrajā svētdienā svinējām Mātes dienu. Gaidot svētkus, bērni ar prieku un centību gatavoja pārsteigumu – nelielu dāvaniņu, lai iepriecinātu savu vismīļāko, vislabāko, visskaistāko māmiņu pasaulē. Tika veidota  māmiņu portretu galerija. Katra grupiņa aicināja savas māmiņas uz nelielu koncertu. Raits deju solis, dziesmas, mazi un mīļi dzejolīši skanēja no sirds uz sirdi. Pēc svētku koncerta  visi labprāt iemūžināja mīļuma mirkļus fotogrāfijās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (22)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top