faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

"Bitītes" bērni ir par tīru Latviju22.03.2019

Sauklis –"Tīrai Latvijai", atbilst tam, ko vēlas ikviens no mūsu pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" bērniem. Mazie dabas pētnieki ar aizrautību iepriekšējos gados darbojās "Cūkmena" programmā, lai padarītu mūsu apkārtni tīrāku un videi draudzīgu.  Uzzinot par "Zaļās Jostas" rīkoto  konkursu "Es, sāku ar sevi - Tīrai Latvijai!", bērni ar lielāko prieku vēlējās tajā piedalīties. 3.un 4. grupas izglītojamie kopā ar skolotājām radoši domāja un plānoja, kā varētu izgatavot videi draudzīgus, ērtus un stilīgus maisiņus. Nolēma tos gatavot no dažāda veida audumiem. Uzdevums nebija no vieglajiem, jo bija jāmēra, jāgriež, jāšuj, jāpin, jālīmē ar karsto līmi, bet mazajiem pirkstiņiem tas bija pa spēkam. Pirmsskolas izglītības iestādes “Bitīte” bērniem un kolektīvam "Dabas komanda" prezentēja savus gatavotos maisiņus, kuri paredzēti dažādiem pārtikas produktiem un precēm. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)

Aicina pieteikt bērnus pirmsskolas izglītības iestādē "Bitīte" Bebru pagastā05.03.2019

Pirmsskolas izglītības iestāde "Bitīte" aicina vecākus pieteikt bērnus, kuri neapmeklē bērnudārzu. Bērnus uzņem pieteikšanās secībā, vietu skaits ierobežots.

Iesniegumus pieņem katru dienu no plkst.9:00-16:00 Kokneses novada Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestādē "Bitīte".

Tālrunis uzziņām: 65164242

printēt

Meteņos atvadās no ziemas24.02.2019

Latviešu gadskārtā Meteņus svin starp Ziemassvētkiem un Lieldienām, pēc Gregorija kalendāra 6.februārī. Meteņi ir zīme, ka ziema iet uz beigām un tuvojas pavasaris. Saulīte arvien spožāk silda un kausē ledu, gaisā virmo pavasara elpa. Meteņos ir pēdējā budēļos iešana.

 19. februāra rītā bērnudārza "Bitīte" pagalmā pulcējās jautri ķekatnieki, lai dzītu projām ziemu. Diena bija apmākusies un vējaina, bet pēc Meteņa izdarībām saulīte tomēr tika pamodināta. Meteņa lomā iejutās skolotāja Lauma Rudzone, bet saimnieces lomā skolotāja Vineta Kalniņa.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Planetārijā izzina dabas pasauli24.02.2019

19. februārī pirmsskolas izglītības iestādē "Bitīte" audzēkņiem bija iespēja iepazīties ar pārvietojamo planetāriju - sfērisku kino 3D formātā ar izglītojošu un interesantu programmu.

Neparastajā kino seansā tika demonstrētas filmas "Viktora un Garu piedzīvojumi" un "Kaluokahina. Apburtais rifs", kas zinātniskā, bet mazajiem skatītājiem saprotamā veidā vēstīja par dabas brīnumaino pasauli.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Sirsniņdienā sūta apsveikumus draugiem24.02.2019

Februāris pirmsskolas izglītības iestādē "Bitīte" aizrit draudzības zīmē. Draugu nedēļā, kuru dēvējam arī par Sirsniņnedēļu, nodarbībās tiek runāts par draudzības nozīmi cilvēka dzīvē.

14. februārī 1. un 2.grupas bērni pulcējās zālē uz draugu dienas pasākumu, kurā viņiem piebiedrojās arī vecāko grupiņu zēni un meitenes. Saviem labākajiem draugiem bērni zīmēja apsveikumus, kurus nosūtīja "Draugu pastā".

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Ar karnevālu ieskandina Cūkas gadu02.02.2019

Janvāra mēnesi pirmsskolas izglītības iestādē "Bitīte" noslēdzām ar karnevālu "Jautrie Rukši". Karnevāls ir svētki ar dejām un maskarādēm, tāpēc ar līksmību sagaidām Dzeltenās Cūkas gadu. Dzeltenā krāsa ir laimes, labsajūtas un labu emociju simbols, bet bērniem tomēr mīļāka ir  rozā krāsa. Karnevāla galvenie varoņi bija trīs rukši: Niks, Riks un Čiks, kuru lomās varēja atpazīt skolotājas Dzintru Stārastiņu, Vinetu Kalniņu un Gundegu Ermiču.

4.un 3.grupas bērni ar dziesmu palīdzību palīdzēja ņiprajiem sivēniem pārvarēt slinkumu. Izrādījās, ka Čiks un Riks vēl nebija uzcēluši māju, kurā dzīvot. Viņi nemaz neuztraucās par to, ka jādzīvo zaru būdā, kurā svilpo vējš. Ar dziesmu "bitītes" dzina vēju prom, lai Riks un Čiks varētu uzcelt stabilu un pamatīgu māju.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Sniega diena "Bitītē"02.02.2019

21. janvārī, kad Sniega māte dāsni dāvināja mīkstas un pūkainas sniega pārslas, Bebru pagasta pirmsskolas iestādes "Bitīte" piesnigušajā pagalmā mazie ziemas prieku baudītāji pulcējās uz "SNIEGA DIENAS" pasākumu.

Sportiskās dienas norisē mazās "bitītes" gaidīja astoņi uzdevumi ar nosaukumu "Mazo pingvīnu meklējot". Lielā pingvīna lomā iejutās skolotāja Iluta Atraste, kuras vadībā bērni dažādās pieturās kopā ar skolotājām un skolotāju palīgiem izpildīja jautrības un veiklības uzdevumus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top