faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Ziemas olimpiskās spēles "Bitītē"21.02.2018

Februāra vidū, kad ārā ir īsts ziemas gars un priecē sniega sega, bet sporta pasaulē visi dzīvo ziemas olimpisko spēļu zīmē, arī mēs pirmsskolas izglītības iestādē "Bitīte" aktīvi sekojam līdzi sporta notikumiem. Protams, ka turam īkšķus par mūsu sportistiem, bet visvairāk par mūsu bijušo audzēkni Patrīciju Eiduku. Tieši šajā laikā arī pie mums tika organizētas "ziemas olimpiskās  spēles", lai izjustu svētku un sacensību garu. Spēlēs piedalījās visu vecuma grupu dalībnieki un kā jau svētkos – sākām ar svētku gājienu un uzrunu visiem dalībniekiem. Sekoja dažādu uzdevumu izpildīšana: tīrījām piesnigušos ceļus, vedām sporta somu, sporta ekipējumu un nesām olimpisko lāpu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

"Bitītē" svin draugu dienu15.02.2018

Mūsu pirmsskolas izglītības iestādē "Bitītē" 14.februārī  noritēja Draugu diena. Skolotājas bieži mēdz pārrunāt ar bērniem draudzības  un draugu, labu vārdu un darbu nozīmi mūsu dzīvē,  bet šajā dienā draudzēšanās noritēja jautri un līksmi. Arī pašu mazāko bērnu vidū tika meklēti draugi: "Es tev draugs un tu man draugs, apkārt viss tik skaists un jauks."

 Priekšpusdienā  3. un 4. grupas bērni pulcējās draugu lokā skaistajā svinību zālē. No Bebru pamatskolas Draugu dienā  pievienojās  bijušie audzēkņi "Ēnu dienas" ietvaros. Viņi vēroja un atcerējās savas gaitas bērnudārzā. Visi vienojāmies kopīgā atziņā - vienmēr jāatceras, ka dzīves vērtība ir labs draugs!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Daudz prieka Sniega dienā15.02.2018

Pasaules Sniega diena ir ikgadējs sniega festivāls bērniem, lai tie varētu iepazīt dažādas aktivitātes uz sniega. 19.janvārī  "Sniega dienā-2018" pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" pagalmā  pulcējās mazie  un lielie bērni. Sniega dienā patiešām varējām baudīt sniegu, jo pēc ilgajiem lietiem un vēja, dabas brīnums - sniegs klāja zemi. Bērni pārbaudīja, cik tas ir dziļš un viegls. Viņi vēla lielas, baltas bumbas un pa sniega takām meklēja apslēpto mantu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Meteņdiena "Bitītē"15.02.2018

9.februārī Bebru  pagasta pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" skolotājas, bērni un darbinieki devās uz  V.Jākobsona muzeju "Galdiņi", kur plašajā pagalmā sagaidījām Meteni. Kad īsti senie latvieši ir svinējuši ziemas perioda ievērojamāko dienu nav zināms. Metenim katru gadu datums mainās un tas ir saistīts ar Saulītes gaitu. Tiek uzskatīts, ka Meteņa diena ir 7 nedēļas pirms Lieldienām - otrdienā. Metenis ir pirmās atvadas no ziemas, kad jau sāk domāt par lielajiem pavasara darbiem.

Ciemos atnākušais Metenis lielījās, bērni pretī. Braucām ar ragaviņām, ēdām pīrāgus (paldies skolotājai Vinetai Grinšponei), dzērām siltu tēju. Visi gatavojāmies lielajam burtu mācīšanās priekam, jo bērniem Meteņdienā jāēd šņukurs vai cūkas kāja, tad labi mācēs rakstīt.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Ballīte "Lauku sētā"15.02.2018

Klāt karnevāla laiks, kad ļaudis pārģērbjas un ļaujas jautrībai. Vēsture liecina, ka masku valkāšana kļuva populāra 16.gadsimtā. Masku valkāšanas tradīcijas atšķiras dažādos laika periodos un sabiedrības slāņos. Arī mums brīvāk darboties maskās, tāpēc 31.janvārī pirmsskolas izglītības iestādē "Bitītē" valdīja mūzikas, deju, masku parādes un līksmība. Visi devās  uz "Ballīti lauku sētā". Īstais lauku sētas saimnieks  dodas uz pilsētu, bet pa to laiku sētas pieskatīšana un sargāšana uzticēta sunim Bingo (skolotāja N.Mateša) un pelēkajam runcim Murim (skolotāja A.Ādamsone). Draugiem šis darbiņš labi padevās, jo abi nolēma lauku sētā rīkot ballīti. Un tā sākās visu grupiņu priekšnesumi, masku izrādīšana ar žestiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

PII "Bitīte" pateicība03.01.2018

Ziemassvētki un Jaunais gads ir brīnumu, dāvanu un negaidītu pārsteigumu saņemšanas laiks. 2017. gada nogalē pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" darbiniekus pārsteidza lielie Rūķi ar dāvanām.

Paldies par sagādāto Ziemassvētku prieku Daigai Andersonei un viņas draugu kopai "Riekstiņciema Rūķi", SIA "Ziedi" - Lailai Āriņai un Arvim Unguram, SIA "Vinnis"@ SIA "Livonija" - Lienei Nolbergai.

Novēlam, lai domās ir labestības zelts, bet rokās dāsnuma sudrabs! Lai radošs, darbīgs un veiksmīgs Jaunais gads!

  PII "Bitīte" darbinieki

printēt

Miķeļdiena "Bitītē"29.09.2017

Steidzīgiem soļiem ir pagājusi vasara. Arī pirmais rudens mēnesis – septembris jau ieripo oktobrī. Klāt Miķeļdiena. PII "Bitīte" Miķeļdienu svinējām 27. septembrī. Katras grupiņas bērni, skolotājas un skolotāju palīgi iejutās interesantās rudens noskaņās. Paldies par čaklo darbu! Katrā grupas telpā darbojās dažādas darbnīcas:

1. grupa - "ĀBOLĪŠI, SĀRTVAIDZĪŠI"; 2. grupa - "DĀRZEŅU PĀRVĒRTĪBAS"; 3. grupa - "PAGRABIŅŠ"; 4. grupa - "MEŽĀ".

Visa pirmsskolas izglītības iestāde dūca un sanēja. Tika taustīts, smaržots, salīdzināts, garšots, zīmēts, dziedāts,  dejots. Liels paldies visu grupiņu vecākiem par lielo atsaucību un vēlmi dalīties ar rudens dāsno devumu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (25)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top