Lieldienu zaķis apciemo draugus "Bitītē"29.04.2019

Saulīte rotājas un siltie saules stari sasilda visu pasauli. Putni skanīgi dzied un vītero, pāri Bebru pagastam spārnus vēzējot pārlido zosu bari. 24.aprīļa rītā pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" apkārtnē rosījās veikls zaķis. "Bitītes" bērni stāsta: "Tikai Ceturtajās Lieldienās pie mums ciemojas košais Lieldienu zaķis!" Sportiski veiklais zaķis visus bērnus aicināja uz jampadraci, uzdodot dažādus uzdevumus. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Sadzied un sadanco Vecbebros15.04.2019

Sanāks kopā draudziņi,

Dziesmiņas dziedās, skaļi smies,

Mazajām kājelēm dancīti skries.

Klāt pavasaris! Tikko aizvadīts gadskārtējais pirmsskolu izglītības iestāžu koncerts. Pirmsskolas izglītību Kokneses novadā var apgūt PII "Gundega", Kokneses internātpamatskolā - attīstības centrā, Pērses sākumskolas pirmsskolas grupās, PII "Bitīte". Bērni un pieaugušie no šīm mācību iestādēm šajā gadā pulcējās Vecbebros, lai uz lielās tehnikuma skatuves izdziedātu, izdejotu un izspēlētu pavasari. 10. aprīlī  Vecbebru tehnikuma kompleksa telpās visus māksliniekus sagaidīja pirmie pavasara vēstneši, kas modušies no ziemas miega: vardīte (skolotāja N.Mateša) un bitīte (I.Atraste). Lai izjustu kopību ar koncerta vadītājiem, bija iespēja fotografēties lielajā foto rāmī "Mūsos katrā dārgums mīt…". Un tad jau pēc nelielas iesildīšanās skanēja koncerta atklāšanas kopdziesma "Sanāks kopā draudziņi" (M.Bičukas vārdi un mūzika). Katram kolektīvam bija jāsagatavo trīs priekšnesumi. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

PII "Bitītes" bērni "Zaļās jostas" reģionālajā konkursa skatē03.04.2019

Saulainajā 2. aprīļa rītā pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" 3. un 4.grupas izveidotā "Dabas komanda" devās uz Rēzeknes 4. vidusskolu, lai piedalītos "Zaļās jostas" rīkotā konkursa "Es sāku ar sevi – Tīrai Latvijai" Latgales reģionālajā konkursa skatē. Šoreiz konkursantiem bija jāprezentē videi draudzīgi un stilīgi veidoti maisiņi.

Kopā ar mums brauca arī Pļaviņu novada PII "Jumītis" grupas "Magonīte" komanda. Konkursu vērtēja žūrija: Ogres valsts tehnikuma Dizaina un Mākslas nodaļas pasniedzēja Baiba Astra, Valsts Izglītības satura centra Vispārējās izglītības departamenta nodaļas vadītājas vietniece Liene Zeile, otrreizējo izejmateriālu somu dizainere un zīmola 3windknots radītāja Sigita Trukšāne,  biedrības "Latvijas Zaļā josta" projektu direktore Aija Caune, Rēzeknes pārvaldes izglītības speciāliste. Konkursa darba prezentācijā visi dalībnieki tika iepazīstināti ar "DABAS KOMANDU" un tās moto. Pastāstījām no kāda materiāla izgatavots stilīgais, interesantais auduma maiss, atraktīvi demonstrējam somas un maisiņu  pielietojumu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

"Bitītes" bērni ir par tīru Latviju22.03.2019

Sauklis –"Tīrai Latvijai", atbilst tam, ko vēlas ikviens no mūsu pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" bērniem. Mazie dabas pētnieki ar aizrautību iepriekšējos gados darbojās "Cūkmena" programmā, lai padarītu mūsu apkārtni tīrāku un videi draudzīgu.  Uzzinot par "Zaļās Jostas" rīkoto  konkursu "Es, sāku ar sevi - Tīrai Latvijai!", bērni ar lielāko prieku vēlējās tajā piedalīties. 3.un 4. grupas izglītojamie kopā ar skolotājām radoši domāja un plānoja, kā varētu izgatavot videi draudzīgus, ērtus un stilīgus maisiņus. Nolēma tos gatavot no dažāda veida audumiem. Uzdevums nebija no vieglajiem, jo bija jāmēra, jāgriež, jāšuj, jāpin, jālīmē ar karsto līmi, bet mazajiem pirkstiņiem tas bija pa spēkam. Pirmsskolas izglītības iestādes “Bitīte” bērniem un kolektīvam "Dabas komanda" prezentēja savus gatavotos maisiņus, kuri paredzēti dažādiem pārtikas produktiem un precēm. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)

Aicina pieteikt bērnus pirmsskolas izglītības iestādē "Bitīte" Bebru pagastā05.03.2019

Pirmsskolas izglītības iestāde "Bitīte" aicina vecākus pieteikt bērnus, kuri neapmeklē bērnudārzu. Bērnus uzņem pieteikšanās secībā, vietu skaits ierobežots.

Iesniegumus pieņem katru dienu no plkst.9:00-16:00 Kokneses novada Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestādē "Bitīte".

Tālrunis uzziņām: 65164242

printēt

Meteņos atvadās no ziemas24.02.2019

Latviešu gadskārtā Meteņus svin starp Ziemassvētkiem un Lieldienām, pēc Gregorija kalendāra 6.februārī. Meteņi ir zīme, ka ziema iet uz beigām un tuvojas pavasaris. Saulīte arvien spožāk silda un kausē ledu, gaisā virmo pavasara elpa. Meteņos ir pēdējā budēļos iešana.

 19. februāra rītā bērnudārza "Bitīte" pagalmā pulcējās jautri ķekatnieki, lai dzītu projām ziemu. Diena bija apmākusies un vējaina, bet pēc Meteņa izdarībām saulīte tomēr tika pamodināta. Meteņa lomā iejutās skolotāja Lauma Rudzone, bet saimnieces lomā skolotāja Vineta Kalniņa.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Planetārijā izzina dabas pasauli24.02.2019

19. februārī pirmsskolas izglītības iestādē "Bitīte" audzēkņiem bija iespēja iepazīties ar pārvietojamo planetāriju - sfērisku kino 3D formātā ar izglītojošu un interesantu programmu.

Neparastajā kino seansā tika demonstrētas filmas "Viktora un Garu piedzīvojumi" un "Kaluokahina. Apburtais rifs", kas zinātniskā, bet mazajiem skatītājiem saprotamā veidā vēstīja par dabas brīnumaino pasauli.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)
back to top