faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Specbalva zīmējumu konkursā ''Mans draugs Vitamīns''02.04.2013

Laikā, kad tik daudz šķaudām, klepojam un cīnāmies ar temperatūru, ģimenes portāls mammamuntetiem.lv un AS "Rīgas farmaceitiskā fabrika"aicināja bērnus piedalīties zīmējumu konkursā "Mans draugs Vitamīns".

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Kokneses novada PII Sporta svētki

05.03.2013 - 00.00.0000

5. martā Kokneses Sporta hallē Lapsa, Zaķis, PII „Gundega” sporta skolotāja I. Briģe un PII MA vadītāja I. Požarska pulcēja 120 mazos sportistus no novada pirmsskolas izglītības iestādēm. Svētku dalībnieki pēc parādes piedalījās dažādās disciplīnās – bumbiņas mešanā tālumā, skrējienā uz laiku, bumbiņas mešanā mērķī, tāllēkšanā no vietas.

Visu iestāžu 6 – 7 gadus vecie bērni jauktās komandās kopā ar pedagogiem sacentās jautrās stafetēs, kur uzvarēja prieks un draudzība.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Konkursa „Teci, teci, valodiņa” pusfinālā stāstnieki satiekas Bebros

23.11.2012 kur : Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

23. novembra pēcpusdienā Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestādē „Bitīte” tecēja valodiņa kā burbuļojoša upe, kurā satek visi mazi avotiņi un urdziņas. Mājīgajā „Bitītē” uz stāstnieku konkursa „Teci, teci, valodiņa” pusfinālu pulcējās jaunie stāstnieki – skolas bērni no Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas, Bebru internātvidusskolas, Bebru pamatskolas un Lielvārdes pamatskolas, lai noskaidrotu, kurš šogad kļūs par Mazo un Lielo stāstnieku, kurš 1. decembrī piedalīsies konkursa finālā Rīgas Latviešu biedrības namā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (25)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top