faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Sveču un svečturu izstāde PII „Bitīte”

02.02.2014 kur : Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

Februāri dēvē par Sveču mēnesi un 2. februārī svin Sveču dienu. Sveču dienas paraža - sveču liešana, lai tās gaiši degtu.

Pirmsskolas izglītības iestādē ,,Bitīte” laikā no 3. - 7.februārim bija aplūkojama sveču un svečturu izstāde, kuru izveidoja ar bērnu vecāku un darbinieku līdzdalību. 3.februārī izstādi svinīgi atklāja apmeklētājiem. Tajā bija apskatāmas dažādu formu, krāsu, faktūru un materiālu sveces - bišu vaska, figūrveida, peldošās, želejveida, smaržīgās u.c.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Teņa danči "Bitītē"

21.01.2014 kur : Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

Dej mani jērēni, Dej sivēnēni; Ij es pati deju, Tenīsiņa vakarā. Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestādē "Bitīte" 16. janvārī par godu cūku aizbildnim un sargātājam Tenim, svinēja Teņa dienu.

Šīs dienas gaviļnieks ir ne tikai cūku aizgādnis, bet arī citu sīko mājlopu sargs. Viens no Teņa dienas ticējumiem latviešu folklorā vēsta, ka šajā dienā visiem jādejo, lai nākamajā gadā būtu žirgti sivēni. Teņa dančus dancoja visas grupiņas, vēl lustīgākai noskaņai „Bitītes" bērniem pievienojās Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas 1.klases skolēni ar skolotāju Sanitu Šiballo. Mūzikas pavadībā bērni izdancojās no sirds - viena no daudzajām latviešu tautas gadskārtu tradīcijām aizvadīta godam!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Veicināšanas balva Putras programmā02.12.2013

Bebru internātvidusskolas skolēni un PII ''Bitīte'' audzēkņi septembra mēnesī piedalījās projektā Putras programma skolās (bērnudārzos), tā īstenotāji bija aģentūra ''Precipio Konsultācijas'', kuri aktīvākajām klasēm (grupām) solīja veicināšanas balvas.

Novembra pēdējā nedēļā abi kolektīvi saņēma Pateicības rakstus un papildus balvas - putras paciņas - par aktīvu dalību Putras programmā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

PII „Bitītes” bērni iepazīst Ojāra Vācieša daiļradi

28.11.2013 kur : Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

Novembris ir Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša mēnesis. 1933. gada 13. novembrī dzejnieks nāca pasaulē, bet 1983. gadā, neilgi pēc savas 50. dzimšanas dienas, 28. novembrī, aizgāja mūžībā. 28. novembrī Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" zālē pulcējās visu grupu bērni, lai piedalītos dzejnieka Ojāra Vācieša atceres pasākumā "Astoņi kustoņi". Pasākuma vadītāja iepazīstināja ar izcilā dzejnieka dzīvi un daiļradi. Bērni aplūkoja autora veltītās grāmatas bērniem: "Kabata", "Sveču grāmata" un "Astoņi kustoņi", kā arī grāmatas, kurās apkopoti vairāku autoru darbi. Izjusti un ar prieku 3. un 4. grupiņas zēni un meitenes skandēja dzejoļus no šīm Ojāra Vācieša grāmatām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

PII „Bitīte” bērni Bebros svin Latvijas valsts dzimšanas dienu

14.11.2013 kur : Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

14. novembrī svētku pasākumā „Mana Latvija” pirmsskolas izglītības iestādes „Bitīte” bērni uzzināja daudz jauna par Latvijas valsts dzimšanas dienu un mūsu valsts simboliem: himnu, karogu, ģerboni. Svinīgi tika nodziedāta Latvijas valsts himna. Ar prieku zēni un meitenes skandēja novembra mēneša jubilāra Ojāra Vācieša dzejoļus un latviešu tautasdziesmas, apdziedāja ūdeņus, mežus, laukus un pilsētas, visu ar ko lepojas Latvija.

Arī „Bitītes” bērni Latvijai novēl:

DAUDZ LAIMES DZIMŠANAS DIENĀ!

PII „Bitītes” informācija un foto

Putras programma bērnudārzā „Bitīte”08.10.2013

Bērnudārza „Bitīte” audzēkņi piedalās Putras programmā un konkursā „Kļūsti stiprs un drosmīgs kā Herkuless”. Programmas ietvaros grupiņās notika dažādas aktivitātes – Putras stundas, krustvārdu mīklas minēšana, iepazīšanās ar profesoru Graudu, Olimpiskās putras vārīšana „Bitītes” pagalmā. Radoši darbojoties, bērni ir izzinājuši, kā no grauda top putraimi un cik ir veselīgi pārtikā lietot graudaugus.

Bērnudārza „Bitīte” audzēkņi ir ļoti čakli darbojušies Putras programmā un 10. oktobrī - Starptautiskajā Putras dienā, uzstāsies ar savu konkursa priekšnesumu Bebru internātvidusskolā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

PII ''Bitīte''2.grupa un audz. Nellija Mateša cīnās par galveno balvu 300ls! Palīdzi arī Tu!12.09.2013

Ienāc : http://www.omega-pharma.lv/ spied-PEDAGOGIEM- un atrodi šo bildi - mazos ķiparus ar mošķīšiem, spied uz tās un autorizējies, izmantojot ''draugiem.lv'' un ''facebook''. Balso katru dienu, ja iespējams, abos variantos un iesaki to darīt arī citiem!

Rezultātus uzzināsim 16.oktobrī!

Galvenā balva un mūsu kopīgais mērķis 300ls!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top