faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Veselības dienu svin Meža parkā

03.10.2014 kur : Vecbebru Mežaparka estrāde

Rudens Rūķis Miķelis šajā rudenī aicināja pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" bērnus, skolotājas un auklītes doties svinēt Veselības dienu Meža parkā. Veselības dienas uzdevums ir nostiprināt bērnu veselību, norūdīt un pilnveidot kustību prasmi. Ejot uz Meža parku, bērni vēroja un uzzināja daudz jauna par apkārtējo vidi, dabas skaistumu un saudzēšanu. Mazie svinētāji Rudens Rūķim Miķelim parādīja, ka ir ņipri un kustīgi dažādās stafetēs, kopējās rotaļās, dejās, patīk dziedāt un var tikt galā ar dažādiem darba uzdevumiem. Svaigais gaiss rosināja uz veselīgas zāļu tējas baudīšanu. Īpaši gardi bija follijā ceptie kartupeļi!

printēt Lasīt visu ziņu

Pirmsskolas izglītības iestādē ,,Bitīte'' - ,,Visi vingro ,vingro visi!''29.09.2014

Gatavojoties Olimpiskajai dienai, bērni noskaidroja, kas ir handbols. Zēni un meitenes aplūkoja dažādu sporta veidu bumbas un radoši strādājot - zīmējot un līmējot, pagatavoja handbola bumbas. 26.septembrī pulksten 10 visu četru grupiņu bērni pulcējās uz kopīgu rīta vingrošanu. Pēc vingrošanas mazie sportotāji pulcējās zālē, lai piedalītos bumbas mešanā mērķī un veiklības stafetē. Bērni priecājās, ka šajās stafetēs piedalījās arī skolotāju palīgi - auklītes, skolotājas un „Bitītes” vadītāja. Olimpiskā dienā gan bērnus, gan pieaugušos gaidīja pārsteigums - ieradās Lācis, līdzi atnesdams krāsainus balonus, pildītus ar konfektēm, un Olimpiskās komitejas diplomus par piedalīšanos Olimpiskajā dienā.

PII „Bitīte” informācija un foto

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

„Bitītē” rotājas rudens

08.09.2014 - 12.09.2014 kur : Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" zālājā no 8. līdz 12. septembrim tapa ziedu un dažādu kompozīciju izstāde. Ar mazo „bitīšu” un viņu vecāku atsaucību, izdomu un čaklajām rokām rudens skaistākie ziedi rotājas „dārziņa” pagalmā un priecē lielus un mazus. Bērni kopā ar vecākiem, skolotājas ar bērniem šajās dienās iepazina ziedu smaržu, krāsu pasauli, ziedu nosaukumus, uzzināja daudz jauna par ziedu saudzēšanu un izmantošanu.

Noslēgumā katrā grupā notika jautrais brīdis "Ziedu valstībā".

Daudz laika un uzmanības jāvelta mazajam cilvēkam, lai iepazīstinātu ar dažādām svarīgām pasaules lietām, gudrībām un skaistumu!

PII "Bitīte" informācija

Cienīsim un mīlēsim savu valodiņu!

24.02.2015 kur : Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

Smejat ļaudis dziesmiņai,Nesmejat valodai. Dziesmiņ man izdomāta, Valodiņa Dieva dota! Dzimtā valoda uztur piederību savas tautas un valsts tradīcijām. Parasti tā ir pirmā valoda, kuru apgūst bērnībā mājās, ģimenē un kuru prot vislabāk, un tā ir dzimtā valoda. Cienīsim un mīlēsim savu valodiņu!

Kāpēc mēs runājam par valodu? Jāatceras, lai kādā zemē dzīvotu ģimenes ar bērniem - jārunā dzimtā valodā. 21.februāris ir starptautiskās dzimtās valodas diena.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

Noslēdzies NORDEKA un DinamoRīga bērnu zīmējumu konkurss17.02.2015

Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas 7.klases skolēni, kā arī PII "Bitīte" 2.grupas kolektīvs un 4.grupas audzēkne Estere Riekstiņa piedalījās Nordeka un DinamoRīga rīkotajā bērnu zīmējumu konkursā "Es dodos uz Dinamo Rīga spēli savā sapņu autobusā".

Kopumā konkursam iesūtīti bija aptuveni 300 darbiņi, rīkotājiem izvēlēšanās prasījusi tiešām ilgu laiku un pūles,jo katrs zīmējums šķitis īpašs.Visi bijuši ļoti patīkami pārsteigti,cik daudz bērnos ir fantāzijas un izdomas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

Metenim novēl sportisku garu!

06.02.2014

Meteņi ir seni latviešu pavasara gaidīšanas svētki, kurus svin pašā ziemas vidū - 45 dienas pēc Ziemassvētkiem. Šī diena ir pagrieziena brīdis no ziemas uz pavasari, visas izdarības vērstas, lai veicinātu auglību.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Danču diena „Bitītē”

15.01.2015 kur : Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

Ar Teņa dienu sākas ziemas vidus un var sākt jau skatīties uz pavasara pusi. Arī pirmsskolas izglītības iestādes ,,Bitīte' 'bērni 15.janvāra pēcpusdienā dancoja un dziedāja, cieši turoties rindā viens aiz otra, jo ticējumi vēsta - šajā dienā daudz jādanco! Mēs šo dienu dēvējam par ,,Danču dienu''!

PII „Bitīte” informācija

Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top