Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/pii_bitite/ziemas_prieki_bitite
Drukas datums: 14:14:58 23.04.2021

Ziemas prieki "Bitītē"

21.01.2021

img_20210121_wa0019.jpgBeidzot klāt ilgi gaidītā ziema, kad bērni baudā tās priekus - pikojoties, veļot sniegavīrus, veidojot cietokšņus, saldējot ūdeni dažādās formās, braucot no kalniņa, slēpojot  un vienkārši pastaigājoties svaigā gaisā. Katrs izvēlas sev tīkamāko un piemērotāko  nodarbi laika apstākļiem. Visu janvāra mēnesi eksperimentējam, priecājamies par ziemas baltumu un saltumu.

21. janvārī pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" pagalmā katra grupa pulcējās noteiktajā laikā, lai Pingvīna (skolotāja I. Atraste ) vadībā piedalītos organizētajās aktivitātēs. Lai arī šajā dienā ik pa mirklim lija sīks lietutiņš, tas netraucēja baudīt ziemas priekus. 

Veselības un fiziskās aktivitātes mācību jomas mērķis ir, lai bērni ar prieku iesaistās fiziskajās aktivitātēs, lai veido veselīga dzīvesveida ieradumus. Sporta jomā caurviju prasmēm attīsta kritisko domāšanu un problēmrisināšanu, pašvadītu mācīšanos, pilsonisko līdzdalību, jaunradi, uzņēmējspēju un sadarbību. Visas šīs caurviju  prasmes bija ievītas Pingvīna dotajos uzdevumos.

 Prieks, veselība, drošība, uzmanība, piesardzība, spēks, veiklība, līdzsvars - tas viss ir nepieciešams, lai bērni justos labi. Dažādās kustību aktivitātēs jāizvairās no traumatisma, tas nozīmē, ka jāievēro drošas pārvietošanās drošības noteikumi, lai mums izdotos ievērot  piesardzību. Gandarīti par medaļām, smaidīgi, sārtiem vaigiem bērni pēc sportiskajām aktivitātēm Pingvīnam teica : "Paldies, bija tik jautri un interesanti!"

Visi dosimies dabā, lai šajā laikā rastu prieku un stiprinātu veselību. Priecāsimies par ziemu!

PII "Bitīte" informācija un foto