Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/pii_bitite/sporta_aktivitates_bitite
Drukas datums: 00:46:47 31.05.2020

Sporta aktivitātes "Bitītē"30.09.2019

Piektdien, 20.septembrī pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" zālē pulcējās bērni, lai aktīvi vingrotu un piedalītos  pasākumā Olimpiskā diena 2019 ar devīzi "Tu vari, ja tu dari". Katrs izglītojamais centās kustēties un gūt sev prieku dziesmas pavadījumā. Šo vingrojuma kompleksu vingroja visā Latvijā. Veselības un fiziskās aktivitātes mācību jomas pratību pamatu apgūšanai bērnam jāattīsta kustību pamatprasmes – skriešana, lēkšana, mešana, iešana. Lai bērni šajā olimpiskajā dienā izkustētos no visas sirds -sporta skolotāja I. Atraste organizēja arī kustību rotaļas.

Fiziskās aktivitātes ieteicams organizēt svaigā gaisā.  Laikā no 23.- 30.septembrim, kad visā Latvijā notiek Eiropas sporta nedēļa, arī mēs  25.septembra rītā devāmies uz Vecbebru stadionu.

Katra fiziska aktivitāte neatkarīgi no vecuma samazina saslimšanas risku ar daudzām slimībām, rūpējoties jau no mazotnes par veselīgu dzīvesveidu mēs to varam novērst. Sportošana ikdienā ir svarīga, lai gūtu prieku, enerģiju un saglabātu veselību. Stadionā visi izglītojamie sacentās skriešanā, mešanā, veiklības stafetēs. Pēc pasākuma 4. grupas bērni palīdzēja sakārtot sporta inventāru un paspēja vēl nofotografēties ar karavīriem no Kanādas, kuriem pie stadiona bija neliels atpūtas brīdis militārajās mācībās "Sudraba bulta".

PII "Bitīte" informācija un foto