Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/pii_bitite/rudens_tirgus_bitite
Drukas datums: 00:06:23 31.05.2020

Rudens tirgus "Bitītē"30.09.2019

Pirmdien, 23.septembrī, iesākās astronomiskais rudens. Tas bija aukstākais rīts pēc vasaras karstajām dienām. Salna pārsteidza visus, tagad tikai mums  atliek priecāties par rudens  iekrāsotajām lapām. Rudens ir ražas novākšanas laiks, kad ikviens ir priecīgs par sarūpēto pagrabā.

Ceturtdien, 26.septembrī, pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" zālē pulcējās bērni, lai priecātos par rudens veltēm: ziediem, ražu, dažādiem pašdarinātiem veidojumiem, kuros izmantoti dabas materiāli. Pirms visiem Rudens tirgus notikumiem 3.un 4.grupas bērni paši sakārtoja tirgus galdus un savai precei noteica cenu, vērtībā no 1-5 (kastaņi vai zīles). Pēc atklāšanas pasākuma, kurā bērni dziedāja, dejoja, spēlēja mūzikas instrumentus, katra grupa devās noteiktā secībā uz "Rudens darbnīcām". Rudens rūķa palīdze Krāsiņa māsiņa vēroja, kā tiek izpildīti visi darbi. Atgriežoties no darbnīcām, sākās lielā tirgošanās.

Pasākums sagādāja prieku pašiem pārdevējiem par preces pieprasījumu un pircējiem par nopirkto preci. Dažiem bērniem ļoti labi izdevās tirgošanās. Paldies vecākiem par kopīgi ar bērniem sagādātajām tirgus precēm!

  27. septembrī 4. grupas bērni devās uz lielo RUDENS GADATIRGU PII "Gundega" Koknesē. Gadatirgus norisēs piedalījās bērni no visa Kokneses novada. Priecājamies par kopā būšanu!

PII "Bitīte" informācija un foto