Lapas karte
AA+A++
A AAA

Pirmsskolas pedagogi dalās pieredzē

08.03.2020

attachment14_7_1.jpgPirmsskolas izglītības iestādē "Bitīte" 13.februāra rītā pulcējas pirmsskolas skolotājas no Pērses sākumskolas pirmsskolas grupas, un Kokneses pirmsskolas izglītības iestādes "Gundega".

Pedagogi dalījās pieredzē par to, kā mēs - pirmsskolas izglītības iestāde "Bitīte" redzam un realizējam mācību darba saturu kompetenču ietvaros.

Mūsu 1.grupas bērni sagaidīja viesus kopā ar skolotājām A. Miezīti, N. Matešu un skolotāja palīgu M. Čudari. Rotaļnodarbībā  bērni  darbojās ar lielu interesi, spēja būt draudzīgi, sadalīt un izvēlēties sev vēlamo lietu. Šajā rotaļnodarbībā tika veicinātas personības attīstības jomas – sociālā mācību joma, valodu mācību joma, kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā mācību joma, tehnoloģiju mācību joma.

Pagājušā gadā februāra mēnesī ciemojāmies PII "Gundega", kur vērojām 5-6gadīgu bērnu rotaļnodarbību un apguvām citu kolēģu pieredzi.

Ciemiņus iepazīstinājām ar iestādes darbu grupās, aicinājām aplūkot izglītojamo radošos darbus, telpu noformējumu un pedagogu gatavotos metodiskos materiālus. Viesus priecējām ar muzikālu priekšnesumu, rosinājām arī pedagogu piedalīšanos dažādās aktivitātēs. Viena no tām bija gatavošanās 14. februāra - Draugu ballītes pastam, jo tika gatavoti  apsveikumi, lai iepriecinātu mazos draugus un dārziņa darbiniekus.

Bijām priecīgi būt kopā ar Kokneses novada pirmsskolas pedagogiem.

PII "Bitīte" informācija un foto

 

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top