AA+A++
A AAA

PII "Bitīte" ziedo "Drosmes kastei"

03.12.2020

img_20201203_wa0004.jpgPirmsskolas izglītības iestāde "Bitīte" pirmo gadu piedalās akcijā "Drosmes kaste". Akcijas "Drosmes kaste" pamatideja ir aicinājums ziedot rotaļlietas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Onkoloģijas pacientiem.

Kaste ir piepildīta ar daudz dažādām rotaļlietām un spēlēm, kuras mazie pacienti pēc procedūrām un manipulācijām var saņemt kā drosmes apliecinājumu. Bērni dodas pie kastes un izvēlas sev iepatikušos dāvaniņu. Mūsu dāvinājums daudziem palīdzēs veikt nepieciešamās, sāpīgās procedūras. 

Bērniem uz Rīgu aizceļoja rakstāmpiederumi, dažādas grāmatas, puzles, spēles, burbuļpūšamie, mašīnas, lelles un sadzīviskas lietas.

"Drosmes kasti" palīdzēja piepildīt bērnu vecāki un darbinieki, vēlot mazajiem drosminiekiem ātrāk izveseļoties. Pagājušajā gadā kopā ar vecākiem prieku radījām Iršu ĢAC "Dzeguzīte" pieaugušo sociālās aprūpes nodaļas vecļaudīm, bet šogad viens no labajiem darbiem – sarūpēts prieks bērniem, kuri ārstējas slimnīcā.

Paldies visiem labajiem cilvēkiem, kuri ir paveikuši lielisku darbiņu, sasildot kādu skumju sirsniņu, novēlot nepārstāt sapņot, ticēt labajam.

PII "Bitīte" informācija un foto

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top