faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

PII „Bitīte” Vides svētkos Tērvetē15.06.2018

25.maija rītā agri no rīta PII "Bitīte" pagalmā  ieripoja melns autobuss. Bērni un vecāki pulcējās, lai dotos uz Zaļās jostas Vides svētkiem "TĪRAI LATVIJAI" Tērvetē. Šāda veida Noslēguma pasākumā piedalāmies pirmo reizi, kaut gan makulatūras konkursā mērojamies kilogramiem un tonnām  jau trešo gadu. "Zaļā josta" piešķir otru elpu 1049 tonnām makulatūras, lai šo daudzumu savāktu konkursā  piedalījās  379 izglītības iestādes no visas Latvijas .

LVM dabas parka Tērvetē jaunā daļa -"Kurbada zeme" sagaidīja lielus un mazus meža pētniekus un saudzētājus, lai vairāk izzinātu un pazītu mežu dabā. Sadarbojoties ar AS "Latvijas valsts meži",  Vides svētki notika pasākuma "Latvijas Meža dienas" ietvaros.

Šī bija patiesi īpaša diena, jo prieku sagādāja Vides svētku svinīga atklāšana ar dalībnieku apbalvošanu. Dalībniekus priecēja Agnese Rakovska un Miks Dukurs. Kopā ar čaklajiem bērniem bija Ezis Jostiņš un arī pats Cūkmens. Varam lepoties, ka mazie "Bitītes" saimes pārstāvji labi prata dziedāt un dejot "Cūkmena detektīvi" programmā apgūto. Mūsu pirmsskolas izglītības iestādes ,,Bitīte’’ audzēknis Valters ar savu ģimeni kopā savāca 4 tonnas makulatūras. Valters ir desmit aktīvāko audzēkņu – individuālo makulatūras vācēju vidū, pēc kārtas sestais. Pateicoties Valtera ģimenei, saņēmām no "Līgatnes papīra" dāvinājumu - 9 pakas A4 biroja papīru. Paldies ikvienam, kurš atbalstīja makulatūras vākšanu! Dāvinājumā saņēmām "Atlaižu karti" Līgatnes dabas takas, Rīgas Nacionālā  zooloģiskā dārza, Pūres šokolādes muzeja, maizes ceptuves "Lāči" apmeklējumam. Rudens pusē atkal varēsim doties tālā ekskursijā.

Pasākuma laikā centāmies nopelnīt brīvbiļeti visa LVM dabas parka Tērvetē apmeklējumam. Lai balvu iegūtu, bija jāizvēlas 10 darbnīcas no visām vairāk kā 84  kopā. Tas nemaz nebija tik viegli! Par darbošanos ieguvām atzīmes sirsniņas veidā, kas tika uzspiestas uz īpašas uzdevuma lapas. Sirsniņas savācām, bet spožā saule un spēka izsīkums līdz Pasaku un Rūķīšu mežam liedza nokļūt.

Nenogurstošie  bērni ar skanīgām dziesmām devās mājup, lai savus piedzīvojumus izstāstītu brāļiem ,māsām un tētiem.

Lai katra ģimene iestāda savā sētā koku! Mēs vēlamies dzīvot zaļā Latvijā!

PII "Bitīte" informācija un foto

Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top