PII "Bitītē" bērni apguvuši "Džimbas drošības programmu”18.04.2018

17. aprīlī Bebru pagasta PII "Bitīte" 4. grupas bērni posās noslēguma pasākumam - mazajam izlaidumam "Džimbas drošības programma", jo vairākās nodarbībās tika apgūtas tēmas par bērnu drošību ģimenē un sabiedrībā. Interesanti un atraktīvi nodarbības vadīja Daiga Andersone, kura nodibinājumā "Centrs Dardedze" apguvusi apmācību - preventīvās metodes vardarbības pret bērnu novēršanai "Džimbas deviņu soļu drošības programmā".  4. grupas bērni iepazina šādas tēmas: "Esi sveicināts –mani sauc Džimba", "Drošība", "Mans ķermenis", "Emocijas", "Pieskārieni", "Bīstamie cilvēki", "Satikties ar svešinieku", "Noslēpumi", "Mani palīgi".

Džimba māca bērniem personiskās drošības iemaņas attiecībās ar vienaudžiem, pieaugušajiem, pazīstamiem un svešiem cilvēkiem, lai mazinātu risku kļūt  par pāridarījuma upuriem. Izglītojamie apguva prasmes, lai pasargātos no vardarbības riskiem un zinātu, kā rīkoties. Bērniem atgādināja par to, ka ķermenis ir kaut kas īpašs, kas pieder tikai un vienīgi viņiem, par to, kas ir labs un slikts pieskāriens un, ka ir lietas,  ko nevajadzētu turēt noslēpumā.

Pirms apliecību izsniegšanas visi kopīgi atkārtoja Drošības likumus un tad jau ballīte varēja sākties. Bērni noslēgumā saņēma apliecību un mapīti ar materiāliem, jo arī mājās varēs  pastāstīt par iegūtajām zināšanām brāļiem, māsām un vecākiem.

Paldies PII "Bitīte" vecāku padomes priekšsēdētājai Daigai Andersonei, jo katrs  vecāks un arī skolotājs vēlas, lai bērni izaugtu dzīvei sagatavoti.

PII "Bitīte" informācija

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top