faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Miķeļdiena "Bitītē"29.09.2017

Steidzīgiem soļiem ir pagājusi vasara. Arī pirmais rudens mēnesis – septembris jau ieripo oktobrī. Klāt Miķeļdiena. PII "Bitīte" Miķeļdienu svinējām 27. septembrī. Katras grupiņas bērni, skolotājas un skolotāju palīgi iejutās interesantās rudens noskaņās. Paldies par čaklo darbu! Katrā grupas telpā darbojās dažādas darbnīcas:

1. grupa - "ĀBOLĪŠI, SĀRTVAIDZĪŠI"; 2. grupa - "DĀRZEŅU PĀRVĒRTĪBAS"; 3. grupa - "PAGRABIŅŠ"; 4. grupa - "MEŽĀ".

Visa pirmsskolas izglītības iestāde dūca un sanēja. Tika taustīts, smaržots, salīdzināts, garšots, zīmēts, dziedāts,  dejots. Liels paldies visu grupiņu vecākiem par lielo atsaucību un vēlmi dalīties ar rudens dāsno devumu.

Ik  pa brīžam bērnus apciemoja Garausis (Dzintra Stārastiņa)un pats Miķelis (Velga Gredzena).Un  tā pēc aktīvas darbošanās visi satikāmies zālē, kur izdancojām un izdziedājām rudenīgas dziesmas un dejas. Meža zvēri – lācis, vāvere, ezis un, protams, zaķis Garausis aktīvi līdzdarbojās pasākumā un stāstīja par savu noskaņu sagaidot rudeni un gatavojoties ziemai. Vāverīte kā cienastu bija sarūpējusi riekstus, ezis – cepumus  "sēnītes –pūpēdīšus", bet zaķis Garausis ābolu grozus. Bagātīgi un dāsni  kā jau Miķeļdienā pieklājas.

 Lai visiem gaiši un priecīgi svētki!

 Velga Gredzena,

PII "Bitīte" mūzikas skolotāja

Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top