Mana ģimene ir mana mīļā sirsniņa15.05.2019

Šajā gadā, savienojot skaistos svētkus - Mātes dienu un Ģimenes dienu, pirmsskolas izglītības iestādes "Bitītes" kolektīvs 10. maijā posās lielam pasākuma koncertam Vecbebru tehnikuma lielajā zālē. Visu grupu bērni aicināja savus mīļos: mammu, tēti, opi, omīti, krustmāti, krusttēvu,  brāļus un māsas uz svētku koncertu "Mana ģimene ir mana mīļā sirsniņa". Skatītāju piepildītajā un labu emociju pārpilnajā zālē klātesošos uzrunāja Bitīte (Dzintra Stārastiņa) un Mārīte (Lauma Rudzone). Abu draudzeņu darbiņus un stāstus savās dziesmās, dejās un dzejoļos palīdzēja parādīt visu grupu bērni.

Visiem mīļajiem bija sarūpētas pašu bērnu gatavotās dāvaniņas. Un vēl pati lielākā dāvana - mīļā buča, priecīgais smaids kopā ar vārdiem: "Es mīlu Tevi".

Pasākuma nobeigumā gaidīja  pārsteigums – mūsu bijusī audzēkne Monta Skuja savā apsveikuma dziesmā "Māmiņai" novēlēja, lai vienmēr mums apkārt būtu mīļi cilvēki: "Paņem mani klēpī un ieaijā, un es aizmigšu tavā tuvumā. Kad tu esi man blakus nomodā, te es jūtos kā princese pasakā…"

Ejot cauri bērnībai, katru bērna soli pavada māmiņas un tēta mīļais skats, vecvecāku rūpes un raizes. Ģimenei piemīt spēks, kuru caurvij bezgalīga mīlestība.

Darbinieku priekšnesumā izskanēja dziesma ar vārdiem: "Daudz laimes vēlējam mēs Tev un veselību labu!" Lai visiem, visiem laba veselība un izturība, kopā audzinot mūsu mīļos, dzīvespriecīgos bērnus! Lai laimīgas un stipras ģimenes!

PII "Bitīte" informācija un foto

 

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top