Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/pii_bitite/maminu_diena_bitite1
Drukas datums: 18:40:49 22.08.2019

Māmiņu diena "Bitītē"14.05.2018

Lai stiprinātu dzimtas, kurās dzīvo mūsu pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" bērni, jau 26.aprīlī organizējām pasākumu vecvecākiem "Ar mīļumu sirdī…"

Šajā dabas ziedēšanas laikā – maija otrajā svētdienā svinējām Mātes dienu. Gaidot svētkus, bērni ar prieku un centību gatavoja pārsteigumu – nelielu dāvaniņu, lai iepriecinātu savu vismīļāko, vislabāko, visskaistāko māmiņu pasaulē. Tika veidota  māmiņu portretu galerija. Katra grupiņa aicināja savas māmiņas uz nelielu koncertu. Raits deju solis, dziesmas, mazi un mīļi dzejolīši skanēja no sirds uz sirdi. Pēc svētku koncerta  visi labprāt iemūžināja mīļuma mirkļus fotogrāfijās.

Maijs ir ģimenes mēnesis un 15.maijs – Starptautiskā Ģimenes diena. Mūsu pamatvērtība ir cilvēks, no cilvēkiem veidojas ģimenes. Kādus pamatus un vērtības ieliksim ģimenē, tāda būs mūsu sabiedrība. Augot pozitīvi emocionālā un mīlestības piepildītā gaisotnē, ikvienam radīsies sapratne par to, ka ģimene ir vērtība. Ģimene – tas ir mūsu atbalsts un prieks. Lai mums stipras un laimīgas ģimenes!

Lai svētītā ģimenes gaismā

Bērniņi laimīgi aug!

                   (L.Daugiša)

PII "Bitīte" informācija un foto