AA+A++
A AAA

Latvijas svētku nedēļa "Bitītē"

23.11.2020

img_20201123_wa0033.jpgLāčplēša dienā piemin tautas varonību un gara spēku, godinot tēvzemes aizstāvjus. Tā arī pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" izglītojamie, gatavojot savus gaismeklīšus, domāja par varoņiem. Gaismiņas izgaismojās Lāčplēša dienā un par godu Latvijas valsts dzimšanas dienai.

Esam aizvadījuši Latvijas svētku nedēļu. Vienmēr godināsim mūsu tautas varoņus un turēsim cieņā savas zemes valodu, vēsturi, tradīcijas, jo tas ir mūsu spēks. Svinot Latvijas dzimšanas dienu, savās ģimenēs radīsim svētku un kopības sajūtu. Uzklausīsim vecmāmiņas un vectētiņa stāstus par dzimto zemi.

Svētku sajūtu rada vecmāmiņas austais galdauts, mārtiņrozes, iedegtas sveces, līdzās mīļi un sirsnīgi cilvēki.

Pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" bērni, svinīgi tērpušies,  17.novembrī pulcējās zālē pie Latvijas karoga, lai nodziedātu valsts himnu un radītu svētku sajūtu. Lielu prieku bērnos raisīja arī svētku salūts.

Zālē katra grupa ieradās atsevišķi, veltot skanīgas dziesmas par Latvijas dabas skaistumu. Bērni izzināja un atbildēja uz dažādiem jautājumiem par savu pagastu un valsts simboliem. 2.grupas un 4.grupas zēni un meitenes gatavoja svētku kūkas visai bērnudārza saimei. Saklājot svētku galdus, visi mielojās ar pašu veidoto un ļoti gardo kūku.

Pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" kāpņu telpā vērojami bērnu darbi "Mana Latvija".

Katrs labi padarīts darbs padara Latviju labāku un arī mūs pašus.

Latvija būs tāda, kādu mēs to veidosim. Latvija – tie esam mēs!

PII “Bitīte” informācija un foto

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top