Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/pii_bitite/draudzibas_nedela_pii_bitite
Drukas datums: 03:39:35 29.11.2020

Draudzības nedēļa PII "Bitītē"05.03.2020

Pirmsskolas izglītības iestādē "Bitīte" februāra mēnesī viena nedēļa tika veltīta draudzības tēmai. Šīs nedēļas laikā apmeklējām Bebru pagasta bibliotēku, kur "Radošajās darbnīcās" darbojās 3. un 4.grupas bērni, gatavojot skaistus apsveikumus draugiem. Neizpalika arī grāmatu apskats bibliotēkas plauktos, šoreiz lielāku uzmanību pievēršot bērnu grāmatu autorei Margaritai Stārastei.

Draudzību, kas sākusies bērnudārzā, atceramies uz visu mūžu. Arī jautrus atgadījumus, dažādas kopā pastrādātas nebēdnības, sirsnīgus notikumus. 14. februārī – Valentīndienā arī mēs bijām noskaņojušies uz draudzības un mīļuma stīgas. Apģērbā dominēja sarkanā  un rozā krāsa. Jautrais brīdis norisinājās 1. un 2.grupas starpā un starp 3. un 4. grupu bērniem. Mazos bērnus apciemot bija atnākusi vardīte – skolotāja Nellija Mateša, viņa ļoti gribēja draudzēties, kaut arī par ātru bija pamodusies. Kopā ar jauko viešņu visiem bija jautri un priecīgi.

3. un 4.grupas bērniem līksmas rotaļas mijās ar dziesmām un atrakcijām. Tika veidoti kolektīvi zīmējumi, meklēti draugi, pārbaudīta veiklība un uzmanība, atvērts "Draugu pasts". Vēstules atverot, gaidīja dažādi pārsteigumi.

Šī diena bija burvīgu smaidu un mīļuma pilna!

PII "Bitīte" informācija un foto